Şimdi Ara

samsung ml-1610 sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
36.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: i_beyaz41

arkadaslar bu yazıcıdan bende dertliyim,,sayfayı yazdır diyorum tam kagıdı almaya yelteniyor, bi kısmını aldıktan sonra duruyor,kapatıp actıktan sonra devam ediyor ama kagıdı bos cıkarıyor..var mıdır yardımcı olabilecek..???

Arkadaşlar aynı sorunu bende yaşamaktayım nasıl halledecez bu sorunu
  • benim de aynı yazıcıdan var. 2008 eylülde almştım. şu an toner silik çıkartıyor diye çıkarıp salladım ama şimdi toneri takınca on line error hatası veriyor nesi var acaba:(
  • konu hortlatmak gibi olmasın ama benımde calıstıgım yerde aynı yazıcıdan vardı ve bende arka arkaya cıktı almakta hatta direk cıktı almakta sorun yasıyordum bu yuzden yazıcıyı sureklı acıp kapaam gerekıyordu.
    sorun yukaruıdakı arkadasların bahsettıgı gıbı ara kblonun bluetoth 1.1 olamasında kaynaklanıyor 2.0 takınca sorun cozuluor ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~YuSuFeLiLi~

quote:

Orjinalden alıntı: i_beyaz41

arkadaslar bu yazıcıdan bende dertliyim,,sayfayı yazdır diyorum tam kagıdı almaya yelteniyor, bi kısmını aldıktan sonra duruyor,kapatıp actıktan sonra devam ediyor ama kagıdı bos cıkarıyor..var mıdır yardımcı olabilecek..???

Arkadaşlar aynı sorunu bende yaşamaktayım nasıl halledecez bu sorunu
    10 sene sonra merhaba,

Bu sorunun aynısını bende yaşıyorum, çözüm bulabiliriz mi bu konuya merakla bekliyorum cevabınızı.😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pateni silin nemli bezle sonra deneyin
  • orhanc3lik kullanıcısına yanıt
    Denendi çözüm alınamadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorunu net bi şekilde yazarmısınız birde mümkünse çıktı yollarken bir video çekmeniz mümkün mü ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.