Şimdi Ara

SAMSUNG LE-40R73BD LCD TV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.istanbulbilisim.com.tr/lcd_content_detail.asp?content_id=192

bu tv ve linkteki fiyat için yorumlarınız nelerdir ?

37 veya 40 inç 3000ytl +-200 ytl civarı lcdtvlere bakmaktayım
    tavsiyelerinizi bekliyorum.

marka olarak samsung toshiba ve philipslere bakıyorum
    samsungların akrilik kasaları çok hoş duruyor
    sonylerde nispeten pahallı geldiği için onlara bakamıyorum

izleme mesafesi 4 metre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malazlar -- 8 Nisan 2007; 1:42:05 >

• Samsung R serisi oldukça tercih edilen ve şikayeti az olan seri. Fiyatı oldukça iyi. Ancak SAMSUNG LE-40R72B modeli hakkında daha fazla olumlu yorum var. Sizin sorduğunuz modele göre artıları; VGA,DVI girişler, 3D Comb Filter, DACS (Dual Akustik Oda Sistemi), Parlaklık Algılayıcı, daha güçlü (Nicam 2X10 Watt) ses sistemi sayılabilir. Bunlar sizin kullanımınız için önemli değil ve rakam yüksek gelirse tercih edilebilir.
    Bana kalırsa PHILIPS 37PF7331 modelini de incelemelisiniz. Fiyatı ise sorduğunuz modele yakın fiyatta ve daha iyi sonuçlar verdiğini söyleyebilirim. 32 ekranını bir çok mağazada test etme imkanınız olabilir.
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/lcd_content_detail.asp?content_id=409

• çok teşekkür ederim sserin

şuan araştırma safhasındayım bir birbuçuk aya kadarda vaktim var
    yeni gelen samsung modellerinde kontrastın bütün serilerde standart olarak artırıldığını gördüm
    birde samsungların dinamik kontrast degerleri vererek tüketicinin kafasını biraz daha karıştırdığını...

istanbul bilişim ile görüştüm. garantiyi kendileri veriyorlarmış, çok sağlam gelmedi bana bu durum
  • haftaya yeni ürünler piyasaya çıkacak bekleyin ve görün derim ...
    yeni jasmine ,,sonomo2,bordeaux plus,tulip,ve diğerleri bir hafta 10 güne gerçek samsung bayiilerinde olacak..
  • samsung yeni serileri beklemek gerek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.