Şimdi Ara

Samsung'la hırsızın nosu diğer cebinizde!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb arkadaşlar ark.ın E900 ünde gördüğüm bi özellik ; tlf na 2 tane cep numarası giriorsunuz ve tlf nunuza başka bir sim kart takıldığında girdiğimiz 2 numaraya, takılan sim kartın numarası gönderiliyor.Durum hırsızlıksa direk baskına yol açıyor süper bir özellik

Bu şahane özelliği denedim ve çalışıyor.Başka bir ark.da aynı özellik bir prog. ile her tlf na kazandırılabiliyor dedi

O prog. forumda 2saatlik bir araştırmadan sonra bulamayarak bu konuyu açtım

Şu an detayları tam olarak hatırlamıyorum ama isteyen olursa bu özelliği detaylarıyla birlikte burdan anlatırım ben bir tane K750i kaybettim şimdi K600i ye talim bu prog. olsaydı çalana sağlam bir çöküş yapıcaktım ama maalesef Ben yandım siz yanmayın inşallah.

Biraz gürültülü bir başlık oldu galiba ama çok işe yarar diye düşünüorm herkes bilmeli

Böyle bir prog. ı bilen gören duyan varsa yardım ederse sevinirim.Şimdiden çok teşekkürler.

Aynı başlığı Samsung,Nokia ve SE ' ye açtım.Kötü niyet yoktur...

• Symbian cihazlar icin böyle bir program var. Kullanmadım, ne derece işe yarıyor bilmiyorum.
  • valla ben 6600'a yüklemiştim çalışmamıştı
  • var ama symbian için, java versiyonuna hiç rastlamadım.
  • Prog. var dien ark.ın 6630 u vardı symbian için olma olasılığı yüksek dediğin gibi java için sordum bilen çıkarsa die.
    Teşekkür ederim...
  • Bu programın ismini bilen arkadaşlar yazabilir mi.. Cidden merak ettim
  • ya benimde yüklemem lazım , o programın ismini bilen varsa yazsın lütfen ..
  • Program ark. elinde vardı fakat ark. kırıkkale'de öğrenci bilg. ın olduğu prog. kütahya'da format çekince silinmiş KKde ki bilg. dan
    Baskılarım devam ediyor abisinden mail yoluyla fln istettiricem olursa ismini değil direk prog. ın kendisini koyacağım inş.
    Bu başlık silinirse aynı başlıkla yeni bir topic açacağım ilgilenen ark.ların kulağının bir köşesinde dursun.
    Teşekkürler...
  • N70 de guardian adlı program başarılı bir şekilde çalışıyordu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kircshoff_Maxwell

N70 de guardian adlı program başarılı bir şekilde çalışıyordu

Bu mu?

http://gallery.mobile9.com/f/60445/
  • quote:

Orjinalden alıntı: Network KILLER

quote:

Orjinalden alıntı: Kircshoff_Maxwell

N70 de guardian adlı program başarılı bir şekilde çalışıyordu

Bu mu?

http://gallery.mobile9.com/f/60445/

evet N70 için olanını denedim ama N73 için denenemiştim. N70 de oldukça başarılı çalışıyor ...
  • Ok. bir ara kurup deneyeyim o zaman.
  • telefon calındı diyelim çalan eleman telefona format attı ne işe yaradı :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.