Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.810
Cevap
74
Favori
249.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben anlamadım hocam. 4 renk tuşa bastığım zaman ordan renk seçince ; o rengin digiturkteki işlevini yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: buludag89

ben anlamadım hocam. 4 renk tuşa bastığım zaman ordan renk seçince ; o rengin digiturkteki işlevini yapıyor

Daha açık anlatayım.

Önce renkli tuşa basın, ardından orta tuşa yani daha fazla’ya basın. Altta açılan seçeneklerden en soldaki Digiturk’ü kapatıyor.

Şimdi tekrar kontrol ettim.

Selamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eminnarin E kullanıcısına yanıt
    ooo hocam eline sağlık cok teşekkür ederim
  • manslayer3 M kullanıcısına yanıt
    Bende merak ediyorum bunu, yolu var mı acaba?

• lvnt38 L kullanıcısına yanıt
    Denediğim vakit cevaplarım

• kanal sıralamasını nasıl yapıyoruz arkadaşlar?
  • kumanda pili bittiğinde nasıl değiştireceğiz ben arkasını açamadım bir tarif ederse sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: atorbaci

kumanda pili bittiğinde nasıl değiştireceğiz ben arkasını açamadım bir tarif ederse sevinirim.

Merhaba,

Kumandanın arkasındaki kapağı aşağı doğru sürükleyin. Zaten kapakta da ok ile yönü gösteriyor.

Selamlar.
  • Evet ok var ama kumandanın arkası bütünleşik ve ok yönüne çekildiğinde gelmiyor biraz daha zorlarsam kırılır gibi geliyor kızılötesi koruma camına kadar tek parça.SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zencefi1 -- 19 Aralık 2017; 21:1:48 >
  • Kolayca çıkıyor Hocam bastırıp aşağı doğru ittirin. Kırılma olmuyor, sayende denedim kolayca oldu. Tek elle yapın derim.

• Çıldırıcam yahu ne yaptıysam şu altyazı türkçe karakter sorununa çare bulamadım..harici diske yüklediğim filmlerde altyazının ismini filmle aynı yapsamda altyazı srt uzantılıysa eğer zaten kesinlikle görmüyor..sub a çeviriyorum bu defa görüyor ama türkçe karakter sorunu çıkıyor..Farklı kaydet yapıp UTF-8 olarak kaydediyorum bu defa hiç görmüyor..çıldırıcam..5.500 tl. verdim tv ye ama harici diskimden film izleyemiyorum ;))..tv nin menüsünde ayarlar kısmında altyazı diye bir yer var ama etkin değil kapalı...bir yerlerde okumuştum oradan altyazıyı türkçe yapın v.s. felan diyorlar ama etkin değil işte çözüm oradaysa bile ;(((((((
  • EndOfTheNight kullanıcısına yanıt
    Ben de hep srt uzantılı altyazı kullanırım ve şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım. Film ismi ile altyazı ismi aynı olacak büyük küçük harfe nokta ve boşluk gibi detaylara dikkat edin. Yazılımınızı kontrol edin son sürüme güncelleyin, bir de ayarlardan, genel ya da destek içinde smart hub sıfırla var onu seçin ve sıfırlayın tekrar deneyin.

• EndOfTheNight kullanıcısına yanıt
    Ayarlar kısmı tv bin genel ayarlarında değil. Usb den film izlerken ayar kısmının üstünden girmeli. Altyazı kodlamasını yürkçe seçmeli

• MU9000 i olup da ps4 pro kullanan var mı

• buludag89 kullanıcısına yanıt
    Ben

• FIRST kullanıcısına yanıt
    HDR yi ve oyun modunu açık mı kullanıyorsunuz ?

• buludag89 kullanıcısına yanıt
    Oyun modu açıkken genel ayarlardaki hdr açılmıyor zaten uhd colar açıp oyun modunda kullanıyorum

• Merhabalar,
    Yeni bir USB bellek almak istemediğim için telefonumu USB bellek olarak kullanmak istiyorum.
    Fakat MTP modunda iken TV telefonu görmüyor, PTP modunda ise görüyor fakat bu mod da sadece fotoğrafları gösterdiği için TV uygun içerik bulunamadı diyor. Ne yapabilirim acaba ?
    Telefon: Xiaomi Mi6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SalimAydogdu -- 22 Aralık 2017; 1:55:27 >
  • Arkadaşlar ben acemiyim biraz bu konularda sıralanmış hazır kanal listesi palaşabilen olursa çok makbule geçer
  • FIRST kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı durum söz konusu fakat görüntü ortalama her 5 dakkada bir gidip geliyor ? Sizde böyle bir durum söz konusu mu ? Ps4 oynarken sorun yoktu pro ya geçtim böyle oldu

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.