Şimdi Ara

Samsung Kullananlar Tavsiyeye İhtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 1-2 haftadır samsungları araştırıyorum eski telefonum biraz arıza yaptı(6600) yaklaşık5 senedir kullanıyorum. Sık sık telefon değitirmem aldığım zaman iyi bir model almaya ve uzun süre kullanmaya çalışırım o yüzden fiyat çok önemli değil özellikleri ve kalitesi ön planda benim için.Neyse Armaniye, i900e, f480 ve lg den ks20 modellerine baktım çok kararsız kaldım wireless istiyorum ve telefon küçük olsun istiyorum ama o da armanide yok fakat kutu içeriğide oldukça iyi.Aradğım tek özelik telefon etmek msj yazmak ve wireless.Kamera kalitesi hafıza ekran vs. çok önemli değil.Acaba wirelessdan vaz geçip bi aramanimi alayım nasıl bir telefondur kullanan varsa yoksa biraz daha para verip i900mü alayım fikir paylaşımında bulunursanız çok sevinirim kafam çok karıştı alternatif model tavsiyesi olan varsa taze fikirlerede açığım

• madem arayıp mesaj çekmek birde wireless bence o zaman toshiba g500
  • p1i
  • Omnia
  • armani telefonlarda üretim hatası var daah yetkiliyle geöen gun konuştum belli bir süre sonra beyinleri bulanıyormş ama görünüş açısından 10 numara cihaz bencede
  • wireless a ihtiyacın yoksa F480 diyorum ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chenk -- 15 Eylül 2008; 17:28:55 >
  • Omnia.
    Armanide güzel ama wifi yok.
  • Wireless kullanmak istiyorsanız ekran kesinlikle dokunmatik olmalıdır, yoksa eziyete dönüşür. Belli ki Samsung'da karar kılmışsınız o yüzden Omnia diyorum. Ancak büyük ekranı sebebiyle şarj süresi başınıza bela olabilir, bunu düşünmenizde fayda var
  • İlk olarak toshibalara baktım marka olarak sağlam ama telefon olarak nasıl bir firma pek bir fikrim yok telefonlar güzele benziyor aklımın bir kenarına yazdım teşekkür ediyorum tavsiyen için.

Eriksonlardan pek haz etmem ama genede modeli bakıp inceledim biraz büyük ve hantal bir telefona benziyor onuda eledim

F480den vaz geçtim o telefona o fiyetı pek vermem dediğim gibi wirelles yok o yüzden armani daha mantıklı geliyor

Bir arkadaş armanide bazı arızalardan bahsetmiş ne kadar gerçekci ve bu konuda net bir bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

Omniyayı yakından inceleme fırsatım oldu çok beğendim özellikleri ile gerçekten göz doldurucu bir telefon şarjıda o ekrana göre baya iyi gidiyor.Bir arkadaşım daha yeni aldı beraber kurcaladık.Şarjı iyi ama sesi az çıkıyor ayrıca resim kalitesi oldukça kötü tek wireles içijn o telfona o kadar para vermek beni düşündürüyor tüm fikirler için teşekkürler devamını bekliyor

• Birde g 810 u inceliyorum ama pek iyi diyen çıkmadı özellikle şarj konusunda tavsiye yokmu az zaman kaldı
  • sana önerebilecğim en iyi model o zman f400 olur. teknoloji okadar yüksek değil ama istediğin şekilde bütün özellikleri mevcut
    aşağda tam özellikeri var
    http://cepantoloji.blogcu.com/samsung-f400_19581281.html
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mellkor

İlk olarak toshibalara baktım marka olarak sağlam ama telefon olarak nasıl bir firma pek bir fikrim yok telefonlar güzele benziyor aklımın bir kenarına yazdım teşekkür ediyorum tavsiyen için.

Eriksonlardan pek haz etmem ama genede modeli bakıp inceledim biraz büyük ve hantal bir telefona benziyor onuda eledim

F480den vaz geçtim o telefona o fiyetı pek vermem dediğim gibi wirelles yok o yüzden armani daha mantıklı geliyor

Bir arkadaş armanide bazı arızalardan bahsetmiş ne kadar gerçekci ve bu konuda net bir bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

Omniyayı yakından inceleme fırsatım oldu çok beğendim özellikleri ile gerçekten göz doldurucu bir telefon şarjıda o ekrana göre baya iyi gidiyor.Bir arkadaşım daha yeni aldı beraber kurcaladık.Şarjı iyi ama sesi az çıkıyor ayrıca resim kalitesi oldukça kötü tek wireles içijn o telfona o kadar para vermek beni düşündürüyor tüm fikirler için teşekkürler devamını bekliyor

Mrb arkadasim.. Ben de baktim netten Samsung i900 Omnia ya.. acikcasi senin isteklerine gore fazla luks bir cihaz diyebilirim.. cunku telde yok yok kesinlikle.. ancak su an icin fiyati epey yuksek.. BENCE ya bekle biraz fiyati dussun, ya da baska ve daha uygun fiyatli bir modele yonel.. i900 Omnia daki ozellikleri sen zaten kullanmayacaksin..secim senin..

• samsungta wifi için isteklerin arasında omino iyi bir tercih olur

diğer modelleri nede bakmanı avsiye ederim g 810 yada i 550 modelleri
  • Makinayi bizzat kullandim ama memnun kalmadim buyuk iri ekrani guzel ama kamerasi kotu ozellikleri son safhada biraz fazla abartili duruyor bugun bir saticiyla konustum kendisi p 520 samsungda wifi oldugunu idda etti eger yoksa ustune 3 telefon vericekmis gidip alsammi acaba sansimiza ne cikarsa diye
    quote:

Orjinalden alıntı: Angelmax

quote:

Orjinalden alıntı: Mellkor

İlk olarak toshibalara baktım marka olarak sağlam ama telefon olarak nasıl bir firma pek bir fikrim yok telefonlar güzele benziyor aklımın bir kenarına yazdım teşekkür ediyorum tavsiyen için.

Mrb arkadasim.. Ben de baktim netten Samsung i900 Omnia ya.. acikcasi senin isteklerine gore fazla luks bir cihaz diyebilirim.. cunku telde yok yok kesinlikle.. ancak su an icin fiyati epey yuksek.. BENCE ya bekle biraz fiyati dussun, ya da baska ve daha uygun fiyatli bir modele yonel.. i900 Omnia daki ozellikleri sen zaten kullanmayacaksin..secim senin..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.