Şimdi Ara

SAMSUNG LE32D550

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
4.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SAMSUNG LE32D550 BU TELEVİZYONU NASIL BİLİRSİNİZ...
    TAVSİYELERİNİZE İHTİYACIM VAR...

• quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

SAMSUNG LE32D550 BU TELEVİZYONU NASIL BİLİRSİNİZ...

ben yeni aldım.çok fazla izleme imkanım olmadı ama sd yayını beklediğimden daha güzel.hd oyun mkv gibi şeyleri denemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkurtulus

quote:

ben yeni aldım.çok fazla izleme imkanım olmadı ama sd yayını beklediğimden daha güzel.hd oyun mkv gibi şeyleri denemedim

bendeyarın alacam bi aksilik olmasza siz kaç liradan aldınız..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkurtulus

quote:

bendeyarın alacam bi aksilik olmasza siz kaç liradan aldınız..

799/12 teknosa turuncu indirimden.yanlız servislerinden hiç memnun değilim çokta memnun olmayan var haberin olsun
  • 789/10 taksit mediamarktan aldık servis eve geldi kurdu annemlere aldık benim evde 3 senedir40 inch samsung var servise ihtiyacım olmadı hiç umarım bundada olmaz
  • yirthan
    sd yayın kalitesi nasıl ?
    usb girişi var mı ?
    bu arada fiyat da güzelmiş hayırlı olsun

bunları cevaplarsan sevinirim dostum

bi de aslında usb varsa eğer, harddisk bağlayınca çalıştırabiliyo mu?
    diye sormak istiyorum ama onu dememişsindir heralde :D
    (benim 42" vestelde usb var ama harddiski görmüyo sadece küçük usbleri çalıştırıyo ondan sordum)
  • cihazı 1 hafta oldu alalı ve hemen kurcalamaya başladım. görüntü sd yayında beklentimden iyi çıktı 500 gb hardiski taktım banamısın demedi denemediğim uzantı kalmadı hepsinide sorunsuz ve harika oynattı 2adet usb girişi var 4tanede hdmı girişi var 1 ad vga girişi var DVI girişi yok kumanda işlevsel menüsü çok rahat dsl girişi var bağladım modeme yazılımı güncelledi başka bir işe yaramıyor ses 10a kadar açabildim çok kuvvetli ve net kısaca alacaklara tavsiyemdir ben kazıklandım ama 899 aldım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: geniu.s

yirthan
    sd yayın kalitesi nasıl ?
    usb girişi var mı ?
    bu arada fiyat da güzelmiş hayırlı olsun

bunları cevaplarsan sevinirim dostum

bi de aslında usb varsa eğer, harddisk bağlayınca çalıştırabiliyo mu?
    diye sormak istiyorum ama onu dememişsindir heralde :D
    (benim 42" vestelde usb var ama harddiski görmüyo sadece küçük usbleri çalıştırıyo ondan sordum)

arkadaş cevaplamış ama bide ben yazayım usb girişi 500gb hdd yi rahatlıkla gördü
    mkv film vs oynattım rahatlıkla uydudan tv izliyoruz bi sorun yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yengecharun

cihazı 1 hafta oldu alalı ve hemen kurcalamaya başladım. görüntü sd yayında beklentimden iyi çıktı 500 gb hardiski taktım banamısın demedi denemediğim uzantı kalmadı hepsinide sorunsuz ve harika oynattı 2adet usb girişi var 4tanede hdmı girişi var 1 ad vga girişi var DVI girişi yok kumanda işlevsel menüsü çok rahat dsl girişi var bağladım modeme yazılımı güncelledi başka bir işe yaramıyor ses 10a kadar açabildim çok kuvvetli ve net kısaca alacaklara tavsiyemdir ben kazıklandım ama 899 aldım :)

bu konularda biraz cahilim yardım ederseniz sevinirim.tv yi modeme neyle bağladınız.bağlayınca herhangi birşey yaptınızmı.dsl çokışı tv nin neresinde.ve güncelleme sonunda birşey değiştimi
  • lan bağlantısı bir işeyaramazmı ... win 7 kurulu bilgisayarda ev ağı kurup paylaşılan dosyaları tv de tv nin kumandasını kullanarak izliyebilirsiniz... yani bilgisayarın ve tv nin modeme bağlı olması bilgisayardaki filmleri resimleri vs. izlemenize yeter...
  • 1 ay onceki alınban fiyatlara bakın ya yukardaki..
    şimdi boyle fiyata yok bu tv, veya var da ben mi bulamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zombiescobar

lan bağlantısı bir işeyaramazmı ... win 7 kurulu bilgisayarda ev ağı kurup paylaşılan dosyaları tv de tv nin kumandasını kullanarak izliyebilirsiniz... yani bilgisayarın ve tv nin modeme bağlı olması bilgisayardaki filmleri resimleri vs. izlemenize yeter...

Ağ üzerinden film oynatabiliyor fakat alt yazıyı almıyor. bu konuda bilginiz var mı? (altyazı ve film ismi aynı ve aynı klasörde :))

eğer harici disk ile usb den bağlarsam o zaman alt yazıyı gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haplo39

quote:

Orijinalden alıntı: zombiescobar

lan bağlantısı bir işeyaramazmı ... win 7 kurulu bilgisayarda ev ağı kurup paylaşılan dosyaları tv de tv nin kumandasını kullanarak izliyebilirsiniz... yani bilgisayarın ve tv nin modeme bağlı olması bilgisayardaki filmleri resimleri vs. izlemenize yeter...

Ağ üzerinden film oynatabiliyor fakat alt yazıyı almıyor. bu konuda bilginiz var mı? (altyazı ve film ismi aynı ve aynı klasörde :))

eğer harici disk ile usb den bağlarsam o zaman alt yazıyı gösteriyor.

soruyu sorduktan sonra cevabını da buldum..

http://www.samsung.com/us/support/downloads/global

buradan TV modelini seçtikten sonra allshare software indirip bilgisayara kurun.. gerisi kolay....

• soluk renkleri bir nebze düzeltmek için,

ekran seçimi mi renk ayarı mı öyle bir şey var "PAL" yapın.. yani (şu PAL, SECAM ayarları vs..) .. Auto'ya göre gözle görülür bir düzelme oluyor.
  • bu tv bende var 900 tlye almıstım.usbden direk film oynatamıyor.
    Güzel bir tv. sesi cok kuvvetli. tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosef

bu tv bende var 900 tlye almıstım.usbden direk film oynatamıyor.
    Güzel bir tv. sesi cok kuvvetli. tavsiye ederim

usb den direk film oynatabiliyor...
  • Bu TV yi, PC de kullanan varmı acaba? PC de oyun performansı nasıl? PC için almayı düşünüyorum da tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • arkadaşlar elinde bu tv'nin yer ayağı olup da kullanmayan var mı,çok acildir,sadece yer ayağının tv ile bağlantı aparatı da olur,hiç bir yerden bulamıyorum bu parçayı,cevaplarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum...
  • yazılım atsak lag sorunu düzelirmi acaba
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.