Şimdi Ara

Samsung M20 Türkiye Garantili 1.599 TL Hepsiburada sabah kampanyası!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
2
Favori
5.763
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kim ne derse desin Android telefonların en iyisi her dalda samsungdur. Açık ve net. Ben de zamanında xiaomi huawei savunurdum , sonra S7 aldım ve kendime kızdım. Adamlar yapıyor. Hiçbir şey olmasın video çekim kalitesi bile yeterli bu cihazları almak için. Arkadaşta P20 pro var bir video atıyor piksel piksel. Benim emektar üçte bir fiyatına olan S7 çok daha iyi video çekiyor. Yazık günah. Bilmeden karalamışlar yine.
  • 2 tane aldım gören kullanan herkes memnun. Telefon çok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcdaredevil_17 kullanıcısına yanıt
    Aynen delta servis mi? Allah cezasını versin en ufak problemim yokken basit bir arıza için verdiğim mi5 i çöp ettiler.

• sarkat kullanıcısına yanıt
    Suan migroslarda var zaten hocam. Gecen hafta migrostan incelemistik toriumdan

• Ürün n11 deki 250 TL indirimle 1350 ye geliyor alınır mı acaba ?

• çok satacak telefonlardan olacak.
  • Çöp.
    Şubat 2019 çıkış tarihi olan telefon Oreo ile çıkmış.
    Pie ise Ağustos 2018'de çıkmış.

• Melange kullanıcısına yanıt
    N11 artık 250 tl indirim kuponu vermiyormuş sanırım. Samsung Türkiye mağazası böyle cevap vermiş. Ben canlı desteğe sordum, onlar da kampanya bitti diye cevap verdi. Ama kampanya linki hala aktif.

• Mi 8 Lite var bende, bahsedilen sorunlar yok. Samsung'a başarılar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TürkAsker

N11 artık 250 tl indirim kuponu vermiyormuş sanırım. Samsung Türkiye mağazası böyle cevap vermiş. Ben canlı desteğe sordum, onlar da kampanya bitti diye cevap verdi. Ama kampanya linki hala aktif.
    n11 hediye çeki yüklemiş 250 tl lik sadece bu telefonda kullanmak için az önce kullanıp 1349 tl ye aldım .
  • İlk çıkış fiyatına göre pahalı aslında.Ama o kampanya bittiğine göre fiyat iyi.
    Süper olmuş. Artık antipati beslemeye başladım n11 ve hepsiburadaya. Sık alışveriş yapmama rağmen bana abuk sabuk indirim kodundan başka bir şey yüklemiyorlar. Mesela mutfak gereçleri yüzde 50 kuponu yüklenmiş, küçük tahta kaşık indirimli 40 liraya geliyor. Size hayırlı olsun.

• ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BusteID -- 13 Mart 2019; 23:21:39 >
    Yalnız fiyat 1700-250=1450ye geliyor. Siz alırken 1600 lira mıydı?

-------1450 liraya bu telefon alınır mı forum?-------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BusteID -- 13 Mart 2019; 23:21:10 >
  • arkadaslar bu 250 tl kupon alt lımıtsız deme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • parmak izi yüz tanıma 5000mah batarya full ekran vs... bizde xiaomiyi seviyoruzda şu telefona saçma sapan kulp bulan liselidir. samsungtan beklenmeyecek bir fiyat/performans telefonu bence.

bu arada migrostaki 64gb rom/4gb ram modelini almak daha mantıklı, puan money bonus vs... ile çok daha uyguna gelebilir, ihtiyacı olan takip etsin.

not ; zenfone 2 kullanıyorum bozulursa xiaomi mi9 alacağım çinden, Türkiye'den xiaomi almak mı asla...

• Size küçük bir soru: bu telefonlar neden hala taksitle alınmıyor? Bir iki kartla teknosa ve hepsiburada da denedim hepsi tek taksit diyordu. Bir yolu var mı? Çünkü artık taksit yapılıyor bildiğim kadarıyla.

• voodoo child kullanıcısına yanıt
    Amazon tr de 3 taksit oluyor. iş bankası ve finansbank a yapıyor. Bonus karta taksit yapmadı. Normalde bireysel kredi kartına taksitli satış olmaz. Sanırım sistemsel bir açık var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GM9 Pro ile kıyaslarsak hangisi daha iyi acaba, bana GM daha iyiymiş gibi geldi.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.