Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.810
Cevap
74
Favori
249.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar mu9000'e BN59-01300J kodlu kumanda olur mu? Bir fikriniz var mı? Metal sağlam bir kumanda gibi, tv me uyarsa ve bulabilirsem bir adet bu kumandadan satın almak istiyorum.
    https://www.youtube.com/watch?v=oAIc5dWY4eg

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARISAMSUNG MU9000 KULLANICILARISAMSUNG MU9000 KULLANICILARISAMSUNG MU9000 KULLANICILARISAMSUNG MU9000 KULLANICILARISAMSUNG MU9000 KULLANICILARISAMSUNG MU9000 KULLANICILARI

• Beyler televizyonla ilgili canımı sıkan bi durum olmaya başladı son iki gündür. Kendi kendine reset atıyor tv ve en son kaldığı yere de dönemiyor böyle reset üstüne reset. Acayip bir durum var mı bilgisi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: morgece

Arkadaşlar mu9000'e BN59-01300J kodlu kumanda olur mu? Bir fikriniz var mı? Metal sağlam bir kumanda gibi, tv me uyarsa ve bulabilirsem bir adet bu kumandadan satın almak istiyorum.
    https://www.youtube.com/watch?v=oAIc5dWY4eg

bu kumanda benimde çok hoşuma gitmişti. aramıştım samsung tr ama bizim tv lerle uyumsuz olduğunu söylediler.

• Twitch uygulaması neden kalktı

• İlk açılışta ses var görüntü yok sorunu sonrası ilk önce anakart sonra da power devresi değişmişti. Tekrar aynı arızayı yaptı. Sanırım panel değişecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balliba

İlk açılışta ses var görüntü yok sorunu sonrası ilk önce anakart sonra da power devresi değişmişti. Tekrar aynı arızayı yaptı. Sanırım panel değişecek.
    hocam aynı sorun bende de var. ilk önce anakartı değiştirdiler ama problem devam ediyor. yenisini talep etme veya parayı geri alma şansı olur mu tv den soğudum artık.
  • reew kullanıcısına yanıt
    Bugün geldiler, panel değişecek. Zaten değişmedik bir panel kaldı televizyonda. Anakart değişti, 15 gün sonra tekrar aynı sorun çıktı. Bu sefer güç ünitesi değişti, o da 3-4 ay dayandı. 3 kere aynı arızayı vermeden değişim talep edilmiyor sanırım. Garanti ocakta dolacak. Ocak gelmeden sonuca kavuşturmam lazım..
  • Balliba kullanıcısına yanıt
    aynen benim de ocak ayında doluyor teknosadan almıştım.
  • hocam 2 yıl olacak ben öyle bi sorunla karşılaşmadım henüz
  • enver49 E kullanıcısına yanıt
    Sorunsuz yüklendi. Teşekkürler

• esevetnov kullanıcısına yanıt
    mail atmıştım samsung'a bana da aynı cevapla döndüler. ama ben halen ikna olmuş değilim. mantıklı gelmiyor. bir yerden falan bulsam denemek istiyorum.
  • Arkadaslar mu9000 model tv im icin yaptigim tuketici hakem heyeti basvurumda bulutlanma sikayeti ve isik sizmasi olayinda heyet beni hakli buldu..simdi samsungdan haber bekliyorum..acaba ne olacak merak ediyorum?

• Arkadaşlar canımı sıkan bir şey var. Birkaç gün önce değişmiş youtubenin arayüzü otomatik oynatma kapalı olduğu halde video bitince arayüz donuyor hiçbirşey yapamıyorsunuz kendisi video açıyor 5 saniyeden geriye sayarken sadece geri tuşu çalışıyor. Eski sistem çok daha güzeldi aşağıya geçip o video ile alakalı diğer videolara tıklayınca açıyordu video bittiği halde. Sizde de böylemi oldu youtube uygulamasına baktım 7. ay güncellenmiş en son yani youtube ile alakalı bir durum değil anladığım kadarı ile ? Nasıl düzeltebilirim bunu varmıdır bir yolu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WatchAndLearnn

Arkadaşlar canımı sıkan bir şey var. Birkaç gün önce değişmiş youtubenin arayüzü otomatik oynatma kapalı olduğu halde video bitince arayüz donuyor hiçbirşey yapamıyorsunuz kendisi video açıyor 5 saniyeden geriye sayarken sadece geri tuşu çalışıyor. Eski sistem çok daha güzeldi aşağıya geçip o video ile alakalı diğer videolara tıklayınca açıyordu video bittiği halde. Sizde de böylemi oldu youtube uygulamasına baktım 7. ay güncellenmiş en son yani youtube ile alakalı bir durum değil anladığım kadarı ile ? Nasıl düzeltebilirim bunu varmıdır bir yolu ?
    uygulamayı yeniden yükle seçeneğinden youtube'u yeniden yüklediğinizde düzelme ihtimali var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeNzA

uygulamayı yeniden yükle seçeneğinden youtube'u yeniden yüklediğinizde düzelme ihtimali var...

Alıntıları Göster
    Yeniden kurun dedim youtube fabrika çıkışında olduğu için silinemiyor. Denedim ama direk sonraki videoya geçiyor. Yani sizde bi deneyebilirmisiniz youtube de ? Acaba bir tek bende mi değişti arayüz ?
  • Beyler kumanda ses açma kapatma tuşu calışmıyor tv 1 senelik garantiye girermi

• WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    smart hub ı sıfırla seçeneği var onu sıfırla büyük ihtimal düzelir, düzelmezse tv yi komple sıfırla fabrika ayarlarına dön.
  • Merhabalar mu9000 için güncel kanal listesi nereden bulabilirim.

• Konu da biraz ilerledim ama göremedim, araştırdığım kadarıyla Samsungun izin verdiği uygulamalar dışında uygulama yüklenmiyor ?

İss üzerinden de dizileri açmıyor, smart diyorlar ama çok bi özelliğini göremedim, tv box mı almak gerekiyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cagatay_26

smart hub ı sıfırla seçeneği var onu sıfırla büyük ihtimal düzelir, düzelmezse tv yi komple sıfırla fabrika ayarlarına dön.
    Düzeldi ama otomatik oynatmayı kapattıktan sonra düzeldi. Açarsam büyük ihtimal yine o dandik arayüze dönecek. Şu arayüzü bi güncellesinler ya saçma sapan olmuş...
  • 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.