Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.810
Cevap
74
Favori
249.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sermaz

İp tv için hangi uygulama yada yöntemi kullanıyorsunuz
    smart iptv yi kredi kartınız ile satın alıyorsunuz
  • şu güncellemeler internette yayınlanıyor da televizyon niye geç yapıyor anlamıyorum
  • Arkadaşlar selam 3 aydır mu9000 kullanıyorum gayet memnunum fakat iki adet problem yasiyorum.

1. Ps4 pro bağladım hdr oynuyorum game mode'u açık şekilde oynuyorum belli aralıklarla seyrek olarak ekran siyah olup tekrardan açılıyor sebebini cozemedim tv den hdmi uhd color seçeneğide seçili.

2. Lg sj9 soundbar kullaniyorum hdmi Arc üzerinden fakat üç dort gunde bir optik kablo bagli olmamasina ragmen arc den çıkıp optical'a dönüyor ve ses soundbardan alamiyorum.

Acaba problemlerimi daha once yaşamış olan var mi aramizda ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • IstanbulDH I kullanıcısına yanıt
    1. sorunuza cevap vereyim,çok nadir benim de başıma geliyor.
    Bundan önceki televizyonumda da oluyordu (Lg plazma)
    Bildiğim kadarıyla ps4 kaynaklı bir şey..
  • Arkadaslar internet tarayicisindan film izlemek istiyorum ancak filmler hep donuyor. 35mbps baglantim var. Tv den speedtest yaptigimda baglanti 2mbps ustune cikmiyor. Tv nin wifi si mi dandik. Boyle problem yasayan var mi?

• Arkadaşlar tv de izlemelik birkaç adet 4k video indiricem. 8K görüntüler de var youtube da vs. Bu 8K videoları indirsem, tv de oynatabilir miyim? Yani tv görüntüyü 4k ya düşürerek izletir mi yoksa kasarak oynatmaz mı ? Hiç deneyen var mı? Videoları youtube dan 4KVideoDownloader ile indiriyorum. Hani 8K indirsem görüntü daha güzel olur mu diye sizlere bir danışayım dedim.
    Merhaba Ps4 pro da görüntü kararma durumu bende de oluyor. Sebebi büyük ihtimalle ps4 pronun içinden çıkan hdmi kablonun kalitesizliği. Hdmi 2.0 veya 2.1 destekleyen iyi bir kablo alırsanız sorun çözülür. Böyl bir kablo da 120 tl altında yok bildiğim kadarıyla.
    Xbox One x cihaz da var bende onda böyle bir sorun olmuyor hiçbir zaman.
    Sorununuzu büyük ihtimalle çözecektir yorum ve soru kısımlarını okuyun.

https://urun.n11.com/tv-kablolari/paugge-hdmi-20b-premium-sertifikali-4k-60hz-hdr-hdcp-22-kablo-P157172079
  • Gerçek 4K örnek videoları bu siteden indirebilirsiniz. Youtube filan uğraşmayın. Bir program kullanmanıza gerek yok. Siteden direk download edebiliyorsunuz.

https://4kmedia.org

http://4ksamples.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asnote -- 27 Aralık 2018; 17:59:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar dün tv de güncelleme kısmına girdim ilginç bir şekilde sönük yani üzerine tıklama yapılamadı sürüm 1240 yada 1250 tam hatırlamıyorum sizce neden

• netflix vs gibi bir uygulamanın içindeyken denediyseniz olabilir.
    canlı TV ya da HDMI modlarından birindeyken deneyin
  • Arkadaşlar tv almayı düşünüyorum. 2018 model 65nu8000 ile 2017 model 65mu9000 arasındayım. Hangisini tercih etmeliyim. Yada üstün tarafları nelerdir diğerine göre teşekkürler...
  • nakressa kullanıcısına yanıt
    Mu9000 artıları; one connect box,yansımayı daha iyi engelliyen panel filtresi,Dobbly Digital + desteklemesi,mu9000 10bit nu8000 8 bit+frc olduğuna dair söylentiler var ama net bir bilgi bildiğim kadarıyla yok.

Nu8000 artıları;1080p `de 120hz pc bağlantı mu9000`de bu max 60hz oluyor,contrast oranı hariç diger temel özellikler hdr,sdr,motion biraz daha iyi olması.

Iki tv arasında uçurum oluşturacak fark yok,ilk kriterim öncelikle açılmamış kutu sonra ise fiyati hangisi uygunsa onu seçerdim fiyatı aynı veya yakınsa özellikleri karşılaştırıp en çok hangisi işime yarıyorsa ona karar verirdim.Mu9000 sahibiyim ama burada genelde hangi tv sahipse bazı kişiler o modeli pohpohlayıp ötekini yerip tartışma oluşturuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa Monica -- 28 Aralık 2018; 23:16:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emirism kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam haber ederim teşekkür ederim

• Arkadaşlar MU9000 e mevcut IPTV uygulamasın yerine dışarıdan daha güzel bir şey bulan var mı?
  • Emirism kullanıcısına yanıt
    SSIPTV ve OttPlayer kullanıyorum. İkisi de fena değil.

SSIPTV Kurulumu:http://forum.ss-iptv.com/viewtopic.php?f=3&p=23579#p23579
  • Balliba kullanıcısına yanıt
    SS IPTV duymuştum ama bize kuruldugunu bilmiyordum
    çok teşekkürler
    Mac kullanıyorum
    ilgili programların mac versionlarını kurdum ama acılmıyor hata veriyor vs vs..
    beceremedim işin özü.. :)
    teşekkürler yine de
  • Ben de 100 mbps var, denedim, 99 aldı. Sizin internette sıkıntı olmalı, ya da anlık denk geldiniz, tekrar deneyin.

Bu harici iptv uygulaması nasıl kuruluyor bilgi verir misin lütfen.

Yada bilen varsa bilgi verebilir mi bir zahmet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.