Şimdi Ara

Samsung C27HG70 (LC27HG70QQMXUF) [ANA KONU] | 27', 2K, 144Hz, 1ms, HDR600 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.025
Cevap
31
Favori
101.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hitokiri_johndoesai

OSD'den kontrol ettim, bendeki sürüm de "m-HG727CCAA-1020.0" miş.
    Bende ki sürüm m-HG727CCAA-1021.1 olarak görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePlakumat

Bende ki sürüm m-HG727CCAA-1021.1 olarak görünüyor.

Alıntıları Göster
    ürünü ne zaman ve nereden (yurtdışı: amazon, newegg vs) satın aldığınızı öğrenebilir miyim? bir de OSD üzerinden ilgili gösterim açıkken bir fotoğraf çeker yollar mısınız, Samsung forumlarında, customer support live chat üzerinde ve Reddit'de soruşturalım bir nedir ne değildir diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnicornKnight -- 7 Kasım 2019; 20:52:43 >
  • PS4 Pro için bu modeli önerir misiniz ?
  • Umitbjk kullanıcısına yanıt
    Low input lag mode kapalıyken ghosting olmuyor ancak tv lerden bile kötü input lag değeri var maalesef.

Low input lag mode açıkken ise özellikle hareketli karanlık sahnelerde belirgin bir ghosting oluyor ps4 de hocam.

144hz ve low input lag mod açıkken pc de bu durumlar söz konusu değil kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nathan - Drake

Low input lag mode kapalıyken ghosting olmuyor ancak tv lerden bile kötü input lag değeri var maalesef.

Low input lag mode açıkken ise özellikle hareketli karanlık sahnelerde belirgin bir ghosting oluyor ps4 de hocam.

144hz ve low input lag mod açıkken pc de bu durumlar söz konusu değil kesinlikle.
    Tavsiye edeceğiniz bir model var mı peki ? 1080p mi alsam karar veremedim henüz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umitbjk kullanıcısına yanıt
    Eğer hem pc hem ps4 pro kullanıyorsanız kesinlike önerebilirim bu monitörü. Sadece ps4 pro için önermek saçma olur.Bu monitör
    Ps4 prodan bildiğim kadarıyla 4k input alabiliyor ve 1440p ye downscale ediyor. Yeni nesil konsolların da 4k destekleyeceğini düşünürsek 4k görüntüleri 1440p de keskin bir şekilde deneyim edersiniz.

• Monitör trendyol da indirimde 2800 lira düşünen varsa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • N11 gameextra mağzasında 2739 TL şuan, iindirim kodu ile 2500 tl ye geliyor, alınabilitesi var mı kullanan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekhmet95

N11 gameextra mağzasında 2739 TL şuan, iindirim kodu ile 2500 tl ye geliyor, alınabilitesi var mı kullanan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum
    Az önce aldım bende de 220 lira indirim kuponu vardı hayırlı olsun bana
    Şimdi sırada 1.4 dp kablo almak kaldı

• bu ürünü 2489 TL ye satın alarak aranıza katıldım, konu içinde belirtilen 1.4 dp kablosu ile sipariş verdim

• monitörün HDR performansına dair aklında herhangi bir soru işareti oluşacak olanlar Windows 10'da HDR modunu aktive etmeleri akabinde aşağıda listeleyeceğim videoları Google Chrome üzerinde açarak meraklarını ziyadesiyle giderebilirler.

özellikle renk ve ışık başarımı hususunda şu ilk iki videoya bakmanızı tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=OiP-DecHWYw

https://www.youtube.com/watch?v=5E8RxvKWIZI

qled'in simsiyah arka planlar konusunda neden oled'den çok da aşağı kalır bir yanı olmadığını (hatta lg'nin qled tv'sini de yakında görmüş deneyimlemiş bir beşer olarak bana kalırsa neredeyse kafa kafaya başarımı olduğunu) görmek için şu iki videoya bakmanızı tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=xk4XIdrr30M

https://www.youtube.com/watch?v=FEg6MD0KuoE

bu da bonus olsun eheh.

https://www.youtube.com/watch?v=4tumUd-NPpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnicornKnight -- 12 Kasım 2019; 13:9:39 >

• UnicornKnight kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta ilk kez bu monitörle Youtube'dan HDR video izledim, ağzım açık kaldı. Şimdi de HDR oyun performansını merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 12 Kasım 2019; 13:44:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitokiri_johndoesai

Geçen hafta ilk kez bu monitörle Youtube'dan HDR video izledim, ağzım açık kaldı. Şimdi de HDR oyun performansını merak ediyorum.
    linkini paylaştıklarıma mutlaka bakmanızı ayrıca tavsiye ederim. bugün yakın zamanda eşek yüküyle para döküp aldığı PG279Q'su ile pek övünen bir arkadaşım buradayken monitörün HDR özelliğini özellikle görmesi için aranırken buldum bu videoları, dibi düştü garibimin.
  • UnicornKnight kullanıcısına yanıt
    hocam selam, monitörüm yarın gelecek, ilk defa kuracağım için resim ve hdr’nin en optimum performansı için rtings renk profilini kullanmalı mıyım sizce bu konuda vardı o dosya

• sekhmet95 S kullanıcısına yanıt
    fikrimi soruyorsanız önce ürününüz elinize geçsin, mutluluk ve eğlenceyle kullanmaya başlayın. sonra ince iş* detaylarına girersiniz eğer istiyorsanız, ne rtings ne monitör bir yere kaçmayacaklar nasılsa.
  • 250 tl lik indirim kuponu + 120 tl çip param varmış, toplam 2369 TL ödeyerek dün bende bu monitörü aldım. Umarım sorunsuz iletilir, kargo bekliyoruz.

• Benimki de yarın gelmiş olur 1.4 dp kablo aldım bide 90 liraya yanına

• aras kargo sağolsun ben de yarını bekliyorum monitör için, dp 1.4 kablosu geldi düzenli olarak bakışıyoruz

• Herkes gameextra dan aldı sanırım herkese hayırlı olsun

• Darion kullanıcısına yanıt
    Evet hocam

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.