Şimdi Ara

Samsung LC27HG70QQMXUF alınır mı?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
803
Cevap
18
Favori
28.351
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Monitör >> Samsung LC27HG70QQMXUF alınır mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    734 Mesaj

Her gün bakıyorum aynı şekilde yakalayabilirsem ben de özel mesaj atarım hocam sözüm olsun
    |
    |
    Mitra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaslar bu monitorde HDR Battlefield V performansi icin konusuyorum biraz karanlik geldi bana brightness’i fulledim ama. Gerci kapayinca da asiri aydinlik oluyor brightness kismak da durumu daha kotu yapiyor.

Metro’da deneyecegim bir de. Doom’da mesela cok guzel ayar yapilabiliyor HDR icin. Bf’te yok.

Ayrica hdr acmak response time’i yavaslatiyor mu. Bf v ya da baska hdr oyunlar icin tavsiyeleriniz var mi acaba. Not: hdr ozelligini windowsta acmadim bu arada software tabanli diye, orada acmali miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: denoboi2

Arkadaslar bu monitorde HDR Battlefield V performansi icin konusuyorum biraz karanlik geldi bana brightness’i fulledim ama. Gerci kapayinca da asiri aydinlik oluyor brightness kismak da durumu daha kotu yapiyor.

Metro’da deneyecegim bir de. Doom’da mesela cok guzel ayar yapilabiliyor HDR icin. Bf’te yok.

Ayrica hdr acmak response time’i yavaslatiyor mu. Bf v ya da baska hdr oyunlar icin tavsiyeleriniz var mi acaba. Not: hdr ozelligini windowsta acmadim bu arada software tabanli diye, orada acmali miyim?
    Windows ve AC Origins'te dendim ikisinde de SDR daha iyi geldi benim gözüme. İnce ayar yapılmadan olmuyor gibi bu HDR olayı.
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
canlı radyo dinle
emek server
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,133
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.