Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.810
Cevap
74
Favori
249.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Televizyoncu bir arkadaş var o bana iptv satın aldı ama nereden nasıl aldı onu bilmiyorum.

Televizyonun kendisinde bulunan smart iptv programıyla izliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • enver49 E kullanıcısına yanıt
    Smart ip uygulaması ücretli ama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sermaz S kullanıcısına yanıt
    Evet ücretli 40 tl verip satın aldım.

Hatta kendim hiç karışmadım parasını verdim televizyoncu arkadaş satın aldı bana.

Bir kere alıyorsun o televizyonda ömür boyu kullanıyorsun

• Selamlar. İnternetten HDR içerikli video indirip açtığımda HDR yi aktifleştirince görüntü sararıyor. Normalde HDR içerik oynatılınca kendisi otomatik devreye girmiyor mu? Yoksa benim mi yanlış yaptığım birşey mi var. Yardımcı olabilir misiniz?

Birde son güncellemenin içeriği hakkında bilgi sahibi olan var mı?
  • enver49 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevaplarınız için son olarak yıllık kaça satın aldınız ip tvyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hdr içerikte otomatik o anki modda hdr aktif oluyor.Mesela youtube hdr video açınca hızlı ayarlar menüsünde hdr yazıyor.Video açıkken zaten ayarlara girin degerlerin değiştiğini görürsünüz yani sizin hdr yi seçmenize gerek yok.

Güncelleme yayınlandığında yurtdışında olan tvplus sorununu duzeltmek için olduğu söylenmişti ama geribildirimlerde önceki yazılama göre görüntünün daha iyi olduğu yazılıyor.(dahili uydu için özellikle)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonic35 -- 22 Aralık 2018; 23:38:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enver49

Evet ücretli 40 tl verip satın aldım.

Hatta kendim hiç karışmadım parasını verdim televizyoncu arkadaş satın aldı bana.

Bir kere alıyorsun o televizyonda ömür boyu kullanıyorsun
    Yok öyle birşey tek sefer ücret öde sonsuza kadar ücretsiz iptv izle
    bikaç ay sora senin yayınlar maalesef the end...
  • dallass kullanıcısına yanıt
    Bende ömür boyu iptv'yi kullan demedimki zaten.

Smart iptv programını ömür boyu kullanacan dedim.

İptv yayınını aldığın süre kadar kullanacaksın onu biliyoruz herhalde.

• sermaz S kullanıcısına yanıt
    Yıllık 250 tl'ye aldım gayet de memnunum.

İnternetim sınırsız fiber internet ve iptv yayını normal tv yayınından farksız.

Sadece ultra hd kanallar ara sıra donuyor ama full hd kanallarda kesinlikle donma sorunu yok.

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    Usb den HDR içerik oynatılınca otomatik aktifleşmiyor. Ben aktifleştirince de görüntü sararıyor. Usb den de oynatılınca HDR nin otomatik devreye girmesi gerekmez mi?
  • Video hdr destekli ise aktifleşmesi lazım,video açık iken görüntü ayarlarında kırmızı2 olarak seçili onu 1 yapın.Usb de hdr video olmadığı için şuan deneyemiyorum.

Dediğiniz şekilde youtubede hdr video oynatırken ayarlara baktım ancak HDR+ olan yer aktifleşmiyor. HDD den hdr videolar deniyorum yine aktifleşmiyor. Elle açıp kapatıyorum denemek için. Bu seferde görüntüde sararmalar oluyor. deneyebileceğim sizin önerdiğiniz video linki varsa paylaşabilir misiniz?
  • Bu kanalda 4k hdr videolar var.Video oynatılırken kumanda home tuşuna basın ayarlar sekmesinin üstüne gelin resim modunda ekstra birde hdr yazması lazım.

https://youtu.be/u3APNJYMrLo

Hocam o kanaldan 4k hdr videoları açtığımda resim modunda yine HDR çıkmıyor. Fotoğraf çektim ekte. Sizi de rahatsız ediyorum ama gerçekten çıkmaması kafama çok takıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39663600E -- 23 Aralık 2018; 23:47:54 >
  • Burada çıkmaz zaten video açıkken ana menü ekranını açarsın orada resim modunun yanında hdr yazar.
  • Orda değil,video oynatılırken kumanda dan home(smart) tuşuna basın en sola gelin üstteki resim modu alanında küçük hdr yazısı oluyor.

• Dediğiniz gibiymiş. Orda HDR otomatik devreye giriyormuş. Teşekkürler.
  • phoenix317 P kullanıcısına yanıt
    1250 deki durum nasıl sizce bir sıkıntı yoksa 1250 ye güncelleyeyim
  • Ekranın sol alt taraflarında aşırı derecede bir bulutlanma söz konusu siyahı tam siyah vermiyor aşırı derecede bulut çıkıyor film izlerken çok rahatsız ediyor ne yapabilirim ? Servise gidemedim daha sizce servis bunda birşey yok diyebilirmi yoksa ekranın ayarlarını kendi makineleri ile mi değiştiriyorlar tamir felan mı ediyorlar ?
  • Samsung müşteri hizmetleri tarafından talebim doğrultusunda bilgilendirildim.Samsung 55Mu 9000 serisi tvlerde HDR10+ özelliği varmış.Meraklılara duyurulur...

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.