Şimdi Ara

Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.767
Cevap
116
Favori
314.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WinPeAcE

Kahverengi kutuyla beyaz kutu arasında ne fark var bilen varmı?

Sizin cihazların üretim yeri neresi?

maalesef hiç bir bilgim yok...

bugün teknosadaki satışçı lg 49uh650v 3.100'den 2.600'e inecek dedi... (sadece yarın)

50ku7000'den daha iyi bi panele sahip dedi... açıkçası ilgimi çekti ama 50" 49" vb boyutlar benim koltuk ile duvar arasındaki boşluğa ucu ucuna sığıyor. yani biri koltuğu itse düşecek. asmaya kalksam taşıyıcı kolon var, delebilir miyiz betonu hiç bilmiyorum...

çok kararsız kaldım doğrusu... 43ku7000 olucak sanırım bu gidişle...

akıl verin lütfen arkadaşlar
  • Donanımcı Aras kullanıcısına yanıt
    kolon delinebilir ama sağlam bir matkap lazım
  • 50KU7000 modelini kullanmaya başladık hareketli sahnelerde titreme oluyor çözümü var mı acaba?

Harici uydu alıcısı bağlasak sorun çözülür mü?

Diğer testleri de yaptım hiç birinde sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Virüsü -- 15 Mart 2017; 21:34:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donanımcı Aras

quote:

bugün teknosadaki satışçı lg 49uh650v 3.100'den 2.600'e inecek dedi... (sadece yarın)

50ku7000'den daha iyi bi panele sahip dedi... açıkçası ilgimi çekti ama 50" 49" vb boyutlar benim koltuk ile duvar arasındaki boşluğa ucu ucuna sığıyor. yani biri koltuğu itse düşecek. asmaya kalksam taşıyıcı kolon var, delebilir miyiz betonu hiç bilmiyorum...

Lg TV leri rgbw kullanmıyor mu nasıl daha iyi bir panele sahip olabilir yani aslında 3k

Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglar_sss -- 15 Mart 2017; 21:55:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglar_sss

quote:

Orijinalden alıntı: Donanımcı Aras

quote:

Lg TV leri rgbw kullanmıyor mu nasıl daha iyi bir panele sahip olabilir yani aslında 3k

Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu

Klasik tezgahtar yalanları işte.
  • 12 Mart pazar günü vatan bilgisayardan 3400 TL'ye aldığım 55KU7000 şu an 3200 TL'ye düşmüş. 2 ay sonra evleneceğim için ürünü satın aldığım halde depolarında bıraktım kurulum yapılmadı. Sizce müşteri hizmetleri ile görüşsem indirimden yararlanabilir miyim ?
  • Arkadaşlar baktım bulamadım, bu televizyonda kanallar nasıl aranıyor ve bütün uydular çekiyor mu? Turksat, Hotbird gibi...
  • Arkadaşlar maç yayınları sırasında TRT ve NTV Spor yayınlarını biss şifrelemesinden dolayı izliyemiyorum. Bunun bir çözümü var mı?
  • 4k Oyun için tv bakıyorum.Nasıl önerirmisiniz bu tv yi? Bekleye bekleye kök saldım.Bu yaza yeni modeller çıkarmı 40 veya 43'' ?
  • Marmarapark mediamarkt ta tv teknolojileri konusunda fazlasıyla deneyimli bir arkadaşa denk geldik sağolsun bizi aydınlattı. Arka arkaya sıralanmış panelleri ekranların yarılarını görebilecek şekilde birbirlerine bitişik şekilde çevirerek samsung 55ku7000 - lg ve sony 55xd 3500 - 5500 tl aralığındaki en uygun 4k tv lerinin görüntü farklarını net bir şekilde gördük (aynı anda aynı yayın açıktı tüm tvlerde). Farklarını en iyi anlayıp bizzat gözümle gördüğüm bu testlere bağlı kalarak şunu söylemeliyim ki lg; samsung ve sony'nin oldukça gerisinde görüntü kalitesine sahipti. Görüntü diğerlerine göre daha sönük, cansız, renk geçişleri anlaşılır ve zayıf kaldı. Sony ise bu testten birinci çıktı özellikle renk geçişleri, siyah performansı samsung'a göre bir tık daha iyiydi fakat onun da fiyatı 4000 tl 'den başlıyor. Bu testte kullandığımız samsung 55ku7000 ise fiyat&performans olarak bize iyi geldi. Uzun süredir araştırıyordum bu testle kanaat getirdim gittim samsung kendi mağazasından aldım 55ku7000'i.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zblacKkenedz -- 17 Mart 2017; 10:39:31 >
  • 40 ku7000 cihazi alali 1 ay oldu. Cihazda sanki hareketli sahnelerde golge seklinde cizgi olusuyor.https://m.youtube.com/watch?v=mC9Bw8SeRH8 bu linkteki video ile de baktigimda bu golge dikkatli bakinca gorunuyor. Sizde de benzer bir sorun var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eozel -- 18 Mart 2017; 20:23:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zblacKkenedz

Marmarapark mediamarkt ta tv teknolojileri konusunda fazlasıyla deneyimli bir arkadaşa denk geldik sağolsun bizi aydınlattı. Arka arkaya sıralanmış panelleri ekranların yarılarını görebilecek şekilde birbirlerine bitişik şekilde çevirerek samsung 55ku7000 - lg ve sony 55xd 3500 - 5500 tl aralığındaki en uygun 4k tv lerinin görüntü farklarını net bir şekilde gördük (aynı anda aynı yayın açıktı tüm tvlerde). Farklarını en iyi anlayıp bizzat gözümle gördüğüm bu testlere bağlı kalarak şunu söylemeliyim ki lg; samsung ve sony'nin oldukça gerisinde görüntü kalitesine sahipti. Görüntü diğerlerine göre daha sönük, cansız, renk geçişleri anlaşılır ve zayıf kaldı. Sony ise bu testten birinci çıktı özellikle renk geçişleri, siyah performansı samsung'a göre bir tık daha iyiydi fakat onun da fiyatı 4000 tl 'den başlıyor. Bu testte kullandığımız samsung 55ku7000 ise fiyat&performans olarak bize iyi geldi. Uzun süredir araştırıyordum bu testle kanaat getirdim gittim samsung kendi mağazasından aldım 55ku7000'i.

Sony'nin hangi serisiydi hocam incelediğiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Virüsü

50KU7000 modelini kullanmaya başladık hareketli sahnelerde titreme oluyor çözümü var mı acaba?

Harici uydu alıcısı bağlasak sorun çözülür mü?

Diğer testleri de yaptım hiç birinde sorun yok.

55ku7000 modeli var bende de. aynı titremeyi bende fark ettim. özeliikle maçlarda ve canlı yayınlarda alttarafta akıcı şeklinde geçen haberlerde daha net şekilde belli oluyor. titreme ayarlarını ve spor ayarlarını yaptığım halde bu devam etti.çözüm bulmaya çalışıyorum ama sadece bizde mı yoksa herkes mi yaşıyor bu sorunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~~hyperion

quote:

Marmarapark mediamarkt ta tv teknolojileri konusunda fazlasıyla deneyimli bir arkadaşa denk geldik sağolsun bizi aydınlattı. Arka arkaya sıralanmış panelleri ekranların yarılarını görebilecek şekilde birbirlerine bitişik şekilde çevirerek samsung 55ku7000 - lg ve sony 55xd 3500 - 5500 tl aralığındaki en uygun 4k tv lerinin görüntü farklarını net bir şekilde gördük (aynı anda aynı yayın açıktı tüm tvlerde). Farklarını en iyi anlayıp bizzat gözümle gördüğüm bu testlere bağlı kalarak şunu söylemeliyim ki lg; samsung ve sony'nin oldukça gerisinde görüntü kalitesine sahipti. Görüntü diğerlerine göre daha sönük, cansız, renk geçişleri anlaşılır ve zayıf kaldı. Sony ise bu testten birinci çıktı özellikle renk geçişleri, siyah performansı samsung'a göre bir tık daha iyiydi fakat onun da fiyatı 4000 tl 'den başlıyor. Bu testte kullandığımız samsung 55ku7000 ise fiyat&performans olarak bize iyi geldi. Uzun süredir araştırıyordum bu testle kanaat getirdim gittim samsung kendi mağazasından aldım 55ku7000'i.

hjocam yalan olmasın ama 55xd8505 di galiba. 4300 gibi bir fiyatı vardı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ~~hyperion

quote:

hjocam yalan olmasın ama 55xd8505 di galiba. 4300 gibi bir fiyatı vardı.

Eyvallah hocam.

xd7005 dir muhtemelen 8505'ler 5500 TL çünkü.

Sizin incelediğiniz Sony ile bu tv arasında kararsızım şu an.

Aslında Sony'e daha sıcak bakıyorum ama 50hz panel ve Motionflow'un yanlızca 200hz olması çok kafama takılıyor.

Hayırlı olsun bu arada
  • Samsung KU7000 kullanıp Twitch uygulamasını yükleyebilen oldu mu?
  • Arkadaşlar merhaba, Lg nin 49uh770v modelinden vazgeçip 50ku7000 de karar kıldım. Fakat bu tv kablosuz mouse klavye destekliyor mu? Kullanabilen var mi? Ya da Lgdeki gibi kumandadan imleç seklinde kullanılabilen bir kumanda alınabilir mi? Fazla soru olduysa kusura bakmayın. İyi aksamlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pesimistanblue -- 20 Mart 2017; 23:08:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba aralık 2016'da 43ku7000 aldım evdeki çocuğun ekrana vurması neticesinde panel bozuldu servis değişmesi gerek dedi ve 1600 TL para istedi oysa televizyonu 2200 TL'ye almıştım zaten fiyat çok fahiş geldi bu paneli en ucuz nereden temin edebilirim?

• arkadaşlar tv almak istiyorum 2 model arasında kaldım Samsung 55KU7000 ve LG 58UH635V önceliğim 4K Bluray film ve PS4 Pro ile kullanmak siz memnunmusunuz acaba 55KU7000 için nekadar vermek lazım en fazla 3300e var şuan ama daha düşermi acaba evdeki tv bozuldu
  • Son güncellemeden sonra tv kapatıp açılınca ekran eski görüntüyle açılıyor hiç bahseden olmamış tek bendemi oldu bu olay

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.