Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.810
Cevap
74
Favori
249.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi bende 1262 ye geçtim. İlk izlenimim fark yok gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mrnomak M kullanıcısına yanıt
    model: BN59-01199G Bir sene önce 30 tlye almıştım. Çok kullanışlı tavsiye ederim. Orijinal almaya çalış. Tuşların en altında modeli ve büyük harflerle SAMSUNG yazıyor. Dikkat edersin.

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39663600E -- 30 Ocak 2019; 21:22:9 >
  • Bende aynı kumandayi kullaniyorum. n11 den 25 tl ye aldım. Ozellikle ip tv izlerken daha kullanışlı oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenai

Şimdi bende 1262 ye geçtim. İlk izlenimim fark yok gibi.
    Yeni güncellemeyi beğenmedim keşke güncelleme yapmasaydım. Çünkü takılma yapıyor.

• 1262 de sorun var sanırım global forumda memnun olmayan şikayetçi olanlar var.

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    Bu firmaların saçmalaması bitmiyor, en azından bize istediğimiz sürüme geçme imkanı vermesi gerekiyor.

• 1262 yükledim görüntüde bazen takılmalar oluyor. Öncesinde böyle bir şey yoktu. Uzun zamandır deneme yanılma ile kendi görüntü ayarlarımı oluşturmaya çalıştım ama bir türlü başaramadım. tv izlerken insan yüzleri sanki pastel boya ile boyanmış gibi. Yoksa bu gerçekten son yazılımlarla mı alakalı düzgün bir ayar tutturan varsa paylaşabilir mi?
  • Iyiki de 1260`dan 1262 geçmemişim yorumlar kotu olduğu yönünde,daha once otomatik guncelleme ve kendini tanımlama kapalı olmasina rağmen guncelleme yapmıştı tv o yüzden internet bağlantısını kapalı tutuyorum kullanmadiğım zaman.

• Ben 1262 sürümünü yükledim görüntü kalitesi eskisine göre bazen daha iyi, bazende daha kötü.
    Henüz yüklemeyenler bence hiç yüklemesin daha iyi.
    Yukarda bir arkadaşın bahsettiği "pastel boya" sorunu bu sürümde gerçektende var gibi geldi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enver49 -- 3 Şubat 2019; 20:39:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAMSUNG MU9000 KULLANICILARISAMSUNG MU9000 KULLANICILARISAMSUNG MU9000 KULLANICILARI

renkler detay vs bu modelde gayet yeterli hocam ama siz dinamik vs moda alırsanız herşeyi sonuna kadar açarsanız her tv de insan yüzleri aynı o şekilde olacaktır gerçekler renkler görmek istiyorsanız detay kaybı olmasın istiyorsanız rtings ayarlarından başka ayar kullanmayacaksınız..

• SAMSUNG MU9000 KULLANICILARISAMSUNG MU9000 KULLANICILARISAMSUNG MU9000 KULLANICILARISAMSUNG MU9000 KULLANICILARI

• Doğrudur hocam. En verimli ayarlar bana göre de rtings ayarlarıdır Ancak bu 1262 sürümünde nedense önceki sürümlerde olduğu gibi renkler çok canlı değil. Sonic35 arkadaşımızında bahsettiği gibi şikayet eden çok. Umarım gelecek güncellemede bu sorun çözülür. Aklıma takılan şu; normalde samsung sitesinden indirilen yazılımı usb ye kurup tv ye yüklüyorduk ancak son sürümü burda daha önce paylaşılan beta sürümler gibi direk usb ye kopyalayarak kurmak gerekti.
  • hocam ben 1262 yi yüklemedim bu bahsettiğiniz durum rtings ayarlarını kullandığınız halde 1262 ye geçince oluştu daha önce yoktu doğrumu anladım

• Yazılım yüklemesinden sonra bu işlemin yapılması tavsiye ediliyor ben her güncellemeden sonra tv'yi fabrika ayarlarına sıfırlıyorum deneyin isterseniz.

Güç sıfırlaması için;

TV'nizin enerjisini kesin ve bağlı tüm kabloları ve cihazları çıkarın.
    Cihazı artık akımdan kurtarmak için uzaktan kumandadaki "Güç Düğmesini" yaklaşık 15 saniye basılı tutun.
    Tüm tamponları temizlemek için güvenlik için 15 dakika daha bekleyin.
    İlk önce TV'yi yalnızca test etmek için güç kaynağına bağlayın.
    Varsa, yavaş yavaş diğer tüm cihazları birbirine bağlayın ve davranışı gözlemleyin.

• RNNN kullanıcısına yanıt
    Aynen önceki sürüm daha istikrarlıydı. Bunda bazen takılıyor bazen yüzler bulanık bazen de gayet iyi ve canlı. Bulanık ve iyi derken diziler çekilirken arada kötü kameralar kullanılmışsa bilemem :) Bence 1262 sürümünü yüklemeyen arkadaşlar acele etmesin. Sonic35 global forumu takip ediyor. En azından bir gelişme olursa haberdar ederse ona göre hareket etmiş oluruz.
  • sonic35 kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam uygulayıp sonucunu paylaşırım.
  • SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI

Resimde gördüğünüz gibi samsung resmi sitesindeki 1262.0 sürümü iki tane var ve ikisinin çıkış tarihi farklı.
    Biri yaklaşık 20 gün önce çıkmış biride yaklaşık 1 hafta önce çıkmış.
    Ben dün tv üzerinden güncelledim hangisini yüklemiş bilmiyorum artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de 1262 i kullanıyorum, renk ve motion olarak hiç sorun yok , bence gayet iyi, hatta motion olarak en iyi sürüm diyebilirim. pastel renk sorunu sizin ayarlarınızla ilgili olabilir. Ben bu sürümden çok memnunum.Akşam eve gidince kullandığım ayarları paylaşırım.
  • Guncellemeden sonra mutlaka fişi söküp takın. Yoksa takılmalar oluyor. Hatta smart hub ı sifirlamaniz daha verimli olur.

• mrblar geçen hafta bende 65mu9000 serisi tv mi aldım. Kurulum sırasında canlı piksel hatası tespit ettik. Servis tutanak tuttu samsung merkeze bildirdiler değişim yapılacak. mu9000 ellerinde olmadığı için 65q6fn vermeyi teklif ettiler. Kabul etmeli miyim yoksa başka bir model (65q7fn gibi) mi istemeliyim. Yada paramı geri mi almalıyım. Fikir verirseniz sevinirim teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.