Şimdi Ara

Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.776
Cevap
117
Favori
314.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wickedfb

Ben de hafta sonu almayı düşünüyorum bu akşam gidip biraz inceleyeceğim.
    50" 2800₺
    55" 2250₺ gibi aşağı yukarı 450₺ fark var arada sanırım 50" alacağım..

Hocam 55" 2250 yanlış oldu galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesimistanblue

quote:

Ben de hafta sonu almayı düşünüyorum bu akşam gidip biraz inceleyeceğim.
    50" 2800₺
    55" 2250₺ gibi aşağı yukarı 450₺ fark var arada sanırım 50" alacağım..

Hocam 55" 2250 yanlış oldu galiba

3250 olacaktı düzelttim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Popular Demand

defalaarca günler önce belirttiğm, haber verdiğim yazılımların bir yenisi daha 2017.03.30 yayınlandı !!!

deneyecek babayiğitler aranıyor

bu ve benzer seriye periyodik yayınlanacak 3 yazılım daha hazır ve bekletiliyor...

anlayacağınız gerisini siz düşünün

Hep aynı strateji sanırım. Apple'ın da yaptığı gibi habire yeni çıkardıkları yazılımlar ile eski model olan ürünlerin yavaş yavaş performansını düşüroyorlar. Tüketici yeni ürün almak için yönlendiriyorlar. Televizyonda yazılım güncelleme olmazsa olmaz birşey değil bence, o yüzden hiç bulaşmamak lazım

• Bugün samsung servisiyle konuştum "çerçeve Hz değeri nedir?" diye sordum. Bilgimiz yok dediler. Öğrenin bana dönüş yapın dedim bayiye yönlendirdiler.
    Giriş Gücü 50/60Hz yazıyor. 50 mi 60 mı anasını satayım? TV' nin özelliklerinin ne olduğu belli değil.. Mecburen gidip bir teknoloji markette gerekirse yan yana koydurup birkaç modele birlikte bakacağım..
    Öyle yerlerde de ekrana 4k videoları basıyorlar kardeşim ekranın sd veya normal hd yayınlardaki kalitesini ölçemiyorsun ki..
    Kağıt üzerinde tam bir f/p ürünü gibi duruyor ama forumda feci gömmüşsünüz ne yapacağımı bilemedim..
    Bu fiyata da başka 4k var mıdır bilmiyorum. Bir önceki LG televizyonum Smart menüde çok kasıyordu. Sırf o yüzden LG almak istemiyorum..
    Bütçem kısıtlı olmasa Samsung veya Sony üst serilerine basarım parayı alırım ama kısıtlı bütçeyle mecburen ince eleyip sık dokuyor insan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wickedfb -- 30 Mart 2017; 15:40:3 >

• wickedfb kullanıcısına yanıt
    Çerçeve değeri 50 ve 60 Hz dir yani her ikisini de destekler.

Fiyat performans ürünüdür
  • batari2521 B kullanıcısına yanıt
    Ps4 proyu 43ku7000 modeli ile kullanıyorum hocam

2 aydir memnunum tv den

• güncellemeyi deneyen varmı
  • Güncelleme geldi beyler 1168 sürümü. Tavsiyem flash ile yükleyin. Sonra da servis modundan temiz kurulum yapın.

• yükledim bakalım fark olacakmı?
  • Biraz önce media markt'ta denedim ürünü görüntü çok kötüydü.. Alt yazılar geçerken tv'de yer yerinden oynuyor..

Ben de Sony kdl-55w805c modelini aldım. Hem gerçek 100hz panel var görüntüler gerçekten hızlı hem de android. Ayrıca sony olması da beni cezbetti açıkçası.. 4k olmamasına rağmen hem renkleri hem de netliği daha iyi ku7000e göre..

Yine de şimdilik açmadım bekliyorum. Aynı bütçeyle daha iyi bir model çıkarsa karşıma iade etme şansım var..

Gerçek 100 hz değil aldığın televizyon. Ayrıca Samsung çok daha iyi bu televizyondan

• quote:

Biraz önce media markt'ta denedim ürünü görüntü çok kötüydü.. Alt yazılar geçerken tv'de yer yerinden oynuyor..

Ben de Sony kdl-55w805c modelini aldım. Hem gerçek 100hz panel var görüntüler gerçekten hızlı hem de android. Ayrıca sony olması da beni cezbetti açıkçası.. 4k olmamasına rağmen hem renkleri hem de netliği daha iyi ku7000e göre..

Yine de şimdilik açmadım bekliyorum. Aynı bütçeyle daha iyi bir model çıkarsa karşıma iade etme şansım var..

Ku7000 modellerde alt yazılarda veya başka bir sorun yok arkadaşlar bu tamamen ayarla alakalı. .

Tv de altyazılarda titreme felan yok ayarlarınızı iyi yapın bu ayarlar daha önce yazıldı. .....

Renk konusuna gelince bu tv nin üstüne tanımıyorum. .

Bizde çok araştırdık ve aldık. .

AYARLARINIZI İYİ YAPIN YETER. .

bende ikisi arasında kalmıştım ama 4k olmadığı için buna yöneldim
    sony görüntüsü mutlaka bundan iyidir
    lakin bu tv. 2013 yılında piyasaya çıkmış galiba ,yani eski teknoloji

4k ile işim olmaz dersen bence sony
    ama emin ol ileride 4k yı merak edeceksin ve keşke diğerini alsaydım diyeceksin :)
  • 1168 surumunu nerden temin ettiniz otomatik guncellemede gorunmuyor. Ayrica bu tv ocon en iyi ayarlari onceki sayfalardsn bulamadim

• eozel E kullanıcısına yanıt
    http://www.samsung.com/tr/support/model/UE40KU7000UXTK

bu sitede model numaranızı girin ,sayfanın altına doğru indiğinizde yazılım indirme linki var

yalnız exe olarak indirdiği için nasıl oluyorsa tv. usb.de dosyayı görmüyor
    ben exe dosyasını winrar ile açıp alt klasörde olan 2 adet dosyayı (info ve upgrade.msd dosyalarını) flash belleğe atıyorum ,tv. ye taktığınızda yine görmüyor

tv.de ayarlar+destek+yazılım güncelleme seçtiğim zaman kısa bir süre internete bakıyor ve usb.den yüklensin mi diye soruyor ,evet dediğinizde yükleyip tv. yi kapatıp yeniden açıyor ve böylece güncellenmiş oluyor

en iyi ayar kişiye göre değişir ,onun için kendiniz kurcalayıp ,bu bana en uygun ayar dediğinizi bulacaksınız

bu arada bu son güncelleme ile galiba trt4k da ki titreme düzelmiş gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.CEMİL -- 31 Mart 2017; 1:56:36 >

• Kanal düzmmede sorun yaşayan varmı. Varsa yardımcı olabilirim.

• quote:

Bugün samsung servisiyle konuştum "çerçeve Hz değeri nedir?" diye sordum. Bilgimiz yok dediler. Öğrenin bana dönüş yapın dedim bayiye yönlendirdiler.
    Giriş Gücü 50/60Hz yazıyor. 50 mi 60 mı anasını satayım? TV' nin özelliklerinin ne olduğu belli değil.. Mecburen gidip bir teknoloji markette gerekirse yan yana koydurup birkaç modele birlikte bakacağım..
    Öyle yerlerde de ekrana 4k videoları basıyorlar kardeşim ekranın sd veya normal hd yayınlardaki kalitesini ölçemiyorsun ki..
    Kağıt üzerinde tam bir f/p ürünü gibi duruyor ama forumda feci gömmüşsünüz ne yapacağımı bilemedim..
    Bu fiyata da başka 4k var mıdır bilmiyorum. Bir önceki LG televizyonum Smart menüde çok kasıyordu. Sırf o yüzden LG almak istemiyorum..
    Bütçem kısıtlı olmasa Samsung veya Sony üst serilerine basarım parayı alırım ama kısıtlı bütçeyle mecburen ince eleyip sık dokuyor insan..
    Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Popular Demand -- 31 Mart 2017; 13:25:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zırtapod

quote:

Orijinalden alıntı: Popular Demand

defalaarca günler önce belirttiğm, haber verdiğim yazılımların bir yenisi daha 2017.03.30 yayınlandı !!!

deneyecek babayiğitler aranıyor

bu ve benzer seriye periyodik yayınlanacak 3 yazılım daha hazır ve bekletiliyor...

anlayacağınız gerisini siz düşünün

Hep aynı strateji sanırım. Apple'ın da yaptığı gibi habire yeni çıkardıkları yazılımlar ile eski model olan ürünlerin yavaş yavaş performansını düşüroyorlar. Tüketici yeni ürün almak için yönlendiriyorlar. Televizyonda yazılım güncelleme olmazsa olmaz birşey değil bence, o yüzden hiç bulaşmamak lazım

Tespitiniz doğrudur.

Zira bu işin kaynağında duran ecnebi gurular(!) dahi net cevap vermiyorlar.
    Haliyle sorumluluk almadan, Üst yönetimlerinden aldıkları emirleri uygulamak zorunda kalıyorlar...
    Lakin işten sorunlu ayrılanların bazılarının, daha sonra forumlarda yazdıkları, adress göstermeden, yani ısrarla sorulanları kısa kısa cevaplarken, politik imalarına ulaşabilirsiniz....

• 2000 TL civarına bu ürün bulunuyor..

Arkadaşlar standart ev kullanıcısıym, ps4 bağlıyorum..

bu ürünü almalımıyım yoksa 3000 tl ye kadar çok daha iyi ürün tavsiyeniz var mı?
  • quote:

Biraz önce media markt'ta denedim ürünü görüntü çok kötüydü.. Alt yazılar geçerken tv'de yer yerinden oynuyor..

Bende tam olarak bu iki model arasındayım. Sony kdl-55w805c veya Samsung 55KU7000. Sony daha iyi görüntü vermesine rağmen 600 TL daha ucuz. Şu an 2700 TL civarında buldum, hala alsım mı karar veremedim. Siz ne kadar'a aldınız?

Mağazada Sony'nin daha iyi görünmesi gerçteken ayarla ilgili olabilir mi? KU7000 için doğru ayarlar nedir paylaşabilir misiniz, mağazada denemeye çalışıcam?

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.