Şimdi Ara

Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.777
Cevap
117
Favori
314.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barisg

Google Home ile Samsung KU7000'in nasıl bağlantı kurmasını bekliyorsunuz?

Cihaz olarak eklenmesini. Wifi üzerinden. Yansıtma sorunu yaşayanlar bu şekilde ekleyip sorunu çözüyormuş. Ku7000'de destek mi yok?

• FastegL F kullanıcısına yanıt
    Samsung'un TV'leri ile Google Home yazılımının bir bağlantısı yok.

Google Home yazılımı, Google'ın kendi ürünlerinin kontrolü ve Google Asistan desteği ile kullanılan 3. Parti cihazlar için.

Samsung TV'leri bu cihazlar arasında değil.
  • Smart iptvden tv izleyebilen var mı? Dünden beri açılmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar Tvnin ekranında siyah siyah daireler var tüm ekranda,bu ne demek oluyor acaba ?

• Geriye doğru mesajlara bakarsanız aynı sorunu yaşayanlar var. Kullandıkça oluşan kronik bir şey muhtemelen.
  • Tarayıcıdan dizi izleyen var mı??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlkem22 kullanıcısına yanıt
    Smart IPTV programı içindeki kanalları sizin yüklemiş olmanız gerekiyor. Program kanalla birlikte gelmiyor.

Sorun varsa TV veya programda değil, yüklediğiniz kanal adreslerindedir.

Siz yükledi iseniz kanal adreslerinin güncellemeniz gerekebilir.

Başkası kanalları yükledi ise, yükleyen kişiden yardım isteyin.
  • İlkem22 kullanıcısına yanıt
    Tarayıcıdan TV izleyen mi kaldı?
  • 2016'dan beri 55 inç olan modeli kullanıyorum. 2018'de çerçevenin kenarlarından plastik bir şeyler çıkmaya başladığı için garanti dahilinde paneli değiştirmişlerdi. 2 yıl geçti aynı sorun yine ortaya çıktı. Üstüne bir de ekranın her yerinde mavi lekeler çıkıp büyümeye başladı. Konuda gördüğüm kadarıyla kronik bir sorun galiba. Bu panelin ömrü 2 yıl, KU7000 aldığım için çok pişmanım. Fotoğraf da bırakıyorum aşağıya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aalpguzel -- 13 Aralık 2020; 13:6:33 >

• Merhaba. Arkadaşlar Samsung 60 inch sahibiyim. TV ilk aldığım zamanlar internet üzerinden örneğin Chrome gibi tarayıcıdan herhangi bir film sitesine girip film izleyebiliyordum. Ancak artık izleyemiyorum video oynatma hatası alıyorum. Buna bir cozum var mı arkadaşlar. Tarayıcıdan mı kaynaklanıyor yoksa televizyondan mı bilemedim. Gerçi İnternet Explorer den de oynatmıyor. Ne yapmak lazim
  • Arkadaşlar merhaba . Ben TV için uygun klavye-mouse takımı istiyorum .

iki farklı set aldım ikisininde klavyesi çalıştı ancak mouse çalışmadı. Şu modelden aldım.platon/klavye-mouse-set-wireless-ultra-ince-beyaz-pl-374

Kullandığınız model varsa önerirseniz çok sevinirim.

• merhaba bizim tvlerde bluetooth yok mu ku7000 serisi ? varsa da ben bulamadım çok tuhaf geldi

kablosuz kulaklık bağlayacaktım olmadı

• 50ku7000 cihazımı kablo ile bağlantı yaptım ayarlara baktığımda bağlantıda sıkıntı yok bağlantı hazır.Fakat internete girmiyor samsung sunucusuna bağlanmıyor hatası alıyorum. başka ağa bağlantı, wifi bağlantı, sıfırlama, günceleme, servis menusunden reset ,bunların hepsini yaptım ama bir türlü bağlantı yapmıyor yardımcı olsanız çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gumuskan -- 27 Aralık 2020; 19:12:35 >
  • led lerin değişmesi gerek benim tv garantininin 1 ay kalmasına bu şekil oldu servis değişti fakat garanti bitikten 4 ay sonra yine aynısı oldu. nereye kadar giderse artık galiba dinamik görüntüde kulanıldımı böyle oluyormuş diye duydum

• quote:

Orijinalden alıntı: gumuskan

led lerin değişmesi gerek benim tv garantininin 1 ay kalmasına bu şekil oldu servis değişti fakat garanti bitikten 4 ay sonra yine aynısı oldu. nereye kadar giderse artık galiba dinamik görüntüde kulanıldımı böyle oluyormuş diye duydum

Burada kesin bir ticari oyun var,bu arızayı garanti bitimine 1 ay kala vermişti bendede tamir edip getirdiler,tam 2 sene sonra yine aynı arızayı verdi ekran,merak ettiğim servis bu tamir için ne kadar ücret ister acaba ?

Sağlıklı günler dilerim herkese,

• Boşuna yaptırmayın bir müddet sonra yine akibeti aynı oluyor-ki benim de tamir sonrası 2 ay dayanabildi, merak ediyorum ledleri bu şekilde olmayan ku7000 kullanıcısı var mı?
  • karacaardıç kullanıcısına yanıt

ben de tam bunun için girmiştim sayfaya. dediğiniz gibi benim 4 yıllık cihazda da yeni oluştu.

• Bende böyle bir sorun oluşmadı ! Bugüne kadar görüntü ayarları ile de hiç oynamadım. Fabrika ayarları ile nasıl geldiyse o şekilde kullanıyorum.

Ku7000 modelini salona almıştım. Salona küçük geldi ve LG'nin 65" OLED tv'sini aldım.

Ku7000 'i oturma odasına taşıdım. Hemen hemen günde en az 8 - 9 saat tv çalışır vaziyette kullanmaktayım.

Benim bu tv'den sıkıntım; eskiden browswer'dan youtube çalıştırmak mümkündü. Ne olduysa, güncel browser sürümü olmadığı için youtube çalışmamaya başladı. Şimdi youtube'i illa youtube uygulamasından çalıştırmak zorunda kalıyorum.

Gerçi o sorunu da Ugoos am6 plus tvbox satın alıp kökten çözdüm.Internet'e canavar gibi girip çıkıyorum. İstediğimi, istediğim gibi çalıştırıyorum.

Hasılı; televizyon demek, görüntüleyici demektir. Yani standart izlemeler yapılabilir demektir. Standartların dışına çıkıp, "dinamik" görüntü ayarları ile çalıştırılsa, illa ki tv'nin paneli zorlanacaktır. Öyle yüksek özellikler arıyorsanız, paneli gelişmiş tv'lerden almalısınız, diye değerlendirmekteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanguzel_ -- 31 Aralık 2020; 10:59:1 >

• Benim televizyonda da (50KU70000) 4.yılın sonunda aynı sorun ortaya çıktı. Sürekli doğal görüntü modunda kullanıldı. LED'lerin bu kadar kısa sürede bozulması kabul edilebilecek bir şey değil lakin beyaz görüntü dışında pek de rahatsız etmiyor. İlerde çok kararırsa bilemem tabi.

• Uyumlu mouse klavye seti kullanan yok mu ?

• 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.