Şimdi Ara

SAMSUNG MLT D111 UYUMLU DOLAN TONER SORUNU (BİTMEYEN KARTUŞ MAĞDURU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dostlar Bitmeyen kartuştan dolan toner almıştım. Yaklaşık 2 haftadır sorun çıkartmaya başladı. Toner bir buçuk aylık filandır. Daha önce hiç dolum yapılmadı kutudan çıkarttığım gibi 300 sayfa filan yazdırdım. Yazdıracağım zaman silindirin altından toner tozu boşalıyor resmen. Atık haznesini de temizliyorum ama fayda vermiyor. Yazıcıyı bozacak diye korkmaya başladım. Daha önce farklı yerlerden tek kullanımlık tonerlerden aldığımda hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım..

kısacası yardımcılarınızı bekliyorum dostlar toner temizliğinde daha önce hiç deneyimim olmadı nasıl yapılır pek bilmem yol gösterirseniz sevinirim. İçini açmadım sıkıntı çıkar diye ama çözümü varsa her şeyi denerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therenos -- 2 Haziran 2020; 14:52:6 >

• bıçağı eğrilmiş yada atık kutusunun ordaki bıçağın arasına bir parça girmiş görünüyor
    dolabilen tonerlere aldanmayın bu tonerlerin atıkları her bitimde boşaltılması lazım ayriyetten bıçaklarının silinip temizlenmesi gerek yoksa hem toner akıtır hemde çizgili yazar net bir sonuç alamazsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanc3lik

bıçağı eğrilmiş yada atık kutusunun ordaki bıçağın arasına bir parça girmiş görünüyor
    dolabilen tonerlere aldanmayın bu tonerlerin atıkları her bitimde boşaltılması lazım ayriyetten bıçaklarının silinip temizlenmesi gerek yoksa hem toner akıtır hemde çizgili yazar net bir sonuç alamazsınız
    Cevap için teşekkürler hocam firmaya geri gönderdim ilgileniyorlar bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar daha 300 sayfa yazdırdığım 2 aylık toneri fazla kullanıldığı için arıza yaptığını yeni almam gerektiğini söylediler. 100 lira verip maliyet kurtaracağım diye düşünmeyin arızalı 1 aylık ürünleri satıyorlar bitmeyen kartuştan ürün almayın paranıza yazık olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dediğim gibi dolabilene aldanmayın bunların önemli temizlikleri oluyor içine sadece tıpadan toz doldurmakla iş bitmiyor maliyet kısayım derken maliyet çıkıyor.1 toner en fazla 2-3 kere düzgün yazar sonra drum değişmesi lazım metal bıçak temizlenmeli . artı drum bıçağı var bunun o kaçırır toner kağıda çizgi verir bunlarıda unutmamak lazım .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.