Şimdi Ara

Samsung kullanıcıları 40 dolarlık yazılım bedava oldu.... Hemen yararlanın.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonunuzu tekrar sevdirecek bir uygulama. Kısaca uygulamayı özetliyorum. Bütün uygulamalarınızdaki reklamlar dahil, reklam adına ne varsa herşeyi engelliyor. Başkaca hiçbir reklam engelleme filtresine ihtiyacınız kalmıyor. Sadece bu uygulama ile telefonunuzu çok steril bir ortamda kullanacaksınız. Reklam saldırılarına karşı korunacak sınız. Internete girmekten keyif alacaksınız. Uygulamayı bu kadar övmemin sebebi şu: Uygulamaya bayıldım arkadaşlar. Geliştiricisi falan değilim keşke olsaydım. GALAXY APPS dan indirebilirsiniz. Konuyu telefondan açtım, imla hataları için şimdiden kusuruma bakmayın

2 saatlik kullanım sonucunda neler olduğuna dair bir ekran görüntüsü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raif Ulutürk -- 6 Mart 2017; 0:16:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• S7 edge kullanıyorum. Nougat 7.0 yüklü. Benim cihazımda mükemmel çalışıyor arkadaşlar. Diğer cihazlarda nasıl çalışır bilmiyorum açıkçası. Ama denemenizde fayda var. Çok beğeneceğinizden eminim

•  Samsung kullanıcıları 40 dolarlık yazılım bedava oldu.... Hemen yararlanın.

• Youtube Uygulamasında Hala Reklam Çıkıyor Arada. Tarayıcı İçin Zaten Adblock Var Sürüsüyle. Genelde Ücretli Uygulama Kullandığımdan Benim Pek İşeme Yaramadı.
  • Teşekkürler test ettim işe yarıyor ama bu ilerde yine ücretli olursa biz hala ücretsiz kullanmaya devam edebilecek miyiz?

Merak edip baktım da ekşi'de geliştiricilerinin başlığını açmışlar;https://eksisozluk.com/disconnect-me--3467564

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RyGzy -- 6 Mart 2017; 2:20:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AktasEntertainment

Youtube Uygulamasında Hala Reklam Çıkıyor Arada. Tarayıcı İçin Zaten Adblock Var Sürüsüyle. Genelde Ücretli Uygulama Kullandığımdan Benim Pek İşeme Yaramadı.

Ben haber vereyim dedim... Artık kullanıp kullanmamak tamamen size kalmış. Aslında **** mantığı ile çalışan bir uygulama da değil, farklı yönlerinin olduğunu kullandıkça anlıyorsunuz.
  • Merhaba ben samsung a8 2016 kullanıyorum ama galaxy apps da bulamadım ben uygulamayı nasıl ulaşacağız bu uygulamaya?
    Buldum ama uygulamayı hata veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shunter -- 6 Mart 2017; 8:48:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S6 calismadi 2.adimda bekleyip kaliyor

• Arkadaşlar s7 edge nougat 7.0 kullanıyorum. Knox un son sürümü yüklü bende. Bazı arkadaşların telefonları sistem gereksinimlerini karşılayamayabilir. Uygulama Dün ücretsiz deydi. Mümkün olduğunca hızlı konu açıp Herkese haber vermeye çalıştım.

• Uygulamayı yükleyebilmek için knox sürümünüz önemli

• S6 'da çalışıyor. Gerekli izinleri ve Bloatware devredışı bırakan vb. uygulamalarında knoxu yeniden aktif haline getirin.
  • Knox aktif şu anda ama yine de tık yoktur kaçırdık herhalde.

• s7 edge sıkıntısız çalısıyor, haber veren arkadaşa teşekkürler :)
  • uygulamayı bulamıyorum

• knox 2.6.0 ve üstü sürümünü istiyor , telefon özelliklerinden knox sürümünüzü görebilirsiniz
  • uygulamayı bulamıyorum. arama kısmına ne yazmam gerek hocam
    telefonumun knox sürümü 2.6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tecrübe17 -- 7 Mart 2017; 10:33:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tecrübe17

uygulamayı bulamıyorum. arama kısmına ne yazmam gerek hocam
    telefonumun knox sürümü 2.6

Dün arkadaşımın s7 sine kurdum. Bazı cihazlar uygulamayı nedense görmüyor. Bu arada kurduğum cihazlarda knox 2.7 bilginize

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamam hocam sagolun buldum. gayet iyi çalışıyor

• Raif Ulutürk R kullanıcısına yanıt
    çok nadir çalışmıyor. reklamları azalttı sanki. öyle geldi bana

• tecrübe17 kullanıcısına yanıt
    Uygulamalardaki reklamları kısıtlıyor. Ayrıca web sayfalarındaki reklamları da başarılı bir şekilde engelliyor. Bazı faydalı reklamlara izin verebiliyor. Ama programın en önemli özelliklerinden birisi, uygulamaların kullanım verilerimizi toplayıp göndermesini engellemek. Yani uygulamaların bizi izlemezinin önüne geçiyor....Sırf bunun için bile kullanılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raif Ulutürk -- 7 Mart 2017; 11:21:17 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.