Şimdi Ara

Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.777
Cevap
117
Favori
314.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben görüntü ayarlarla baya bi oynadım görüntü gayet net ve güzel oldu yakından izlememe rağmen net gösteriyor eğer isteyen varsa görüntü ayarlarımı paylaşabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • schadenfreude666 kullanıcısına yanıt
    Şu ana kadar TV bir problem çıkarmadı. Ekranın kavisli olması bence önemli bir özellik. Farkı hissettiriyor, fakat ku7000 i hiç görmediğim için karşılaştırma yapmam yanlış olur. Uygulamalara gelirsek; temel uygulamalar var ama adam akıllı kullanabildiğim YouTube ve puhu tv var. Android TV ler o yönden çok kullanışlı. Ben sırf Kodi için Android TV alırım. Ama bunlar sizi çok bağlamaz anlattığınız kadarıyla. Browserı ile rahatlıkla dizi-film izleniyor. Usb aracılığıyla 4K filmleri sorunsuzca izliyorum. Playeri da gayet başarılı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vatansever55 V kullanıcısına yanıt
    Paylaşır mısın?

•  Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu

Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu

Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu

• Bazı forumlarda ayarlarla oynamanın zararlı olduğu yazıyor ben bu riski alarak yaptım, değerleri değiştirecek arkadaşların bilginize, ytd

• schadenfreude666 kullanıcısına yanıt
    Şu an indirimde haberiniz olsun

• Vatansever55 V kullanıcısına yanıt
    Üstlerdeki mesajlarınızda KU7350'nin KU7000'den iyi olduğunu belirtmiştiniz. Gerçekten curved olması dışında fark var mı?

Ben Curved'e çok sıcak bakmadığım için bir sürü tv'ye bakıp fiyatından dolayı KU7000'e dönüyordum. (hatta A101'in kampanyasını bile pas geçtim)

Şimdi Vatan'da 55KU7350 - 3400 o yüzden ciddi düşünmeye başladım.

Gerçi 49KS8500 de 3900. O daha da çok cezbediyor. Tek derdim 49inch'te curved olması
  • Bende panel değişti nedeni köşelerde ve içinde lekeler vardı. Lakin başından beri arada sırada görüntüde takılmalar oluyor... Bence normal değil... Sizdede öyle oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: selimutlu

Üstlerdeki mesajlarınızda KU7350'nin KU7000'den iyi olduğunu belirtmiştiniz. Gerçekten curved olması dışında fark var mı?

Ben Curved'e çok sıcak bakmadığım için bir sürü tv'ye bakıp fiyatından dolayı KU7000'e dönüyordum. (hatta A101'in kampanyasını bile pas geçtim)

Şimdi Vatan'da 55KU7350 - 3400 o yüzden ciddi düşünmeye başladım.

Gerçi 49KS8500 de 3900. O daha da çok cezbediyor. Tek derdim 49inch'te curved olması

Hocam dediğiniz tv ler nerede indirimli paylaşabilirmisiniz. Özellikle 49ks8500
  • resE kullanıcısına yanıt
    Dün akşam Vatan'ın gece kampanyasında vardı iki televizyon da.

Ve yine karar veremeyip sipariş vermedim yine pişmanım
  • selimutlu S kullanıcısına yanıt
    Benim bundan önceki tv de curved dı, panelleri değişik olduğu için özelliklerinde kristal kolor diye birşey yazar bu görüntünün daha parlak ve güzel olması demek bana sorarsan sen niye 7000i aldın diye ben almak zorunda kaldım tv bozuldu hediye çeki verdiler Teknosa da da 7350 yoktu

• Nasıl oldu hocam beğendiniz mi ayarları

• Arkadaşlar merhaba, 55ku7000 cihaz var. İlk açtığımda bağlı cihazlar kapalı ise ekran çok karanlık halde oluyor, kaynak seçimi yazısı , ayarlar çok silik neredeyse görünmüyor, parlaklık kısık oluyor. Var mıdır bir çaresi. ( Televizyon yazılımı güncel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pincik P kullanıcısına yanıt
    Parlaklık genelde Eko çözüm içerisinde enerji tasarrufu ve min arka ışıkla ayarlanıyor normal ayarların dışında. bende ikisi de açık örnek olarak. gündüz saatlerinde parlaklık yansımadan dolayı artarken akşama doğru azalıyor, akşam lambayı yaktığımda normalleşiyor. bu ayarlarla oynanmış olabilir belki bir ihtimal kontrol edin derim.
  • İyi akşamlar bana güncel kanal listesi verebilecek varmı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: HaydarrJr

Parlaklık genelde Eko çözüm içerisinde enerji tasarrufu ve min arka ışıkla ayarlanıyor normal ayarların dışında. bende ikisi de açık örnek olarak. gündüz saatlerinde parlaklık yansımadan dolayı artarken akşama doğru azalıyor, akşam lambayı yaktığımda normalleşiyor. bu ayarlarla oynanmış olabilir belki bir ihtimal kontrol edin derim.

Aldığımdan beri böyle, bir türlü çözemedim. Cevap için teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • her kafadan ayrı ses çıkmış uzun zamandır kulanan biri bana yorum yaparsa harika olur. lg 650v vardı iade ettim . merak ettiğim şeyler hareketli sahnelerde yaşanan takılmalar ınput lag sorunu -renk skalası nasıl renkler canlı güzelmi yoksa çok ışık verip bozuyormu-ps4 pro kullanıcam ve tv olarak izlicem ps4 prodaki performans nasıl hdr destekliyormu/ web sayfası üzerinden you tubu açıp 4 k izlerken bellek hatası veriyormu- 4k panelde hd yayın izlerken görüntüdeki bozulmalar yaşanıyormu - biri bunu bana yazsın ama kullanan biri lütfen acil almam lazım tv

• quote:

Orijinalden alıntı: Reppu

mu7000 ile ku7000 modelini kıyaslayabilir misiniz?
    mu7000 direct led mi?
    adam gibi bi review bulamadım. geçen seneki gibi yurtdışında farklı isimle mi satılıyor?

ben de iki model arasında kaldım bilen birisi yazsın lütfen. ama sonunda sanırım daha güncel olan mu7000 modelini alıcam.

anladığım kadarıyla hdr panel var mu7000de, ku'da ise yazılımsal hdr var,
    Ku 50hertz, mu 60hz ekran, bilen aydınlatsın?

bir de bunlarda ethernet yerine direkt wifi ile bağlanabiliyoruz değil mi modeme?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BCANG -- 10 Temmuz 2017; 3:58:6 >
  • BCANG kullanıcısına yanıt
    Wifi bağlantısı var. Kasa olarak nerdeyae aynı ku7000 ve mu7000 ama mu serisinin görüntüsü bir tık daha iyi. Sanırım renk doygunluğu diye bir şey varmış 2017lerde.

• kimse yokmu sorumu cvplıcak

• 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.