Şimdi Ara

Samsung M450 kablosuz soundbar 320W 599 TL dolar-4,50 (Güncellendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
6
Favori
9.556
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kablosuz 320w yeni seri Samsung M450 soundbar hepsiburada da 599 TL. 320w bu fiyata soundbar yok.

mevcut dolar kurunu düşündüğünüzde 1 ay sonra bu ürünlerin fiyatları çok daha yüksek olacaktır.

Dolar kur: 4,02 - 4,20 - 4,28 - 4,37 - 4,55 - 4,80 oldu

Hepsiburada: 699TL + 25 TL worldpuan + Ücretsiz kargo
    https://www.hepsiburada.com/samsung-hw-m450-tk-soundbar-ses-sistemi-p-HBV000005K0FD

EDİT:

Samsung sound+ ve soundbar modelleriyle uyumlu kablosuz surround hoparlör kiti de TR stoklarına gelmiş. Evinizdeki soundbarı ev sinema sistemine çevirebilirsiniz. (Fiyat olarak çok daha avantajlı oluyor)

Samsung SWA-8500S/TK Kablosuz Arka Hoparlör 399 TL (Soundbar modelleriyle uyumlu)https://www.hepsiburada.com/samsung-swa-8500s-tk-kablosuz-arka-hoparlor-p-HBV00000BGRTM

Samsung SWA-9000S/TK Kablosuz Arka Hoparlör 499TL (Sound+ modelleriyle uyumlu)https://www.hepsiburada.com/samsung-swa-9000s-tk-kablosuz-arka-hoparlor-p-HBV00000BGRTO

Akakçe fiyat analizi
    https://www.akakce.com/soundbar/en-ucuz-samsung-hw-m450-320-w-fiyati,79036156.html

bar ve subwooferın görüntüsü ve incelemesi için;

Bu soundbar Amazonun seçimleri listesinde ve şuan amazon fiyatından daha ucuz (170$) aşağıdaki linkten Amazon kullanıcı yorumlarına da bakabilirsiniz.
    https://www.amazon.com/Samsung-HW-M450-ZA-Soundbar-Subwoofer/dp/B06XNZ2N4H/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1524118360&sr=8-1&keywords=samsung+m450&dpID=21LbPajcwRL&preST=_SX300_QL70_&dpSrc=srch

yurtdışı incelemeleri;
    https://www.techhive.com/article/3205306/samsung-model-hw-m450-soundbar-review.html

Bestbuy kullanıcı yorumları;https://www.bestbuy.com/site/reviews/samsung-2-1-channel-soundbar-system-with-7-wireless-subwoofer-black/5754513

http://www.audiorumble.com/samsung-hw-m450-review/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodrap -- 29 Mayıs 2018; 14:14:9 >

• Peki bu ürün tüm tvler ile uyumlumudur? samsung olması şartı yoktur değl mi ? Vestel var bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kamece

Peki bu ürün tüm tvler ile uyumlumudur? samsung olması şartı yoktur değl mi ? Vestel var bende.
    uyumlu hocam
  • Bilgisayarda müzik ve film için önerir misiniz? Kablolu olarak bağlanıyor mu ayrıca?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emmmreee

Bilgisayarda müzik ve film için önerir misiniz? Kablolu olarak bağlanıyor mu ayrıca?
    müzik performansı olarak ne beklediğin önemli fakat kesinlikle tatmin edecek performans verir. kablolu ve kablosuz iki çeşitte bağlantısı var. Bu alet film için yapıldı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodrap -- 19 Nisan 2018; 10:25:38 >
  • Dün mobilde %15 indirim daha vardı. 510 liraya alındı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vosdostburak

Dün mobilde %15 indirim daha vardı. 510 liraya alındı.
    çok çok çok iyi fiyat fakat dün %15 ile 594'e inmişti diye hatırlıyorum.
  • selam hocam, çok güzel bir paylaşım olmuş. evimdeki tv için ses sitemi arıyordum fiyatı baya cazip, bugün kısmetse alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodrap

çok çok çok iyi fiyat fakat dün %15 ile 594'e inmişti diye hatırlıyorum.

Alıntıları Göster
    Aynen ben 594 e almistim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadir59 kullanıcısına yanıt
    nasıl hocam alınır mı o paraya değer mi :) elim titriyor almaya çok para ama yeni üretim demiş arkadaş 2018 olduğu için güveniyorum
  • Sorun cozuldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadir59 -- 20 Nisan 2018; 11:56:55 >
  • Kadir59 kullanıcısına yanıt
    hadi ya geçmiş olsun hocam, belki şöyle olmuş olabilir bu firmalar ürünü kargoya vermeden kargo firmasından makbuz kestirtiyor sisteme verilmiş gibi görünsün diye. Ancak kargoya ürün filan vermiyorlar. Bir iki gün kazanıyorlar bu sayede inşallah öyle bir şeydir.
  • quote:

nasıl hocam alınır mı o paraya değer mi :) elim titriyor almaya çok para ama yeni üretim demiş arkadaş 2018 olduğu için güveniyorum
    hocam 320w kablosuz 599TL'ye soundbar yok :) dolar kuru 4 tlyi buldu bir ay sonra fiyatlar artacaktır kesin. 200w sounbarlar bu fiyata gelecek

Samsung da M serisi yenidir. K serisi eski seridir :) birde bu ürünler arka hoparlör kitleri var tr de bulamadım onlarda sadece M serisi soundbarlar ile uyumlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadir59

Sorun cozuldu.
    hocam geldi mi ürün ss ve performans düşüncelerini paylaşabilir misin?
  • bloodrap kullanıcısına yanıt
    Geldi hocam.Oldukca memnunum.Bana gore apartman dairesinde oturanlar icin daha fazlasina gerek yok. Sesler hem doyurucu hem de bass lar tissler ve sesler cok berrak. Sahsi fikrim fiiyatini hakeden bir urun dusunenlerin almasini oneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadir59 -- 24 Nisan 2018; 16:33:38 >
  • up up up up

SWA-8500s ve SWA-9000s surround kitleri eklendi
  • Hocam konunun hala takipçisiyim son 2 gün sanırım indirim için hala alamadım. Şöyle ki geçenlerde gözümle görüp kulağımla işitiyim diye media markte gittim. Elemanın biri LG sj3 daha donanımlı hatta fiyatıda 500 lira dedi, DTS özelliği var dedi sesin dolaşmasıymış sanırım. Samsungta yok filan dedi bu özellik. Watt olarakta 300 müş sanırım. Neyse eve geldim ki bu DTS özelliği samsungtada varmış. İşin açığı arada kaldım.

Birde bu son editinizi inceledim bu arka hoparlör setleri soundbara wifi ile mi bağlanıyor? kablo karmaşası hiç sevmiyorum çünkü.
  • quote:

Hocam konunun hala takipçisiyim son 2 gün sanırım indirim için hala alamadım. Şöyle ki geçenlerde gözümle görüp kulağımla işitiyim diye media markte gittim. Elemanın biri LG sj3 daha donanımlı hatta fiyatıda 500 lira dedi, DTS özelliği var dedi sesin dolaşmasıymış sanırım. Samsungta yok filan dedi bu özellik. Watt olarakta 300 müş sanırım. Neyse eve geldim ki bu DTS özelliği samsungtada varmış. İşin açığı arada kaldım.

Birde bu son editinizi inceledim bu arka hoparlör setleri soundbara wifi ile mi bağlanıyor? kablo karmaşası hiç sevmiyorum çünkü.
    hocam oradaki satıcı arkadaş işine geleni (Prim aldığı) önermiş. Sj3 modelini biliyorum oda güzel ürün fakat m450 ile kıyaslanamaz. hem 320 w hem kasa tasarımı daha iyi subwoofer çok daha kaliteli ve güçlü bu arada amazon.com önerdiği ürünler arasında m450'de var :)

bu son eklediğim arka hoparlör kiti kablosuz çalışıyor sadece kendi araların bir kablo geçişi var subwoofer ve soundbara kablosuz bağlanıyor. eklediğim videoda detaylı anlatıyor. 399 TL'de para değil. 1000 TL'ye kablosuz ev sinema sistemi kuruyorsun ve istersen kiti sonrada alabilirsin maddi açıdan da çok zorlamamış olacak

• Bilgisayarım için almayı düşünüyorum. Bilgisayarda kullanan var mıdır? Boyutları baya büyük masama sığar ama monitörün yanında biraz büyük kalacak acaba monitör ayağının arkasına koysam çok sıkıntı çıkarır mı? Yoksa hiç soundbara girmeden ucuz 500-600 lira bütçe ile 5+1 gibi bir ses sistemi mi bakmalıyım? Ses sistemi tatmin eder mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AsDeRf_

Bilgisayarım için almayı düşünüyorum. Bilgisayarda kullanan var mıdır? Boyutları baya büyük masama sığar ama monitörün yanında biraz büyük kalacak acaba monitör ayağının arkasına koysam çok sıkıntı çıkarır mı? Yoksa hiç soundbara girmeden ucuz 500-600 lira bütçe ile 5+1 gibi bir ses sistemi mi bakmalıyım? Ses sistemi tatmin eder mi?
    hocam film önceliğin ise soundbar tercih etmelisin ağırlıklı müzik ise 5+1 almalısın. Bu arada oyunlarda da soundbar yada ev sinema sistemleri daha etkili oluyor.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.