Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M20 [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.217
Cevap
42
Favori
180.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    15-20 mart arası tanımlanacak kimsede görünmüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bugun tekrar yazdım ısrarla bugün gönderilecek diyorlar. Gönderilmezse eğer yine haber edin bize diyorlar. Bakalım. Bekliyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehdrive

Merhaba arkadaşlar siparişi kargolanan varmı acaba?
    ben bekliyorum. bilgi gelir gelmez burada paylaşacağım. ama bugun de kargolama yapılmaz ise gerçek anlamda iptal edenler olacaktır kızıp da.

• Pc.programcı kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler...

• Turkiyeden kılıf ve ekran koruyucu bulamadım, biraz daha beklemek gerekecek sanırım

• Ben görüştüm biraz önce müşteri hizmetleri ile. Ürün ile alakalı yoğunluktan dolayı gecikme söz konusu olacak kargo tarihi en geç 6 mart olarak revize edildi dediler.
  • Jacks10 J kullanıcısına yanıt
    Ben fazla fazla aldım. Eğer Benimkiler geldiğinde siz hala bulamamış olursanız ben size gönderirim. GittiGidiyor da ilan açarım makul fiyattan , Kargo da uygun olur hem

• ANLOVE kullanıcısına yanıt
    Hala uzatıyorlar demek ki

Tamamdır öyle yaparız, teşekkürler 👍

• Gittigidiyordan simdi gelen sms

**** Samsung Galaxy M20 telefon 1.799 TL yerine ön siparişte size özel 250 TL indirimli! Üstelik alışverişinizle 250 TL hediye çeki kazanın. Son gün 8 Mart!https://goo.gl/RWh5d1 SMS listemizden çıkmak için GITTIGIDIYOR RET, iletişim için GG ILETISIM yazıp 4933'e gönderebilirsiniz. Mersis: 0396045885100010 SS: DATAPORT B016

Hala ön satis yapıyor samsung, bizim telefonların gelmesi bir haftayi bulacak gibi. Banada bu gun demislerdi.

İstanbul bilisim, yukko ve ince hesap gibi siteler paralel ithalatlari aynı gün yolluyor. Samsung kendi cihazını ithal edemiyor. Nasıl is anlamadım.

• SAMSUNG GALAXY M20 [ANA KONU]
    SAMSUNG GALAXY M20 [ANA KONU]

Fırsatı ilk gördüğümde satıcı Samsung Türkiye olarak gözüküyordu ama siparişte satıcı SamsungWA gözüküyor ve mağazaya ulaşılamıyor. Sözleşmede de DRK AKSESUAR VE İLETİŞİM HİZ.PAZ.SAN.VE TİC. A.Ş. diye bi firma gözüküyor. Firmayı da biraz araştırdım ve sıkıntılı bir firma gibi. İnşallah bir sıkıntı çıkmaz. Birisi telefonun tarafına ulaştığını söylese de rahatlasak.
    Satıcısı Samsung Türkiye gözüken varsa sözleşmesinde yazan firmayı söyleyebilir mi?

• iktu_61 İ kullanıcısına yanıt
    Samsung Türkiye olanda Drk diye geçiyor, sattığı diğer ürünlere bakın,? Samsun Türkiye yazısına tıklayarak ? İşaretine tekrar tıklayın göreceksiniz..

• Hımm gördüm evet. Hepsiburada.com'daki mağaza adı değişmiş sadece demek ki. Cevap için teşekkürler.
  • Ben gittigidiyor üzerinden aldım dün kargoya verildi diye bildirim geldi. Yurtiçi ye verilmiş sözde. Ama sahte bir takip no şu an aktif değil. Takip edemiyorum hatalı kod diyor. Galiba kargo süresi dün son olduğu için böyle bir yola başvurdular. Kargoya verilince aktif olacaktır o takip numarası. Bir de satıcı karnesine baktım 12 kişi m20 siparişini kargo yüzünden iptal etmiş

• N11'de kargoyu soran herkese "Değerli Müşterimiz, Samsung Galaxy M20 siparişlerimiz bugünden itibaren hızlı bir şekilde kargoya teslim edilmeye başlanmıştır. Siparişleri verdiğiniz tarihler baz alınarak sevk işlemleri gerçekleştirilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz." cevabını yapıştırmışlar.
  • i_ışık İ kullanıcısına yanıt
    Demek ki doğru yani. Yurtiçi birden yüklü miktarda Kargo aldıysa hemen giriş yapamayacağından yarına bırakmış olmalı

• Bana da mesaj geldi teslim edildi. Takip kodu bu diye. Boyle bir kod yok diyor denedigimde

• Bana gelen cevap

Merhaba, Samsung Türkiye mağazasından sipariş vermiş olduğunuz Samsung Galaxy M20 32 GB (Samsung Türkiye Garantili) ürününün  tedarik aşamasında bir gecikme yaşanmaktadır. Ürünleriniz 1 Mart Cuma günü, gün sonuna kadar kargoya verilecektir. Telefonun yanında Samsung 32 GB Hafıza Kartı hediye edilecek olup, gecikmeden dolayı sizlerden özür dileriz. Teşekkürler.

Bir diğeri

Merhaba, ilgili mağaza tarafından ürünlerin çıkışının yapılacağı teyit edilmiştir. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bize bilgi verebilirsiniz. Teşekkürler

Bu saat oldu bi cacık yok

• ANLOVE kullanıcısına yanıt
    Anlaşılan yine garibanlara oldu olan. Samsung tüm gücünü s10 lara verdi biz geri planda kaldık. Bunlar garip indirim kuponunu dayadık herkese nasıl olsa beklerler para zenginlerde dediler s10 lara yüklendiler. Aklıma böyle şeyler geliyor artık :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.