Şimdi Ara

***Samsung LCD Kulübü*** (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.643
Cevap
11
Favori
288.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

32" R81B sahibiyim, benim sizlere bir sorum olacak. Bilgisayar hdmi araciligi ile bagli normalde TV acikken bilgisayar aciliyor kapaniyor vs. sorun yok goruntude ve sesde. Yalniz bilgisayara acikken TV kapanip tekrar acilirsa ses almak icin pc yi yeniden baslatmak ya da hdmi kablosunu sokup takmak gerekiyor. Daha once yazildi mi bilmiyorum ama bu sorun hakkinda bilgisi olanlar yardimci olursa sevinirim. Isin asli tahminim TV'den degil sorun ama yine de emin olamadim.

Simdiden tesekkurler.
  • arkadaşlar 40a756 alan yok mu.
  • Merhaba arkadaşlar. Ben 40R 81BD serisi kullanıyorum benim sorunum şu; cihaz aktif ses kontrol modundayken (farklı kanalların farklı ses seviyesini sabitliyor) kanallar arası dolaşırken ses seviye farkı olmaması lazım değilmi, ancak farklı volümler kendini gösteriyor. Acaba bu mod çalışmıyormu? Arkadaşlardan mukayese için bilgi vermelerini bekliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

quote:

Orjinalden alıntı: Kızıl Baron

Önceden Philips 7433 almaya düşünüyordum ama son anda vazgeçtim ve Samsung LE40A656A1 aldım. İyi bir seçim yaptığıma inanıyorum ama birde sizden duyim. Varmı bu LCD nin bir falsosu? Açıkcası daha deneme, kullanma ve kurcalama şansım olmadı. Haftaya taşınıyorum, anca o zaman kurcam televizyonu. şimdilik paketinde güzel güzel duruyor.

EDIT: Yazım hatası

Hayırlı olsun, kaça aldınız ?

2769YTL Mediamarkt'dan aldım

• merhaba kardeşim...
    bende SAMSUNG LE46A956 almak istiyorum..kaç ytl ye nereden aldınız acaba..
    SD Yayın görüntü kalitesi nasıl acaba..
    Ben 46A656 görüntü kalitesini beğenmiştim..956 gözle görülür bir görüntü farkı oluşturuyormu acaba...usb den video görüntülerini oynatıyormu acaba..birde kaç hdmi portu var..bilgilendirirseniz memnun olurum...saygılar...

quote:

Orjinalden alıntı: -SWRT-

SAMSUNG LE46A956 almış bulunuyorum..
    Aşmış bir televizyon bence, görüntü 6-7-8'e göre epey farklı ve epey üstün.. Üşenmedik, bir arkadaşımın 46" 656'sını taşıdık ve bizimkinin yanına koyduk, tüm hafta sonu boyunca gerek Dİgiturk plus gerekse PS3 vasıtasıyla bilimum Full HD ve BlueRay filmler ile zorladık, test ettik..
    Sonuç... bariz fark var..
    Ayarları bilinçli olarak yaptığınızda özellikle siyahlar ve sahne derinliği baya güzel..
    Tavsiye ederim..
    Samsungun geleceği sanırım bundan böyle LED teknolojisinde..

• PM attım
  • ARKADAŞLAR BENDE SAMSUNG 40M87 ALDIM. YALNIZ DONANIMHABER M87 KLÜBÜNDE YAZAN 1 SAYFA AYARLARI YAPAMADIM ????.NERDEN AYARLARA GİRECEĞİMİ BULAMADIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ACİL!!!!
  • BU KONUDA YARDIMCI OLABİLECEK KİMSE VARMI ?

quote:

Orjinalden alıntı: ssesli

arkadaşlar selam,

40s81 im var. hdmi ayarlarında HDMI siyahlılık düzeyi ayarını her seferinde düşüğe getirmeme rağmen tv yi açıp kapattığımda yine ayar NORMAL e geliyor, bunu nasıl ayarlayabilirim.
  • Arkadaşlar ben de yaklaşık 1 ay önce 6 serisi 40A656 modelini alarak aranıza katılmış oldum

Ürünle birlikte gelen scart kablosu yerine daha iyi bir altın uçlu monster kablo aldım fakat ben hâlâ SD yayınlardan memnun değilim az da olsa çizgilenmeler ve bulanıklıklar var. Veya ilk kez LCD kullandığım için mi rahatsız ediyor anlamadım. Ya da aldığım scart kablosu çok iyi değil. Bu arada Digiturk'ün 9,90'lık kampanyasıyla gelen ve çok iyi olmayan receiver'ıyla kullanıyorum.

Daha iyi görüntü alabilmem için tavsiyeniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldenShoot -- 20 Kasım 2008; 21:26:24 >
  • Mediamark tan 1699 a tek çekim 32a656 aldım fiyat merak edenlere duyurulur..
    Not: Orada gözüme küçücük gelen lcd eve gelince dev gibi oldu bence izleme mesafesi benim gibi 3 - 3.5 m olanlar 32" den şaşmasın!!!
  • Aynı şey banada oluyor evde 82 ekran LCDtv var odamda izlerken büyük görünüyor bir dükkan vitrininde izlediğim zaman gözüme çok küçük görünüyor
    sanki şimdiki 32" TVler daha mı küçük diye saçma sorular beliriyor kafamda
  • Uydudan izlerken işe yaramıyor sanırım.
    analog Kablolu veya çatı antenınde işe yarıyor.
    Yani tv nin kendi aldığı seslerde işe yarıyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: bollu

Merhaba arkadaşlar. Ben 40R 81BD serisi kullanıyorum benim sorunum şu; cihaz aktif ses kontrol modundayken (farklı kanalların farklı ses seviyesini sabitliyor) kanallar arası dolaşırken ses seviye farkı olmaması lazım değilmi, ancak farklı volümler kendini gösteriyor. Acaba bu mod çalışmıyormu? Arkadaşlardan mukayese için bilgi vermelerini bekliyorum.
  • Merhaba arkadaşlar bende samsung LE40A330 lcd tv kullanıcısıyım öncewww.tekcarsi.com sitesineden LE32A553 modelini beğenmiştim ama aynı sitenin sirkecideki mağazasında LE40A330 modelini görünce karar değiştirdim çünkü çok hoş duruyor ve 102 ekran üstelik fiyatlarda piyasaya göre çok uygun 1.599.03.ytl ben şahsen daha ucuzunu bulamadım artı ücretsiz kargo artı anadolu elektronik garantisi altında.Samsung Lcd tv alacaksanız anadolu elektronik ürünü olduğu için size tavsiyemdir. http://www.tekcarsi.com/index.php?p=list&k_id=234&kn=Lcd+Tv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thamade_05 -- 21 Kasım 2008; 12:14:22 >

• Digiturk kendi kanalları dışındaki ulusal kanalları sıkştırarak verdiği için görüntü normal uyduya göre daha bozuk diye duymuştum. Gene de aşağıdaki linkten görüntü ayarlarını değiştirerek daha net görüntü elde edebilirsin.

Samsung LE40A656 HD ve SD görüntü ayarları

quote:

Orjinalden alıntı: GoldenShoot

Arkadaşlar ben de yaklaşık 1 ay önce 6 serisi 40A656 modelini alarak aranıza katılmış oldum

Ürünle birlikte gelen scart kablosu yerine daha iyi bir altın uçlu monster kablo aldım fakat ben hâlâ SD yayınlardan memnun değilim az da olsa çizgilenmeler ve bulanıklıklar var. Veya ilk kez LCD kullandığım için mi rahatsız ediyor anlamadım. Ya da aldığım scart kablosu çok iyi değil. Bu arada Digiturk'ün 9,90'lık kampanyasıyla gelen ve çok iyi olmayan receiver'ıyla kullanıyorum.

Daha iyi görüntü alabilmem için tavsiyeniz var mı?

• @barsoy cevabın için teşekkür ederim.

Verdiğin linkteki ayarları daha önce yapmıştım fakat yine de dediğim sorunlar var. Sanırım Digiturk ile alakalı biraz da. Yani dediğin gibi normal uyduya göre bozuk ise eğer.

TV ile ilgili bir sorun olabilir mi diye düşündüm fakat hem DVD player hem de PS3 ile deniyorum herhangi bir sorun yok. SD yayınla alakalı olmalı.
  • merhaba arkadaslar 2000 ytl civarı 102 ekran bi lcd onerebılırmısınız
    yardımlarınız ıcın cok tesekkurler
  • SAMSUNG SAHİPLERİ;

Lütfen Linkte açılan sayfadaki KIRMIZI yazının yanındaki linki tıklayıp kaydınızı yaptırın.

Sony samsung tan fazla olabilir ama diğer markaları anlamadım. Samsung cular olarak ilgisiziz galiba!
    http://forum.donanimhaber.com/m_13575546/mpage_30//tm.htm#27837973
  • HERKESE SELAM

sormak istediğim bir kaç soru var cevaplasanız menmun olurum!

1 -52A656 diye bir model mevcutmu? lcd mi? plazma mı? ( bana plazma denildi )

2- nakit 4250 ytl vadeli 10 ay 4.750 ytl bırakılıcak

3- bu fiyata kesinlikle bu tv yi al ya da hayır o paraya, biraz daha ekle şu tv yi al diyebelirsiniz?

SAYGILARIMLA...
  • samsung lcd'de tartısılmaz bir numara. 2 adet lcd aldım kesinlikle tavsiye ediyorum.
  • bahettiğinşz cşahz LCD'dir.1 ay öncesine kadar da fiyatı 7000,00 ytl civarındaydı fiyatı düşmüş.Daha uygun fiyatlarda bulabilirsiniz.Beğnediyseniz kafanızı bulndırmdan alın gitsin.İnanın orta düzey bir kullanıcıyı asal üzmeyecek bir cihaz.
    quote:

Orjinalden alıntı: kmrlm

HERKESE SELAM

sormak istediğim bir kaç soru var cevaplasanız menmun olurum!

1 -52A656 diye bir model mevcutmu? lcd mi? plazma mı? ( bana plazma denildi )

2- nakit 4250 ytl vadeli 10 ay 4.750 ytl bırakılıcak

3- bu fiyata kesinlikle bu tv yi al ya da hayır o paraya, biraz daha ekle şu tv yi al diyebelirsiniz?

SAYGILARIMLA...

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.