Şimdi Ara

Samsung MU 7000/ 7350 Kullanıcıları Kulubü (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.824
Cevap
44
Favori
144.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kiraci oldugumuz icin duvara takmadik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde kiracıyız duvara asılı sonuçta duvar kırılmıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    ne bılm evdekılerın dusuncesı falan oyle oldu ıste..

bu arada benım ekranda cizik vardı cızık gıderıcı tarzı bır sey surulmus beyaz cızgıler olmus cızık de gıtmemıs tabii ne yapdıysam cıkmadı ekran kapalıyken bellı acıkken guzduzzse bellı oluyor sıyah bolumde ama can sıkıcı ıccdden bunu neyle cozerız acaba Displez tarzı bır sey aldım cınden ıs yapar mı acaba
    Duvara takmanın dezavantajı bir defa takıyorsun sonra herhangi bir yer değiştirsen boya badana ve ufak çaplı bir tadilat gerekiyor. Diğer taraftan Allah korusun bir deprem olsa yere düşüp kırılma riski var. Özellikle sehpa üstündeyse bu ihtimal çok daha yüksek. Dolayısıyla tercih meselesi.

Bende duvara taktırdım. Bir diğer dezavantajı ise herhangi bir bağlantı yapmak gerekse rahat işlem yapılamıyor. Ayaklı olsa çok kolay olurdu. En iyisi TV' yi indirip işi bitirmek ve tekrar aparata takmak görünen en mantıklı yol!...

• NEWMAN2007 N kullanıcısına yanıt
    Boya badana demişsin ama boya badan 3,5 yılda yapılan bişey değil harabede oturmuyorsan adam akıllı yaptırırsın saten boyanı 15 yıl boya istemez,bağlantıda o kadar zor takılmıyor şahsen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Sen yanlış anladın galiba? Benim demek istediğim eğer TV' nin yerini değiştirmek ister ve askı aparatı da söker başka yere takarsan eski yerdeki deliklerin kapanması ve matlaşan boyanın düzeltilmesi gerekiyor. Ayrıca 15 yıl süren boya yada yapan boyacı varsa özelden telefonunu at lütfen. Senede bir boya yaptırmıyoruz ama normal kullanım koşullarında imkansıza yakın ve mutlaka bir şeyler çıkar!...

Bu arada benim gibi güncellemesi 1151 olan ve 1155.1' i henüz almayanlar için merak edip Samsung' a sordum. Onlarda otomatik güncellemeyle 1155.1' in kendi test ettikleri TV' ye geldiğini söyledi. Yakında biz de alırmışız?

• quote:

Orijinalden alıntı: NEWMAN2007

Sen yanlış anladın galiba? Benim demek istediğim eğer TV' nin yerini değiştirmek ister ve askı aparatı da söker başka yere takarsan eski yerdeki deliklerin kapanması ve matlaşan boyanın düzeltilmesi gerekiyor. Ayrıca 15 yıl süren boya yada yapan boyacı varsa özelden telefonunu at lütfen. Senede bir boya yaptırmıyoruz ama normal kullanım koşullarında imkansıza yakın ve mutlaka bir şeyler çıkar!...

Bu arada benim gibi güncellemesi 1151 olan ve 1155.1' i henüz almayanlar için merak edip Samsung' a sordum. Onlarda otomatik güncellemeyle 1155.1' in kendi test ettikleri TV' ye geldiğini söyledi. Yakında biz de alırmışız?

Bazı cümlenin sonuna soru işareti koymanızın sebebi nedir

• Buna cevap vermemi mi istiyorsun gerçekten? Konuya dönsek ne dersin?

Ayarlarla ilgili paylaşım yapacak olan yok mu? İdeal setup nasıl olmalı vs. Yoksa bu konu da bitik demektir!... Zaten faydalı bir paylaşım yapan yada katkı sağlayan yok ne hikmetse. Herkes kenara çekilmiş ve biz boşuna vakit harcıyoruz bu konuda!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEWMAN2007 -- 27 Şubat 2018; 0:58:22 >
  • quote:

Buna cevap vermemi mi istiyorsun gerçekten? Konuya dönsek ne dersin?

Ayarlarla ilgili paylaşım yapacak olan yok mu? İdeal setup nasıl olmalı vs. Yoksa bu konu da bitik demektir!... Zaten faydalı bir paylaşım yapan yada katkı sağlayan yok ne hikmetse. Herkes kenara çekilmiş ve biz boşuna vakit harcıyoruz bu konuda!

Satır arasında cevabı bekliyorum

Rtings sitesinin ayarlarını denedim ama hiç tatmin etmedi. 8-9 serilerinin konusundaki ayarları da denedim belki görüntü daha iyi olur diye ama kendi yaptığım ayarla devam ediyorum.

• Yok özelden sorsan cevap verirdim belki ama hakkını kaybettin!

Kendi ayarların nedir peki paylaş bir karşılaştıralım? Bu arada konuyu hakkında bilgili bir arkadaşımız bana şu tavsiyede bulunmuştu ama bana biraz soluk geldi belki beğenen çıkar;

"hocam automotionu kapatın kontrast iyileştirici düşük yada kapalı olsun film modu kapalı renk tonu kırmızı 2 netlik 0 renk 50 dijital temix görünüm kapalı en gerçekçi renkleri ve hatasız görüntüyü bu ayarlarla alırsınız"
  • quote:

Yok özelden sorsan cevap verirdim belki ama hakkını kaybettin!

Kendi ayarların nedir peki paylaş bir karşılaştıralım? Bu arada konuyu hakkında bilgili bir arkadaşımız bana şu tavsiyede bulunmuştu ama bana biraz soluk geldi belki beğenen çıkar;

"hocam automotionu kapatın kontrast iyileştirici düşük yada kapalı olsun film modu kapalı renk tonu kırmızı 2 netlik 0 renk 50 dijital temix görünüm kapalı en gerçekçi renkleri ve hatasız görüntüyü bu ayarlarla alırsınız"

Konuyu takip etmiyorsun "bu konuda bitik yeaouw" diyorsun

Yukarılarda ayarlarımı paylaşmıştım. Verdiğiniz ayarları da deniyorum şuan.

Ekleme: Ayarları denedim ama hiç hoşuma gitmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The.ExpertD -- 27 Şubat 2018; 1:16:47 >

• Bahsettiğin ayarlar nerede bir zahmet tekrar ilet ve görelim.

Bak ben üşenmedim bir önceki sayfada fotoğraflı olarak ayarlarımı koydum ve paylaştım.

Hep seninle yazışırsak sürekli herhalde konu için canlandı demek yanlış olur değil mi? Onun yerine özelden yazışalım. Var mı başka yada farklı ve yararlı bir paylaşım?

• Ayarlarım böyle. Şimdi de sizinkini deniyorum
  • Eyvallah gördüm ben de deneyeceğim. Şunu hatırlatayım ki bu ayarları da sonra değiştirdim çünkü çok parlaktı. Dinamik mod kullanıyordum ve gözü yoruyordu. Bu yüzden ayarları daha doğal resim alacak şekle getirdim. Arzu edersen sonra paylaşırım. Bu iş biraz da zevk meselesi tabi!...

• Ya şu hd yayınlarda takılma kasma sorununa kimse çözüm bulamadı mı ? Yardım edecek kimse yok mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerhatF -- 27 Şubat 2018; 1:36:50 >
  • Merhaba birkaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim:

50mu7000 de internet tarayicisi flash player destekliyor mu?

Digiturkplay uygulaması markette ekli mi?

Maçlarda kamera hareketinde bulanıklık oluyor mu?

Son olarak 50mu7000 ile 55mu7000 arasında boyut dışında fark var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_efendy34 -- 27 Şubat 2018; 8:4:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Auto motion plus'ı kapatınca detayların çok olduğu yerlerdeki takılma atlama sorunları bitti.
    Tamamen yazılımsal göz boyamadan başka bir şey değil gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Auto motion plus'ı kapatınca detayların çok olduğu yerlerdeki takılma atlama sorunları bitti.
    Tamamen yazılımsal göz boyamadan başka bir şey değil gibi.

bu seferde normal görüntülerde akıcı bir görüntü azalmadımı.
  • berbuğ kullanıcısına yanıt
    Farketmedim hocam. açık iken öyle suni bir akıcılık göremedim.
    PC tarafında splash player diye bir oynatıcı var orada yapay olarak fps'yi arttırabiliyorsunuz orada arttırınca görüntüler çok daha hızlı akıyordu. Yani fark çok ama çok belli oluyordu. TV'de öyle bir fark yok. İlerleyen süreçte gözlemlerim yine.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.