Şimdi Ara

SAMSUNG LE40A786 vs PANASONIC VIERA TH-42PZ85E

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese selamlar bu iki televizyon arasında görüntü kalitesi ne gibi farklar vardır
    Çünkü SAMSUNG LE40A786 led teknoloji PANASONIC VIERA TH-42PZ85E plazma
    ib' de ikisinin fiyatıda aynı

pc
    dvd
    sd
    hd performansları nasıldır hangisi daha üstündür yabncı forumlardan takip edenler varsa yardım edebilirmi lütfen bende yabancı dil yokda

• arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wendor -- 26 Eylül 2008; 0:31:12 >
  • Ya Plazmacısındır, yada LCD'ci. :)

Bence LE40A786 cihazı İ.B. stoklarına girer girmez al. Ben daha dün sordum 2 hafta sonra stoklara gireceğini söylediler. Ne kadar doğru bilinmez ama ben bekleyeceğim. :)

Plazma - LCD farkını lütfen sorma. Çünkü piyasada plazmacılar Plazmayı, LCD cilerde LCD'yi över. Birde gelecekçiler vardır. Onlarda plazma ve LCD'nin artık öldüğünü yakın gelecekte OLED, Lazer TV falan gelecek der.

Sen sen ol, al LE40A786 paşa paşa seyret.
  • pc
    dvd
    sd
    hd

dostum bunlardana hangisinin daha iyi olmasını istersin.

albani'nin dediği gibi bir koyundan iki post çıkmaz.
  • Arkadaşlar LCD ve Plazma arasındakı farkları herkese göre değişiyor yanı nasıl kullanacağınız önemlidir
    yanı eğer playstation oyun oynamak, sinema keyfi için plazma öneriliyor
    günlük her zaman kullanımlarda LCD daha mantikli çünkü enerji daha az yakıyor ve daha uzun ömürlü

bence LCD daha mantıklı özellikle SAMSUNG yeni çıkan 7 serileri çok güzel hemde yeni teknoloji LED Desteğide var süper cihaz

Samsung LE40A786 LCD TV

teknik özellikleri ve fiyat olarak çok iyi buldum bu sitede bi bakın derim

http://www.canbilisim.com/pinfo.asp?pid=22763

• eğer sıralaman pc-hd-dwd-sd ise lcd al ..yok tersi ise plazma alabilirsin..şahsen sd yayından çok beklentin yoksa veya iyi bir recivier ın kaynağın falan varsa lcd almak daha mantıklı..yok ben sd ağırlıklı kullanıcam daha çok dersen plazma al..şahsen ben bu saaten sonra plazma almam ama sana kalmış bişey sonuçta

bu arada krizmidir nedir firmalar artık foruma çok yoğun ajan koymaya başladılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.