Şimdi Ara

[[_____SAMSUNG M86/87 KULÜBÜ-SORULAR-CEVAPLAR_____]] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
995
Cevap
5
Favori
77.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bulamadım
  • arkadaslar istanbul bilisimde m87 deki dip sesi test etme imkanim oldu ..malesef ordaki cihazda da ayni sesi duydum. belki ben abartiyor olabilirim ama bana normal oldugu soylendi...cihazi verdigim gibi almak zorunda kaldim.yalnizca backlight 10 seviyesinde ses cikmiyor.bu sekilde kullanmak zorundayim.m87 alacak hassas arkadaslar bunu goze almali ...saygilarimla....
  • Arkadaşlar benim 40m87 de gece sessizlikte tv seyrederken 10 ve 15 saniyede bir tv den tık diye bir ses geliyor. Bu ses normal mi? Sizin tv de de oluyor mu?
    Teşekkürler
  • cinaraktas ile ayni sorundan mi söz ediyoruz yoksa (tv den gelen ses)
  • hayır bende böyle bir sorun yok..

• 40M87 evime alacağım lcdler arasındaydı ancak gerçekçi olmayan renkleri yüzünden fiyat olarak cazip olmasına rağmen alamıyorum bir türlü..insan ten rengi çok tuhaf görünüyor bu tvde..ya da samsung modellerinde diyelim..
  • m87 modeli yarın sonunda elime ulaşıyor,kargo ile gelicek

kendim kursam garanti konusunda bir sıkıntı veyahut garantinin geçmemesi gibi bir sorun olurmu bi yanda xbox360-bi yanda ps3 varken bekleyemem servisi mervisi 2-3 gün
  • nereden almıştın ki tvyi?
  • hepsiburada.com'dan aldım
  • quote:

Orjinalden alıntı: cinaraktas

arkadaslar istanbul bilisimde m87 deki dip sesi test etme imkanim oldu ..malesef ordaki cihazda da ayni sesi duydum. belki ben abartiyor olabilirim ama bana normal oldugu soylendi...cihazi verdigim gibi almak zorunda kaldim.yalnizca backlight 10 seviyesinde ses cikmiyor.bu sekilde kullanmak zorundayim.m87 alacak hassas arkadaslar bunu goze almali ...saygilarimla....

İyi akşamlar

Alıntı yaptığım bu yazında şu dikkatimi çektide ondan sormaktayım;

----ordaki cihazdada aynı sesi duydum..... derken tam neyi kastediyorsun???

Yani orada bir başka aynı modelden gördün ve ondada aynı sendeki sesmi vardı??

Burada bazı teknik şeyler yazmadan önce olayı tam anlamak istiyorum??
    -------
    CCFL yani lambalardan bir veya bir kaçı arızalı olabilir,bu durumda sana sallamışlar!!!!!!normaldir diye ve zaten salladıklarıda şundan belli olmaktadır;
    ışık kaynağı değişince bu durumun yani sesin kesildiği veya arttığı v.s!!

Temel prensip çalışması böyle olsada,bunun sesi böyle olmaz!!sallama 2
    ------
    Daha fazla teknik detaya girmiyeyim ama bunlar genelde bütün CCFL dediğimiz eski klasik yani bugünün bütün LCD lerinde olabilecek bir durumdur,ama
    buna ""abi normaldir"" deyip sallamak doğru değildir........
    Ben Samy ler için genelde olumlu şeyler yazmam!kötüdür de demiyorum ama aralarda bir yerlerde benim görüşlerim+

İst.Blş için çok yazdım hatta onların bu sitedeki uyanık yemlemeci adamları ilede gerek burada gereksede TF de çok kavga ettim,yinede ederim!
    -----------
    Aslında yapılacak olay basittir,dağıtacaklar paneli ve hangi lamba/lambalar arızalı ise aynen değişecektir,normalde bu durumda sürede böyle geçince
    (4ay diye okudum,doğrumu acaba??) birebir bir yeni ürünle değiişklik olamaz ve normal garanti kapsamında servis vasıtasıyla tamir edilmesi
    gerekir+

Daha fazla açıklayıcı bilgi olursa bunuda açıklarım sana,ama "normaldir" demeleriya külliyen palavra/sallama yada başka şeyler var,aslında bu durumu servisler
    iyi bilir ama elde parça yoksa(olabilir çünkü İst.Blş.yaptığı işte nasıl bir servis sistemi ile bunları yapıyor hiç bilmiyorum!!)

Selamlar

• ilgilendiginiz icin tesekkurler.pm attim..
    quote:

Orjinalden alıntı: albani

quote:

Orjinalden alıntı: cinaraktas

arkadaslar istanbul bilisimde m87 deki dip sesi test etme imkanim oldu ..malesef ordaki cihazda da ayni sesi duydum. belki ben abartiyor olabilirim ama bana normal oldugu soylendi...cihazi verdigim gibi almak zorunda kaldim.yalnizca backlight 10 seviyesinde ses cikmiyor.bu sekilde kullanmak zorundayim.m87 alacak hassas arkadaslar bunu goze almali ...saygilarimla....

İyi akşamlar

Alıntı yaptığım bu yazında şu dikkatimi çektide ondan sormaktayım;

----ordaki cihazdada aynı sesi duydum..... derken tam neyi kastediyorsun???

Yani orada bir başka aynı modelden gördün ve ondada aynı sendeki sesmi vardı??

Burada bazı teknik şeyler yazmadan önce olayı tam anlamak istiyorum??
    -------
    CCFL yani lambalardan bir veya bir kaçı arızalı olabilir,bu durumda sana sallamışlar!!!!!!normaldir diye ve zaten salladıklarıda şundan belli olmaktadır;
    ışık kaynağı değişince bu durumun yani sesin kesildiği veya arttığı v.s!!

Temel prensip çalışması böyle olsada,bunun sesi böyle olmaz!!sallama 2
    ------
    Daha fazla teknik detaya girmiyeyim ama bunlar genelde bütün CCFL dediğimiz eski klasik yani bugünün bütün LCD lerinde olabilecek bir durumdur,ama
    buna ""abi normaldir"" deyip sallamak doğru değildir........
    Ben Samy ler için genelde olumlu şeyler yazmam!kötüdür de demiyorum ama aralarda bir yerlerde benim görüşlerim+

İst.Blş için çok yazdım hatta onların bu sitedeki uyanık yemlemeci adamları ilede gerek burada gereksede TF de çok kavga ettim,yinede ederim!
    -----------
    Aslında yapılacak olay basittir,dağıtacaklar paneli ve hangi lamba/lambalar arızalı ise aynen değişecektir,normalde bu durumda sürede böyle geçince
    (4ay diye okudum,doğrumu acaba??) birebir bir yeni ürünle değiişklik olamaz ve normal garanti kapsamında servis vasıtasıyla tamir edilmesi
    gerekir+

Daha fazla açıklayıcı bilgi olursa bunuda açıklarım sana,ama "normaldir" demeleriya külliyen palavra/sallama yada başka şeyler var,aslında bu durumu servisler
    iyi bilir ama elde parça yoksa(olabilir çünkü İst.Blş.yaptığı işte nasıl bir servis sistemi ile bunları yapıyor hiç bilmiyorum!!)

Selamlar

• bu oyun modu filan nereden değişiyor

birde dıgıturkte ve ps3te görüntü modunu standarttan başka birşey yapamyorum

teşekkürler
  • STANDART-DİNAMİK-SİNEMA MODU OLMASI LAZIM MENÜDE ORADANDAMI OLMUYOR?
  • quote:

Orjinalden alıntı: FLuaRiX

STANDART-DİNAMİK-SİNEMA MODU OLMASI LAZIM MENÜDE ORADANDAMI OLMUYOR?

sevis elemanı oyun moduna kurdugu için standart dışındaki seçenekler seçilemiyordu,oyun modu nu kapattım hallettim

teşekkürler
  • ps3 ve sd'den istediğim görüntüyü alsamda xbox 360 componentten bir türlü istediğim görüntüyü alamadım
  • Teknosa'dan Peşin 2699 YTL'ye 40M087BD aldım, tv bu akşam mağazaya gelecek ve yaptığım pazarlık sonucu ürünü önce açıp ölü piksel kontrolü yapmama izin verecekler. Eğer bir tane bile çıkarsa direk para iadesi yapacaklar. Bu ölü piksel kontrolünü nasıl yapmam gerekiyor nelere dikkat etmeliyim, veya bunu yapmanın kolay bir yolu varmı (program vs) bu akşama kadar sürem var (30.04) sizden acil yardım bekliyorum.
  • cok kolay bir sekilde suradan yapabilirsiniz. tabi yaninizda laptop olacak

http://www.jscreenfix.com/faq/03-how-do-i-check-for-stuck-pixels

siyah ekrani acilinca F11'e basin ve televizyona iyice yaklasin
  • MErhaba,

gecen yaz Samsung 42Q91 almış ve bu işi bitirmiştim.
    Hafta sonu bi arkadaşımı aldıgım yere goturdugumde 40M87 ye peşin 2000 ytl fiat verdiler
    Alacaklara benden tavsiye. Samsung pre. bayii. libadiye.

hem Samsung bayii hemde fiyat süper.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dhumbayef

MErhaba,

gecen yaz Samsung 42Q91 almış ve bu işi bitirmiştim.
    Hafta sonu bi arkadaşımı aldıgım yere goturdugumde 40M87 ye peşin 2000 ytl fiat verdiler
    Alacaklara benden tavsiye. Samsung pre. bayii. libadiye.

hem Samsung bayii hemde fiyat süper.

Arkadaşım dediğin bayiden kiminle görüşebiliriz? En kısa sürede cevabınızı bekliyorum.
  • evet tel verirsen sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.