Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAMSUNG LCD TV SES SORUNU [YARDIM]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir Kullanıcı, 13 Masaüstü Kullanıcı
27
Cevap
1
Favori
36.300
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> SAMSUNG LCD TV SES SORUNU [YARDIM]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    26 Mesaj

çözebilmene sevindim,
    ben kapağı taktıktan sonra aklıma geldi, diğer arkadaşlara yardımcı olması için keşke fotoğraf çekseydin....
    |
    |
    Bahsedilenler: xmutti

sevenhilli, benim panelim senin panelinden farklı, kumanda tuşları yan taraftaydı... kumanda tuşlarının olduğu bölümden çıkarttım fişi, hatta sonradan farkettim, kablonun birini kopartmışım sorunsuz çalıştı.
    |
    |
    Bahsedilenler: Sevenhillli

hocam maalesef dediğin gibi oldu, arkayı kapattım, resim çekmek geldi aklıma.. hatta forumda bu mesajı yazmadan nette samsung LCD açık resimlerine baktım ama aradığım gibi bulamadım..
    |
    |
    Bahsedilenler: SaintFaithless

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozguRH+ -- 12 Ağustos 2014; 21:54:48 >
    |
    |
    kesinlikle işe yarıyor,,, yandaki düğmelere ait elektronik kartının üzerindeki kablo soketini çıkardım. tv normale döndü...yani tv üzerindeki düğmeleri iptal ettim. tv sadece uzaktan kumandayla çalışıyor. o kadar para vermeye değmez varsın yandaki düğmeler çalışmasın :) bu arada foto lardaki gibi tv arkası benimkinden farklıydı. ama tv üzerindeki düğme kartını bulmak zor değil.
    |
    |
    Bu samsungun allah belasını versin aynı sorun bendede var.dün gece ortaya çıktı neyse kapatıp yattım gece tam uykuya dalicam tv nin açılma sesi geldi,kendi kendine açıldı yani fişleri çekip öyle yattım kafayı yiyeceğim sonunda 3.kattan aşağı firlaticam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Tv üzerinde bulunan kontrol tuşlarını iptal ettim, sorun çözüldü. Yandaki tuşların yeraldığı ufak kartın kablo soketini yerinden çıkartın (soket yuvasında sökmeyi engelleyen küçük tırnak vardı, çıt dedi gitti, dert etmeyin elzem bişi değil). Bundan sonra sadece uzaktan kumanda kontrolü aktif olarak kullanmaya devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.