Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SAMSUNG MİKRODALGA FIRIN ÜCRETSİZ KARGO (209 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
60
Cevap
2
Favori
3.914
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> SAMSUNG MİKRODALGA FIRIN ÜCRETSİZ KARGO (209 TL)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      5175 Mesaj
      14 Şubat 2017 23:26:33 Konu Sahibi

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/samsung-me711k-mikrodalga-firin-266917830

gittigidiyor'a visa kart kaydedenler 179 tl vade farksız 6 taksit imkanı

cepteteb kredi kartı ile ödeme yapanlara 169.00 tl vade farksız 6 taksit imkanı

Kredi kartınızda extra puan varsa daha uygun fiyata alabilirsiniz ihtiyacı olanlar varsa güzel fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -IMAX- -- 24 Şubat 2017; 18:29:8 >

• Teğmen
      130 Mesaj
      14 Şubat 2017 23:28:29
      Bunun dijital kontrollü olanını 175 liraya almıştım

Tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      524 Mesaj
      14 Şubat 2017 23:43:08
      Almayın arkadaşlar. Sağlıksız, kansere kadar yolu var.

TÜRK ÖVÜN, ÇALIŞ, GÜVEN...Cebren ve hile ile aziz vatanın kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. İktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler.Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk İstiklâl ve Cumhuriyeti'ni kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
      Referanslarım için TIKLAYINIZ
    • Teğmen
      212 Mesaj
      14 Şubat 2017 23:45:05
      quote:

Orijinalden alıntı: nike35

Hocam bu cihaz mı sağlıksız yoksa mikrodalga olayı mı genel olarak sağlıksız ? Bilgi verirmisiniz

• Yüzbaşı
      524 Mesaj
      14 Şubat 2017 23:46:12
      quote:

Orijinalden alıntı: CinemaG

quote:

Orijinalden alıntı: nike35

Hocam bu cihaz mı sağlıksız yoksa mikrodalga olayı mı genel olarak sağlıksız ? Bilgi verirmisiniz

Mikrodalga sağlıksız. Marka önemli değil.

|
      |

TÜRK ÖVÜN, ÇALIŞ, GÜVEN...Cebren ve hile ile aziz vatanın kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. İktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler.Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk İstiklâl ve Cumhuriyeti'ni kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
    • Yarbay
      5175 Mesaj
      14 Şubat 2017 23:46:55 Konu Sahibi

telefonda sağlıksız kanser yapıyor ozaman onuda almyın iphone galaxy e 3500 4000 tl verenler asıl kanser olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -IMAX- -- 14 Şubat 2017; 23:48:4 >
      |
      |
      nike35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      524 Mesaj
      14 Şubat 2017 23:49:21
      quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

telefonda sağlıksız kanser yapıyor ozaman onuda almyın iphone galaxy e 3500 4000 tl verenler asıl kanser olur

Mikrodalga'da isitilani yiyorsunuz.

Telefon bu çağda olmazsa olmaz ve yemiyorsunuz.

Daha başka imkanlar varken mikrodalga kullanmak bana mantıklı gelmiyor. Karar milletin. Ben görüşümü yazdım.

İyi akşamlar.

• Yarbay
      5175 Mesaj
      14 Şubat 2017 23:58:53 Konu Sahibi

mikrodalga da olmazsa olmaz bir ürün buzdolabındaki yemeği ısıtmak için büyük fırını mı açayım uzun süre ocakta mı bekleteyim

mikrodalga nın amacı kısa sürede sıcak yemek sunması herkes bunun için tercih ediyor

satış adetine bakılırsa herkes memnun ki alıyorlar
      |
      |

• Yarbay
      2040 Mesaj
      15 Şubat 2017 00:02:56
      quote:

Orijinalden alıntı: ozcan_dk

Bunun dijital kontrollü olanını 175 liraya almıştım

Tavsiye ederim

nerden aldınız?
      |
      |

Evine Taahhüt olmadan ADSL veya FIBER İnternet ve Heryöne 1000 DK Sabit Telefon Bağlatmak İsteyen Arkadaşlar Aylık 59,99-TL. Memnun kalmazsanız da kapatabiliyorsunuz. Ben kullanıyorum ve memnunum. Üstelik bu linkten başvuru yaparsan sen de ben de ilk 1 ay ücretsiz internet kullanacağız. Sayfa açılınca davet kodunu kullana tıklayıp formu doldurmanız yeterli. Başvuru için tıklayın.-->https://turk.net/p/ALU88BA78PEP/
    • Yarbay
      2373 Mesaj
      15 Şubat 2017 00:06:21
      9000mhz ustu dalgalar zararli.

Yinede doganin dengesine ters bir alet.

Koy ocaga yemegi yavas yavas ısınsın.
      Donmus ve md ile isitilabilen gidalarin saglikli oldugu tartisilir.

https://www.google.com.tr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://journals.tubitak.gov.tr/biology/issues/biy-98-22-1/biy-22-1-7-96102.pdf&ved=0ahUKEwjLlOO2v5DSAhUDlxQKHYOUDawQFggZMAA&usg=AFQjCNHXPfQ9JGSk34Gjyj7GCarLPS7SkQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fizisyen -- 15 Şubat 2017; 0:10:12 >

PAMPAAA, DOKTOR DEĞİLİM AMA HASTAM ÇOK :)
      (not; radyoterapi-radyasyon güvenliği soruları cevaplanır)
      500pxcom/mertyucel

• Yarbay
      5175 Mesaj
      15 Şubat 2017 00:13:06 Konu Sahibi
      168.65 tl 6 taksit olarak ürünü aldım

• Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 5 saat 53 dakika kadarı kaldı.
      1 Not
      15 Şubat 2017 00:21:07
      Bu devirde saglikli birsey var mida mikrodalga sagliksiz oluyor birisi demis galaxy iphone a 3500 verenler asil kanser oluyor ne alaka onda cozemedim

Bu kadar cok takiyorsaniz adada yasamaniz lazim etrafinizdaki tv,ampul,isitici,kumanda bile radyasyon saciyor ha bunda gectim tepenizden mobil yayinlar,gps icin baska yayinlar,karasal tv icin ayri,turksat eutelsat hotbird astra uydulari,radyo yayinlari daha sayamadigim o kadar cok sey var ki....Bunlari gorsek kafayi yeriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 15 Şubat 2017; 0:22:15 >
    • Yarbay
      2040 Mesaj
      15 Şubat 2017 00:22:24
      quote:

168.65 tl 6 taksit olarak ürünü aldım

indirim kuponu kullanmadınız mı?

Evine Taahhüt olmadan ADSL veya FIBER İnternet ve Heryöne 1000 DK Sabit Telefon Bağlatmak İsteyen Arkadaşlar Aylık 59,99-TL. Memnun kalmazsanız da kapatabiliyorsunuz. Ben kullanıyorum ve memnunum. Üstelik bu linkten başvuru yaparsan sen de ben de ilk 1 ay ücretsiz internet kullanacağız. Sayfa açılınca davet kodunu kullana tıklayıp formu doldurmanız yeterli. Başvuru için tıklayın.-->https://turk.net/p/ALU88BA78PEP/
    • Yarbay
      5175 Mesaj
      15 Şubat 2017 00:23:28 Konu Sahibi

mikrodalgaya laf atmış bende telefonu örnek olarak gösterdim ondan öyle yazdım mikrodalga dan önce şuan kullanılan herşey

zaten kanser yapar mikrodalga da bir ihtiyaçtır
      |
      |
      Marrusia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      5175 Mesaj
      15 Şubat 2017 00:24:31 Konu Sahibi

hayır direk cepteteb ile ödeme yaptım
      |
      |
      huzyin67 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      901 Mesaj
      15 Şubat 2017 00:33:27
      Ben de 1 ay önce sağlıklı mı sağlıksız mı diye merak etmiştim ve araştırdım, sonuç: Mikrodalga fırın sağlıksız değildir, hatta besinlerin değerini normal pişirmekten daha az kayba uğrattığı için daha sık tercih edilmektedir.

Kaynakhttp://www.who.int/peh-emf/publications/facts/info_microwaves/en/

http://www.animations.physics.unsw.edu.au/jw/superheating.htm

Rahatlıkla kullanabilirsiniz.

|
      |

Ross: "Gautam or Vince? I think if we just wave an open thermos of LN2 under their noses,
      they'll go into a trance and we can extract whatever information we need without having to resort to force LOL"
      Gautam: "I remember when Mark started doing DI I thought he was psycho and that it was a dangerous, reckless cooling method that had no future."

• Yarbay
      2040 Mesaj
      15 Şubat 2017 00:40:41
      quote:

hayır direk cepteteb ile ödeme yaptım

indirim kuponu ile daha ucuza alabilirdiniz.

• Teğmen
      124 Mesaj
      15 Şubat 2017 00:41:43

yok öyle bir şey her duyduğunuza inanmayın son güncel açıklamalar yapıldı. cihaz çalışırken cihazın dibine ağzınızı sokmadığınız sürece evdeki ve elinizdeki cihazlardan hiç bir fazla zararı yok. yiyeceklere de aktardığı bir zarar yok. ilk çıktığında çabuk ısıttığı için milletin bi tarafından uydurduğu hurafeler. uzaktan yakından alakası yok. tasarruflu ampullerde dahil bir çok eşya ve cihaz da zararlı.

• Binbaşı
      1877 Mesaj
      15 Şubat 2017 00:42:14
      Cep telefonu,wifi sinyalleri, mikro dalga vs nin kanser yaptığının kesin kanıtları yok. Hiç kimseye bunlardan dolayı konmuş bir teşhis de yok.

|
      |

• Yarbay
      5175 Mesaj
      15 Şubat 2017 00:44:41 Konu Sahibi

çek satışa baktım hepsi hesap satıyor onunla alınca yine aynı fiyata gelecekti
      |
      |
      huzyin67 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
nice türkiye
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.