Şimdi Ara

Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.777
Cevap
117
Favori
314.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Krdş bende 55 inçi olanı var ben çok memnunum görüntü ayarlarını kendim güzel gösteren ayarlara göre yaptım hatta paylaştım burada, ama pes pro için birşey diyemem kullanmıyorum çünkü bu fiyata samsung 4K alabileceğin en uygun tv bu vatan 3400-3500 e curved olanı satılıyor O tv de güzel görüntüsü bir tık daha iyi bide pes oynucam diyorsun doğal derinlik iyi zevk verir oyunlarda soracağın soru varsa cevaplarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar arkadaşlar

Ben de yeni aldım bu tv yi

Sitede game kısmı var diyor özelliklerde

Apps yanında

ama bende açık değil. Açan var mı acaba

• Sucktus kullanıcısına yanıt
    Merhaba Kardeşim.Biraz eski bir mesaj ama benim istediğim 40ku7000 bu modeli neredeyse 1 yıla yakın zamandır kullanıyorsun.Tamda benim beklentilerimi karşılayan cevaplar yazmışsın.10 aydır kullanıyormusun bu tv yi ps4 performansı seni memnun ediyormu hala.Tv izlerken keyifsiz bir durum yaşıyormusun.Cevapların ışında 2100 tl ye 40ku7000 alıp geçicem.Yok yeni model yok 100hz yok 4k yoruldum artık.Cevabını merakla bekliyorum.
  • Neo_Thematrix N kullanıcısına yanıt
    Kardeşim 40ku7000 ile ps4 proyu hala kullanıyormusun.Nasıl memnunmusun özellikle pes benim için önemli.Sıkıntılı demişsin hala yanı görüştemisin.
  • Bu ne saçmalıktır ya.Tv de kulaklık çıkışı olmazmı.Gece nasıl film veya tv izleyeceğiz herkes uyurken.Kulaklık uzatma kablomu takarım ucuna kulaklık mis.Her zaman olmasa bile sıklıkla kulanılacak bir özellik.Kulaklık ses seviyesi ayarını geçtim samsung kulaklık çıkışı bile koymamış.Millet harici aparatla ses almaya çalışıyor.50 hz e ikna ettim kendimi şimde de bu çıktı.
  • BCANG kullanıcısına yanıt
    geçen seneki 7000 serisi global 6300 modelinin yeniden isimlendirilmiş versiyonuydu.
    bu seneki mu6172 modelinin devşirilmiş hali sanırım.
    rtings mu6400ü incelemiş, 6172 diye bi model pek adı geçen bi model değil
    artık girişin de giriş seviyesini orta seviye diye satıyolar heralde
    mu7000 alan kimse yok mu, çok az yorum var hakkında.
  • Reppu kullanıcısına yanıt
    mu7000 50hz hocam o fiyatları etmez türkiyede giriş modelleri orta olarak orta modelleride üst model olarak satıyorlar asıl üst modellerin çoğu gelmiyor bile..
  • Bende KU7000mi yoksa biraz daha koyup MU7000mi aliyim dedim MU7000 i aldim cuma kurulacak beklemedeyim umarim pisman etmez cok onerdiler ama arasdirinca ku ile pek fark yok gibiydi

Mediamarkttan 2699a aldim

• TEZ74 T kullanıcısına yanıt
    Bluetooth kulaklik oneririm gecen a101den 35tlye piranha aldim birebir filmler icin

• Bluetooth yok diye biliyorum ku serisinde.Ayrıca kablosuz sevmiyorum ben.Kulaklık çıkışı nedir ya nasıl konmaz.En işe yarar özelliktir benim için.Müstakil evde yalnız yaşamıyoruzki takcan kullaklığını kimseyi rahatsız etmeden dinleyecen bu kadar basit.
  • Hayırlı olsun arkadasım İnşaallah içine siner.Farkı hdr de sanırım daha gelişmişi.Artık bir fark oluştuyormu sizden öğreniriz.
    Artik bluetoothla alin falan diyorlar zaten hocam

http://www.epey.com/televizyon/samsung-43ku7000.html

Burda yazana gore mevcut hocam

Bazilari sever bazilari sevmez size kalmis hocam ama ben 35e aldim sirf film izlemek icin muzikde aciyorum falan

Ufak tefek farklae var ozellik olan ama bazi jisiler pek fark yok falan demis fiyat farki fazlaydi mu serisi dusdu bu aralar

Gecen gittik lg650v modelleri icin adam alma cakma 4k falan dedi bunu övdü 3099tl idi ucuzlar dedi cikdik netten bakinca ku modelj ikefark yok falan dedi olmassa ku alirjz dedik bugun 3699a dusunce fark az oldu aldik bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: TEZ74

Merhaba Kardeşim.Biraz eski bir mesaj ama benim istediğim 40ku7000 bu modeli neredeyse 1 yıla yakın zamandır kullanıyorsun.Tamda benim beklentilerimi karşılayan cevaplar yazmışsın.10 aydır kullanıyormusun bu tv yi ps4 performansı seni memnun ediyormu hala.Tv izlerken keyifsiz bir durum yaşıyormusun.Cevapların ışında 2100 tl ye 40ku7000 alıp geçicem.Yok yeni model yok 100hz yok 4k yoruldum artık.Cevabını merakla bekliyorum.

merhabalar hocam valla şimdi bana bakarak hareket etme bu sorumluluğu alamam:)) tv bozuk cıkar goruntusunu begenmezsin kulaklarım cınlamasın bosuna:)
    10 ay oldu ben memnunum 10 ay once mesajda da yazdıgım gibi hatta su an monitor olarak onu kullandıgım pc den yazıyorum
    benim sana dost tavsiyem su olur (elektronik yada kıyafet ne olursa hep bunları dusunerek alısveriş yaparım)

1 fiyat? (verebileceğin max fiyatı belirlersin butcenin uzerindeki hiçbir modele bakma.)
    2 beklentin neler? (elektronik olarak alacaksan ne istiyorsun mesela ben 1080p curve tvlere bayılmıstım o dönemler nedense cok istiyordum ama 4k daha öncelikliydi o yuzden bu fiyat aralıgında 4k modeller arasında bu modele yoneldim aldım ps4 için input lag aralığı cok onemliydi benim için o değerlerine baktım vs vs)
    3 alternatifleri değerlendirme. belirlediğin kriterler içerisindeki seçeneklerin neler + ları - leri
    4 karara varma. ve en ucuz nereden alabilirim diye araştırma:)

zaten 3. aşamadan sonra elinde 8-10 kıytırık marka 2 3 de iyi marka kalır muhtemelen içlerinden en içine sineni alırsın.

mesela 1 2 seneye evlenmeyi düşünüyorum salonum için tv bakınıyoruz kız arkadaşımla sony 55'' lerin cam gibi görüntüsü aşırı dikkatimi çekiyor ama kalkıp 18 bin lira verir miyim gerçekten almayı dusundugumde 4 aşamalı karar mekanizmamı devreye sokarım:)

buna aşama demek doğru mu olur bilmiyorum ama 5. aşama da şu son olarak aldıktan sonra hiçbir yerde araştırmaya devam etme zaten almışsındır boşuna fanboyların yada herşeyi kendi bildiğini iddia edenlerin laflarına aldanıp moralini bozma senin düşüncelerin seni bağlar seni tatmin ediyor ihtiyaçlarına cevap veriyorsa konu kapanmıştır. hayırlısı olsun şimdiden alacağın tv :)

Merhaba Kardeşim yorumların için teşekkür ederim öncelikle.Yeni tv de nelerle karşılaşacağımı bildiğim için kulaklarını çınlatmam merak etme:) 2 yıl kadar önce iyi sayılabilecek 2300 e ki 2 yıl önce iyi paraydı benim için 7 serisi phil almıştım.Küçük odada büyük tv gitmedi bir kere burdan kaybettim.Tv ye bir türlü ısınamadım çünkü çok soğuk renkler veriyordu.Renk modu sıcak seçmeme rağmen bir türlü tv ye ısınmadım akrabama sattım kurtuldum.Sıcak renk en önemli krıterim diyebilirim.40ku7000 araştırıyorum 2100 tl ye en uygun bu çıkıyor karşıma.Ps4 pro alma hatasına düştüğüm için 4k almaya çalışıyorum.Yoksa youtube videosu için 4k peşinde koşmayacağımda.Yalnız bu kulaklık olayına fena taktım.İçime sindirebilirsem alıcam geçicem.Şu an 2 seçenek kaldı bende.40ku7000 ile grundig 40vlx8600 ikisinden birini seçeceğim.
    Az daha unutuyordum evleniyormusun Allah mesut etsin.Nacizane önerim olacak.Büyük ekran tv bakacağım diyorsun.Film izlemek senin için önemliyse projeksiyon seçeneğini bir düşün istersen.Ben yurtdışından uygun fiyata 1080p projeksiyon kaliteli bir cihazdı yalnız getirtmiştim.2 yılı geçti snırım sayısız film izledim.Salonun uygun olursa 55 inch tv almaktansa 40 inch daha ucuz bir tv yanına kaliteli bir projeksiyon kesinlikle tavsiyemdir.Projeksiyonda sinema çok farklı bir olay.Güzel bir cihaza denk gelirsen asla tv de sinema izlemezsin.
    http://www.hepsiburada.com/kiyasla/EVTVGRU40VLX8600,EVTVSAM40KU7000

teşekkürler iyi dileklerin için:)

2 seçenek arasında kaldıysan burada samsung 1 adım önde gibi duruyor ama sen bilirsin:9

projeksiyon baktım epey hatta öyle düşünüyordum ama 4k projeksyon fiyatları beni çok üzdü:) bir de evi ona göre ayarlama fikri cok yorucu geliyor şimdidn bile:) bakalım ya zaten 2 sene içinde kim öle kim kala:) teşekkür ederim öneri için
  • Steam link ile ilgili bir bilgisi olan haber duyan var mıdır? App olarak gelecek mi acaba KU7000 serisine?
    Hangi marka projeksiyon cihaıznı kaça aldınız bende artık yavaş yavaş projeksiyon olayına ısınmaya başladım önerileriniz nelerdir hocam

• Vatansever55 V kullanıcısına yanıt
    Kardeşim yanlış hatırlamıyorsam 2 yılı geçti.Bendeki cihaz optoma hd141x 1080p bir cihazdır.Ozamanlar bana 1500 tl ye mal olmuştu ki amazon de den aldırıp almanyadan tanıdığıma getirtmiştim.Ozaman boyut digital de yurtiçi fiyatı 3000 tl ye varıyordu.şimdi baktım 1750 çıkmış yurtdışı fiyatı.Ayrıca ne modeller çıkmıştır artık bakmıyorum.Bazı akşamlar 8 saat aralıksız çalıştırdığımı bilirim.Film izlemek başka projeksiyonda.5-6 bin saat lamba ömrü var.O kadar kullanmama rağmen 600-700 lerde dir belki.Yani uzun yıllar kısmetse gider.m1080p lik 2-3 gb filmlerde görüntü 10 numara.Hd kanalda maç izlemek çok güzel.Yalnız karanlık olacak salonunuz müsait olacak büyüklük olarak.Görünütüde seçiciyimdir ki, 4k bir tv beğenip alamıyorum.Ama 1080p dlp artı 2 hdmi li özellikler minumum olsun.55 inch iğrenç tabi bu benim görüşüm bir 4k tv de film izlemektense boyutunu benim ayarladığım projeksiyonda izlemeyi tercih ederim.Tabi ülkemizde 1080p projeksiyon fiyatları malum.Tanıdığınız varsa yurtdışından kaliteli marka uygun projeksiyonlar var.Birazda kısmetliyseniz bozulmadan yıllarca kullanırsınız.Film izlemek hobiniz olması lazım.Böyle değilse hiç gerek yok projeksiyona.

• 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.