Şimdi Ara

Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
4.555
Cevap
120
Favori
268.717
Tıklama
Giriş
    229 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 ay önce 40ku7000 aldım. Şimdi klavye mouse bakıyorum ne önerirsiniz
    ??
    |
    |

Orijinalden alıntı: aterikasedi

quote:

Orijinalden alıntı: bodrum

Arkadaşlar şöyle bir sorunum var 3-4 ay önce 60ku7000 tv aldım yeni mi gözüme çarpıyo yoksa aldığımda varmıydı bilemiyorum fakat ekranın sağ altında dikine ve enine çizgiler var hatta bu çizgiler ekranın üzerindeki nesnelere göre değişiyor özellikle gri tonlarda belli oluyor servis çağırdım bakalım ne olacak sonucu

Son durum nedir ?

evet samsung servisi paneli değiştirdi, sıkıntı giderildi fakat eski panelime göre banding biraz fazlalaştı, artık onun için uğraşamayacağım arkadaşlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    7510 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aterikasedi

quote:

Arkadaşlar şöyle bir sorunum var 3-4 ay önce 60ku7000 tv aldım yeni mi gözüme çarpıyo yoksa aldığımda varmıydı bilemiyorum fakat ekranın sağ altında dikine ve enine çizgiler var hatta bu çizgiler ekranın üzerindeki nesnelere göre değişiyor özellikle gri tonlarda belli oluyor servis çağırdım bakalım ne olacak sonucu

Son durum nedir ?

evet samsung servisi paneli değiştirdi, sıkıntı giderildi fakat eski panelime göre banding biraz fazlalaştı, artık onun için uğraşamayacağım arkadaşlar.

Geçmiş olsun.

• Yarbay
    3514 Mesaj

teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    aterikasedi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: MAG

Geçenlerde wifi problemi yaşadım, normal çalışan TV hiç bir şekilde kablosuz bağlantıları görmedi, düzelmedi de.
    Son çare Hard Format attım tv'ye. ne var ne yok her şey gitti, sıfırdan kurulumu yaptım.
    Fakat servis menüsünde satın alma tarihi yazıyordu o tarih silinmiş.
    Hard Format atan oldu mu acaba o tarih yeniden yazılabiliyor mu? yazılamıyorsa bir sorun olur mu garanti açısından?

formatı nasıl attınız ? wifi sorunu çözüldü mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aaahmet61 -- 2 Mart 2017; 21:0:57 >
    |
    |

Before beginning, it's very important to make sure that your TV is OFF.

Take your Smart Remote in hand and simultaneously press Info + Menu + Mute + Power.

Your television will boot up in service mode. Using your remote, go to Options > Factory Reset.

Your television will now turn off. Simply turn your device back on to proceed with the setup.

Related

Bu şekilde yaptım. Sorunum çözüldü ama dediğim gibi tv tam anlamıyla sıfırlanıyor. Her ayarı yeniden yapmalısınız.

Ayrıca adı akıllı kendi akılsız kumandası ile olmuyor. Eski tip kumanda lazım nümerik olanlardan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

╚═╦═══╗═║═══║═══════║═══║═╦═══╦═╝
    ══║═══║═║═══║═╔═══╗═║═══║═║═══║══
    ══╠═══╣═╚═══╣═║═══║═║═══║═║╔══╝══
    ══║═══║═════║═║═══║═║═══║═║╚═╗═══
    ══╝═══║═════║═║═══║═╚═══╝═║══║═══
    ╔═════║═════║═║══════════════║══╗
    ÅÿηՄя
  • Çavuş
    44 Mesaj
    iyi geceler benim renklerle ilgili sorunum var bugün 50" lik modelden aldım ama insanların uzaktan yüzleri hafif beyaz gibi fabrika ayarlarında şuan acaba sizin kullandığınız renk ayarları nasıl yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler
    |
    |
  • Yarbay
    4221 Mesaj
    zaman zaman sinyal yok hatası alıyor musunuz?
    nadiren çıkıyordu 5 10sn sonra düzeliyordu, dün yaklaşık 30 dk sinyal yok hatası verdi hiç bir kanal açılmadı,
    sonra kendiliğinden düzeldi?!!

ÅÿηՄя
  • Çavuş
    77 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: maxser

ip tv kullanımında bir sıkıntı yok arkadaşım. Yanlız marketteki ip tv uygulamasını satın alman gerekiyor. İp tvlerde çıkan sorunlar genelde tv ile değil ip tv yi aldığın kaynakla ilgili sorunlar.

satın almadan kullanamıyormuyuz, ben de 3-4 gündür bir arkadaşımdan iptv aldım, denemek için kullanıyorum. yıllık satın almayı düşünüyorum, eğer smart iptv programını satın almazsam nasıl bir sorun yaşarım

Hocam ben de 1 aydır aynı sorunu yaşıyordum tvnin (LG LA660S serisi) kendi alıcısından kaynaklı sanıyordum, sonra d-smart aldım onunla da aynı sorunu yaşayınca anten kablosunun (uydu kablosu) uçları kesip tekrar taktım düzeldi. tv ni kötülemeden önce kabloyu değiştir ve ya uçlarını kesip tekrar bağlantını yapıp dene, tv den soğumak için bahane arama (ben öyle yaptım maalesef:( )
    |
    |
    MAG kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Programın 5.99€ gibi bir fiyatı var. 15 gün deneme sürümü var. sonrasında almazsanız programı kullandırmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaesar -- 3 Mart 2017; 16:13:24 >
    |
    |
    Nejat6 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu sorunu ilk defa yazdım birkaç kez karşılaşmama rağmen. Yani beni soğutan şey bu sorun değil. Karşılaştığım sorunları da kendi çabamla çözdüm.

Beni soğutan görüntü kalitesi. Beyaz ve gri fonda görüntüde bulutlanma oluyor. Ve bu sorun ilk güncelleme sonrası oluştu. Aldığımda yoktu o zaten canımı sıktı.

Tekrar yazıyorum görüntü kalitesi ince ayar yapılıp tam karşıdan bakıldığında görüntü güzel. Birazcık yandan bakın görüntü anında bozuluyor. Ve bu hoşuma gitmiyor... :(

|
    |
    enige kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ÅÿηՄя
  • Onbaşı
    30 Mesaj

Açıkçası ben profesyonel bir oyuncu değilim. 40KU7000 beni şu ana kadar tatmin etti diyebilirim. Zamanımın kısıtlı olması sebebiyle sadece fifa 17 denedim ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

ben de sizin gibi yakın mesafeden kullanacağım için mümkün olduğunda küçük olan tv'yi tercih ettim ve beklentilerimi çok üst düzeyde tutmadığım için tv performansı beni tatmin etti ancak bu göreceli kavram size göre yetersiz bir tv olabilir.

tv fiyatı,mesafe,input lag vb seçenekler baz alındığında hiç de fena olmayan bir tv.
    |
    |
    Bahsedilenler: AyKqT

Hocam dediğim gibi ben lg kullanıcısıyım ama belirttiğinize göre sorun güncellemeyle yani yazılımla alakalı ve 2-3 gün önce tesadüfen samsung 7000 serisi teşevizyonların renk ayarını yapan bir video izlemiştim malum video sitesinde ona bir göz atmanızı tavsiye ederim deneyin olmazsa müşteri hizmetlerini arayıp sorunun yazılımdan kaynaklandığını ve çözüm bulunmadığı taktirde hakem heyetine başvuracağınızı belirtin o zaman zorla güzellik yaşatıyorlar insana. inşallah sorununuz düzelir.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Nejat6

quote:

Orijinalden alıntı: maxser

ip tv kullanımında bir sıkıntı yok arkadaşım. Yanlız marketteki ip tv uygulamasını satın alman gerekiyor. İp tvlerde çıkan sorunlar genelde tv ile değil ip tv yi aldığın kaynakla ilgili sorunlar.

satın almadan kullanamıyormuyuz, ben de 3-4 gündür bir arkadaşımdan iptv aldım, denemek için kullanıyorum. yıllık satın almayı düşünüyorum, eğer smart iptv programını satın almazsam nasıl bir sorun yaşarım

Sorun yaşamazsın zaten senin kullandığın demo dolayısı ile yanlış hatırlamıyorsam iki hafta sonra kapanıyor proğram bir dahada açılmıyor. fiyatı düşük bir mebla rahatlıkla alınabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxser -- 3 Mart 2017; 20:27:24 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: MAG

Bu sorunu ilk defa yazdım birkaç kez karşılaşmama rağmen. Yani beni soğutan şey bu sorun değil. Karşılaştığım sorunları da kendi çabamla çözdüm.

Beni soğutan görüntü kalitesi. Beyaz ve gri fonda görüntüde bulutlanma oluyor. Ve bu sorun ilk güncelleme sonrası oluştu. Aldığımda yoktu o zaten canımı sıktı.

Tekrar yazıyorum görüntü kalitesi ince ayar yapılıp tam karşıdan bakıldığında görüntü güzel. Birazcık yandan bakın görüntü anında bozuluyor. Ve bu hoşuma gitmiyor... :(

Hocam bulutlanmanın goruntulerını bızımle paylasabılır mısın? Guncellemelerden sonra benım panelde de sıkıntılar olmaya basladı.Nazar etmeyelım boyle kullanalım dıyorum ama durum canımı sıkmaya basladı benım de.
    |
    |
    |
    |
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Yarbay
    4221 Mesaj
    Karşıdan baktığında kenarlarda hafif var. Normal yayınlarda farkedilmiyor. Yandan izleyince uzak taraftaki kenarda bulutlanma oluyor. Yayınlarda da çoğu zaman göze çarpıyor. Yukarıdan aşağıya doğru gölge oluşuyor.

ÅÿηՄя

• Yarbay
    7510 Mesaj

Hocam problemimiz benzer.Güncellemelerden önce böyle birşey yoktu.Bir gün Gta V oyunuyordum.Gece gökyüzüne bakarken ekranın sağ tarafının daha karanlık oldugunu farkettım.Acaba oyundan mı dedım , yoksa benım bakıs acımdan mı ama hayır sorun paneldenmiş.Bırazdan ben de foto yukleyecegım.Bulutlanmadan zıyade kalın bır banding sorunu gıbı bendekı.
    |
    |

Fotolarda ne kadar bellı oluyor bılmıyorum .Son foto aslında koyu grı bır ekran.Telefon parlak cekmıs.O tarz koyu grı sahnelerde ekranın sag ucte bırlık kısmı gerı kalan kısımdan daha koyu gozukuyor.Yumusak gecıslı degıl bırde.Bıldıgın cızgı cekılmıs gıbı.

|
    |

HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
üniversite
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.