Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.810
Cevap
74
Favori
249.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana da gönderir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sonic35 kullanıcısına yanıt
    gönder gelsin hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

1249.1 yazılımını yükleyenler memnunlar mı izlenimlerinizi olumlu/olumsuz yazarsanız iyi olur yurtdışı foruma geribildirim yapabilirim.İlk izlenim olarak bana 1249.1'de görüntü daha net geldi.
    uydudaki kanal geçişi performansı daha iyi gibi hocam..görüntü daha iyi olabilir ama ayırt edebilmek zor gerçekten..
    samsung tr de 1240.7 gözüküyor ben bunu yükledim. 1249.1 i nereden indirdiniz? Link atabilir misin?
  • Balliba kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, akşam eve gidince hemen yükleyeceğim. Bana göre tv deki en büyük sorun özellikle auto motion otomatik ayarda görüntülerde oluşan anlık titremeler, bu yazılımında bu soruna yönelik olduğu söylenmiş, umarım düzelir.
  • cagatay_26 C kullanıcısına yanıt
    Final sürümüyle ilgili çalışmalar yazılım geribildirimlerine göre devam ediyor.Samsung auto motion da oluşan bu sorunları farklı yayın kalitelerine bağlıyor ve diğer markalarda da bu durumun olduğunu belirtiyor o konuda haklılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben de panasonic 47et5e de var onda böyle bir sorun yok, samsung biraz sallamış bu konuda, yayından ayrı blurayde de aynı sorun var.
    Motion açık olduğu halde mi yok ? Almanlar bu durumla ilgili yazıp duruyor çok talep olunca Samsung da birşeyler yapmaya çalışıyor.Yurtdışında anakart güncellemesi bile yapılıyor.Tr müşteri hizmetlerine 2.kez talep oluşturdum Sub-micom güncellemesi için yine sonuç çıkmaz ama bakalım.

Aynen panasonic tv de motion max. da açık ama titreme yapmıyor. 2011 model tv. ama samsung bunu bir türlü düzeltemedi.Özellikle otomatik modda çok belirgin, o yüzden ben kişisel ayarda, 5-6 gibi kullanıyorum bu ayarda sorun yok. 1249.1 için bu soruna yöneliktir diyor, akşam yükleyip bakacağım umarım iyileştirme olmuştur.
    Rica etsem bana da gönderir misiniz?
    Ben sitede guncellemeyi bulamadim

• Merhaba,samsung M serilerinde servis menüsünden kullanım saat bilgisi görülebiliyor mu? İnternet üzerinden Tv sipariş ettim. Teşhir çıkma olasılığına karşı kontrol yapmak istiyorum.
  • baris007 B kullanıcısına yanıt
    sonic35 nikli arkadaş verdi linki.
    Motion ayarını 6/3 veya 4/2 dijital görünüm de açık olarak 3-4 saattir izliyorum.Bu yazılımda Am+ daha düzgün çalışıyor sanırım bu konuda yazılımı yükleyince deneyimlerinizi yazarmısınız.

• rain_man kullanıcısına yanıt
    Servis isterseniz bakıyor

• arkadaşlar bu televizyonun ekranını nasıl siliyoruz bilgi verirmisiniz yanlış birşey yapmak istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Motion ayarını 6/3 veya 4/2 dijital görünüm de açık olarak 3-4 saattir izliyorum.Bu yazılımda Am+ daha düzgün çalışıyor sanırım bu konuda yazılımı yükleyince deneyimlerinizi yazarmısınız.
    Dijital görünüm ve Am+ dediğiniz nedir? Menünün neresinde bunlar?
  • mavi64 kullanıcısına yanıt
    Auto Motion olabilir.
    Söylediğiniz motion ayarlarında zaten sıkıntı olmuyor, sıkıntı auto motion otomatik ayarda iken oluyor. 1249.1 i yükledim, ilk izlenimim renk canlılığı ve resim kalitesini çok beğendim bence bu yazılımla oldukça iyi bir seviyede, auto motion ayarlarına tam bakamadım, otomatik ayarda bir düzelme var gibi ama yeterli değil, bir kaç gün daha izlemem gerek.
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.