Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.810
Cevap
74
Favori
249.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam. 55 MU8000 kullaniyorum. Diğer forumda yazdığımı buraya kopyaladim.

"Bugün sony 55" 2018 model bir TV'nin benim 55" mu8000 ile aynı fiyata satıldığını gördüm canım sıkıldı. Sebebi ise Sony modelinin quantum dot teknolojisine sahip olması. Teknolojinin daha azını daha çok paraya mi satın aldim diye düşünmedim değil.

Sony triluminos ekran diyor araştırdım quantum dotun adını bu şekilde değiştirmiş Sony. Model xf75.

Quantum dot herşey demek değil fakat insan yinede acaba diyor."

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gunan44 G kullanıcısına yanıt
    mu8000 yanında tv bile değil bahsettiğiniz model biri giriş seviye ips panel diğeri orta üst va panel biri 50hz diğeri 100 kontrast parlaklık motion performansı olarak arada dağlar var..
  • Merhaba 1 haftadır YouTube çalışmıyor. Telefondan YouTube uygulaması üzerinden görüntü aktarmaya çalıştığımda da ekran siyahlasip öyle kalıyor.

Çözümü nedir bilen var mı ?

• estefanik kullanıcısına yanıt
    yutup uygulamasını kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin.

• mavi64 kullanıcısına yanıt
    Silmeye izin vermediği için silememiştim ama yeniden kur seçeneği varmış onu yapınca oldu hocam sağolun

• Arkadaşlar bu Tv almayı tavsiye edermisiniz halen? I samsung nu8000 serisine 6500diyor vatanda mu9000 Tv şuan 6000. Genelde netflix ip Tv izlerim koltukta yanda yani karşıdan TV pek izlemem şuan kullandığım TV Sony 43w805c fena değil

• quote:

Orijinalden alıntı: help21

Arkadaşlar bu Tv almayı tavsiye edermisiniz halen? I samsung nu8000 serisine 6500diyor vatanda mu9000 Tv şuan 6000. Genelde netflix ip Tv izlerim koltukta yanda yani karşıdan TV pek izlemem şuan kullandığım TV Sony 43w805c fena değil
    MU9000 al daha kaliteli görüntü alırsın
  • DigiturkPlay'deki sorunu çözebilen var mı? Ya da sistem sürümünü bir önceki sürüme geri getirmenin bir yolu var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhuntirtil

DigiturkPlay'deki sorunu çözebilen var mı? Ya da sistem sürümünü bir önceki sürüme geri getirmenin bir yolu var mı arkadaşlar?
    Maalesef.

• benim tv kendi kendine update yapmış 1250.5 sürümüne geçmiş eski sürümün versiyonu kaçtı bilmiyorum ama memnundum eski sürümden geçmese iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

benim tv kendi kendine update yapmış 1250.5 sürümüne geçmiş eski sürümün versiyonu kaçtı bilmiyorum ama memnundum eski sürümden geçmese iyiydi
    Çok büyük ihtimalle 1240 idi sürümünüz. Ben de 1250.5'e sürümü yükselttim ama bariz olarak görüntü kalitesinde bir düşüş oldu. İnşallah ileriki sürümlerde bu hal olur.Ya da eski sürüme dönmek mümkün müdür?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munzevid -- 7 Kasım 2018; 13:38:19 >
  • Arkadaşlar,
    mu9000 e uydudan bir tek kanal eklemek (yada bir transponder taramak)
    için izleyeceğimiz yol nedir acaba?
    Selamlar,
  • mufit kullanıcısına yanıt
    Manuel ayarlama kısmına tıklayınca transponder listesi var bu listenin en altına gelince ekleme seçeneği çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Santa Monica

Manuel ayarlama kısmına tıklayınca transponder listesi var bu listenin en altına gelince ekleme seçeneği çıkıyor.
    Televizyona uzaktayım ve teknik bilgisi olmayan birine tarif edebilmem için,
    manuel ayarlama kısmına nereden ulaşılabileceği ile birlikte tarif edebilirmisiniz?
    Selamlar,
  • mufit kullanıcısına yanıt
    Bu videoda anlatımı var iyi akşamlar.

https://youtu.be/Wk0DJmDgID8

• quote:

Orijinalden alıntı: Santa Monica

Bu videoda anlatımı var iyi akşamlar.

https://youtu.be/Wk0DJmDgID8
    Bu menüye uzman ayarlardan ulaşılıyormuş...
    Alakanız için teşekkürler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mufit -- 9 Kasım 2018; 0:0:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efsane78

Arkadaşlar ilk olarak bir düzeltme yapmak istiyorum ue55mu9000 tv 10 bit panel kullanıyor 8bit+frc değil

Size kendi ayarlarımi paylaşmak istiyorum.

Arka ışık 20

Parlaklık -5

Kontrast 88

Netlik 50

Renk 65

Ton Y50 K50

Dijital temiz görünüm açık

Auto motion plus ayarlari kişisel

Bulanıklık azaltma 0

Titreme azaltma 5

Yerel karartma düşük

Kontrast iyileştirici düşük

Hdr+modu açık

Film modu kapalı

Renk tonu standart

Beyaz Dengesi açık kapalı fark etmez

Gamma bt.1886 -2 ayarlayın

Renk alanı ayarları doğal

Ben bu ayarlarla çok memnunum film spor haber fark etmez dilerim yardımcı olabilirim sizlere ama bir gerçek var zevkler ve renkler tartışılmaz.
    Hocam, uzun bir süre sonra denk geldim görüntü ayarları mesajınıza. Digitürkte maçlarda, özellikle yeşil saha daha bir canlı yeşil oldu. Teşekkürler.

• Arkadaşlar d smart kartı takayım dedim one connect kutusunda kart takacak yer yok.

Bu televizyonun kart takacak yeri yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • enver49 E kullanıcısına yanıt
    Tv'nin sol arkasında kapak var orda.

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    Tv duvara asılı nasıl yapacam acaba.

Yapmadan önce sana şunu sorayım.

Sen bu işlerden iyi anlarsın.

Sorum şu:

Maç sırasında idman tv ve cbc sport biss şifresi giriyor'ya.

Televizyonda uyarı çıkıyor cı kart modulu bulunamadı vs gibi.

Diyorumki.
    Bana d smartın hiçbir kanalı lazım değil.
    Sadece idmanla cbc sport kanallarının biss şifresini açsın diye bu kartı takmak istiyorum.

D smart kartı taksam bu idman tv cbc sport yine biss şifresi girer mi sence?

Bu arada d smarta herhangi bir üyeliğim falan yok sadece ilk çıktığı sene uydusuyla birlikte almıştım birkaç ay kullanıp kenara atmıştım.

Bu konuda bilgin varsa veya bilgisi olan varsa bir cevap yazsın lütfen.

Teşekkürler saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enver49 -- 9 Kasım 2018; 2:29:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.