Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.810
Cevap
74
Favori
249.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baris007

Bireysel bagimsiz.lg deki gibi kanal tp oranlari tektek manuel girilmiyor.hazir frekanslar var onlara tiklamak zorundayiz.samsung tv ekran panel disinda cok kullanissiz

Yeni frekans giriş seçeneği var transponder listesini sonuna kadar kaydırın çıkar
  • Digi_think D kullanıcısına yanıt
    Bu listenin altinda yeni frekans secenegi yok.

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 28 Kasım 2017; 21:0:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar yaklaşık 4 aydın kullandığım 55mu9000 tv imde ilk kullanım sürecinde bazı takılma ve titreme sorunları yaşamıştım, son güncelleme ( 1151.1) sonrası bu sorunların tamamen ortadan kalktığını gözlemlerim sonucu söylemek istiyorum. Ayrıca bu son güncelleme ile birlikte resim kalitesinde de hissedilir derecede iyileşme olduğunu da söyleyebilirim. Şu an da tv almak isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. Diğer menü arayüzü ve zenginliği, tizen uygulamaları ve media player özellikleri de gerçekten çok başarılı ve sorunsuz özellikle android tabanlı tv lere bu konuda çok üstünlük sağlıyor bence şu anda piyasada en alınabilir tv dir. Bu tv yi kullanan ya da almak isteyen arkadaşlara mutlaka hdmı 2.0 kablo kullanmalarını tavsiye ediyorum. Ben aliexpress ten 45 tl ye 2 adet aldım ve gerçekten çok farketti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagatay_26 -- 28 Kasım 2017; 23:4:0 >
  • cagatay_26 C kullanıcısına yanıt
    hocam sizinki düzeldi şimdide bende başladı geçen akşam hem digitürkte hem normal uyduda maç izlerken ara ara takılmalar oldu şu sıkıntının kaynağını o kadar merak ediyorumki :)
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Hocam hdmı 2.0 yi bir deneyin bu sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum ama şu an da bende bu sorun yok.

• cagatay_26 C kullanıcısına yanıt
    kablodan sonramı düzeldi sizin sorun güncellemeden sonramı
    Bu ssmsunga genelinde var.bende tekrar Lg ye doncem

Aslında son güncelleme ile oldukça düzeldi ben aynı anda kabloyu da değiştirdim. Kablonun da etkisi olduğunu düşünüyorum.

• baris007 B kullanıcısına yanıt
    bende öyle bi sorun yoktu 4 ayda bi kez fener kayseri macinda olmustu gecen aksam baya carpti gözüme ayrıca tv de bi sorun yok olsa usb dede donar envai çeşit video izledim hiçbir problem yok akıyor tv bu sorun ekipmanlarla alakalı sanırım ayrıca oled hariç şuan lg nin mu9000-mu8000 ayarında tv si yok hata edersiniz lg ye geçerek..
    Bence lg büyük hata olur. Daha büyük sorunlar ile karşılaşma riski çok fazla.

Lg de golgelenme flulasma bulaniklasma olmuyoe en azindan

bunlar samsungtada olmuyor zaten neyse hocam siz takmışsınız sanırım samsunga lg ye geçinde içiniz rahat etsin :)
  • Herşey on numara gayet güzel ancak bu büyüklükte veya daha büyük panellerin bence en önemli kayda değer eksikliği en ufak açıda renklerin görüntünün bozulması. bukadar çok para verilecekse insan bu tarz hatalar olsun istemiyor .Bu yüzden hemen aklımıza olded panel geliyor bu seferde burn-in sorunlarını ve ömür ile ilgili net birşeylerin telafuz edilememesi yüzünden yine led lcd panele yöneliyoruz. kusursuz panel için sanırım 2-3 yıl daha bekleyeceğiz .
    Sen gelipte gorsen nasil flu bulaniklasma oldugunu.o zaman anlarsin.Qled oled kullanmıyoruz orta sınıf led kullanıyoruz.

mu9000 orta üst seviye model mu8000 de aynı şekilde ve motion performansları en üst modellere yakın bende bahsettiğiniz sorunların hiçbirisi yok sizinkide ayardandır büyük ihtimal artı siz lg de alsanız o kullandığınız ayarlara benzer ayarlar yapacaksınız ve sonuç aynı olacak birde burayı binlerce insan okuyor okuyanda gerçekten bu tv ler böyle sanacak :)
    Ben magaza modu gibi canli izliyorum.ozaman tv nin kusurlari meydana cikiyor.

tv nin kusurları ortaya çıkmıyor siz kendiniz kusur yaratıyorsunuz netliği 95 yapar motionuda sonuna kadar açarsanız bunların olması normal neyse hocam dediğim gibi siz lg alın rahat edin :)
    Ne yapalim ayarlari tamamen kapatalimmi.motion kapali olunca titreme oluyor acmak zorundayim.

titreme değil o film ve diziler 24fps gözünüz alışmadığı için size öyle geliyor ekranda büyük olunca..motionu açıp araya yapay kare ekleyip cep telefonuyla çekilmiş videolar gibi yapıyorsunzu ekrandaki görüntüyü
    Ekteki fotoda yeni frekans girme seçeneği görülüyor

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.