Şimdi Ara

Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.777
Cevap
117
Favori
314.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet bütün fonksiyonları çalışıyor kendi kumandası hiç kullanışlı değil zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Evet bütün fonksiyonları çalışıyor kendi kumandası hiç kullanışlı değil zaten.

Tamamdır çok sağolasın hemen gg siparişi verdim bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanal listesi isteyenler için kendi kanal listem

https://yadi.sk/d/O_TpiDkc3Txq5p
  • barisg B kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun şuan bende de var hocam tam olarak nasıl çözdünüz bu durumu.

Daha önceden fabrika ayarlarına dön kısmı vardı şuan yok.

Versiyon 1208.

Menüde bazı yerler pasif tıklanmıyor kumanda ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar ku7000 artık güncelleme almıyacak mı bilgisi olan var mı ? 2016 yapımı olduğundan mı en son 2017.11.15

Upgrade File(USB type) Versiyon 1208.2 sürümü var

• quote:

Orijinalden alıntı: Lxde

Aynı sorun şuan bende de var hocam tam olarak nasıl çözdünüz bu durumu.

Daha önceden fabrika ayarlarına dön kısmı vardı şuan yok.

Versiyon 1208.

Menüde bazı yerler pasif tıklanmıyor kumanda ile.
    Selam bende bu kumanda aldım memnunum bi bakın istersenizhttps://urun.n11.com/uzaktan-kumanda/samsung-orjinal-tv-kumandasi-smart-tuslu-bn59-01198q-P232445668 çok tuşlu kullanışlı

• artık güncelleme dahi vermiyorlar ,bizim tv.ler eskidi galiba :)
    gerçi verdikleri güncellemelerden de ne yaptıklarını anlamadık ya neyse
  • arkadaşlar herkese selamlar ..Benim sorunum biraz farklı umarım buradan yardım alabilirim.Fotoğraf ile ilgileniyorum ve şimdiye kadar fotoğraflarımı hep dizüstü bilgisayarımda düzenledim..televizyonum samsung 50 inç ku7000 modeli ..bilgisayarımı hdmi ilede kablosuz ağ bağlantısıylada tv me defalarca bağladım herhangi bir sıkntı olmadan..Fakat televizyon 4k destekli olmasına rağmen 3840*2160 çözünürlük alamıyorum..Aldığım görüntü hep 1920*1080 şeklinde oluyor buda işime yaramıyor..Dizüstü bilgisayarım eski değil driverlarım güncel ..Ne yapmam lazım acaba ? Umarım derdimi anlatabildim.şimdiden teşekür ederim
  • Arkadaşlar televizyondaki ekranda böyle birçok siyah yuvarlaklar ve açık renklerde belli oluyor.

Bu durum nedir ?

Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu
  • 2 gün önce yeni güncelleme verildi. Farkı fark eden yazsın :)

• Servise ver panel değişecek. Bende de oldu değiştiler.

• arkadaşlar apartmanda merkezi sistem var ve yeni taşındık. kanal arama yaptırıyorum ve tüm kanallar çıkmıyor. bazı arkadaşlarımızın forumda paylaştığı kanal listesini yüklüyorum. sinyal yok uyarısı alıyorum.

sorun ne olabilir sizce?
  • Herkese merhaba. Kanal listemde Sports Tv yok. Nasıl arama yapıp bulabilirim yardımcı olabilirmisiniz .

Birde güncelleme nereden nasil yapiyorum. Tv alalı 1 yil oldu hic guncelleme falan yapmadim herhangi bir uyarida cikmadi

Ne yapmam lazim

• Arkadaşlar, benim bu tvde normal yayınlar,Blueray fimler ve ps4 icin ekran ayarina ihtiyacim var lutfen benimle ekran ayarlarinizi payasirmisiniz.

• merhaba

daha öncede yazmıştım tv de özellikle maç izlerken bulutlanma oluyor diye, gerçekten çok can sıkıcı bir durum. gri fon ile baktığımda çok net görülmekte gölgeler

servis randevusu aldım ve servis geldi baktı gösterdim sorunu. büyük ekranlarda bu peoblemin olduğunu söylediler. ısrarla panel değişimi istedim.

panel değişim onayı gelmiş sıfır panel takılacak bu hafta sonu. eğer yine benzer oroblem olur ise tüketici haklarına başvuracağım

resim ekledim

Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu

• quantum_aso Q kullanıcısına yanıt
    bu bahsettiğiniz şey banding büyük ekran olmasıylada hiçbir alakası yok servise aynen bunu söyleyin hatta yine aynı şekilde denk gelirse garanti süresi boyunca yine değişim yapmak zorunda olduklarını söyleyin 3 kez aynı hata olursa bildiğim kadarıyla para iadesi alma hakkınızda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

bu bahsettiğiniz şey banding büyük ekran olmasıylada hiçbir alakası yok servise aynen bunu söyleyin hatta yine aynı şekilde denk gelirse garanti süresi boyunca yine değişim yapmak zorunda olduklarını söyleyin 3 kez aynı hata olursa bildiğim kadarıyla para iadesi alma hakkınızda var
    evet aynen katılıyorum
    hatta servise bunun büyük ekran olması ile alakası olmadığını üstüne basa basa söyledim.
    hiçbirimiz kolay para kazanmıyoruz. o kadar para döküyoruz ve bu tür sorunlar yaşıyoruz gerçekten çok can sıkıcı
    hafta sonunu bekliyorum bakalım neler olacak
    gelişmeleri yazacağım
  • cumartesi günü servis geldi ve panel değişimi yapıldı evde.
    yeni gelen panelde şimdilik sıkıntı görünmüyor (çok çok hafif var banding). ilerde ilerler ise bu durum para iadesi isteyeceğim.

bu paneller bence komple problemli. samsung a malesef yakışmayan bir üretim serisi olmuş bu seri
  • Bu beyaz fontu ekranı test etmek için nasıl ediniyoruz? Testi yapan arkadaşlar yazabilir mi?

• HaciTTOR kullanıcısına yanıt
    YouTube da ki videoları kullanabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.