Şimdi Ara

Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.777
Cevap
117
Favori
314.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: miracle1907

https://www.youtube.com/watch?v=iC80rra-QXA&feature=youtu.be

videoda 3 saniyede bahsetmiş olduğum sorunu görebilirsiniz. Bu sorun salı günü oldu çarşamba olmadı bu akşam olacak mı göreceğiz.

Bu Panel sorunu değil hocam HDMI kablo iyi takılı mı diye bı bak bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iyiki çok şey bilmiyorum...yoksa keyifle izlediğim televizyonumu götürüp iade edecem..:)...

asıl soruma geleyim.....k400 plus klavye 50ku7000 ile tam uyumlu mu...youtube da çalışmadığını falan okudum...kullanan arkadaş varsa net bir cevap istiyorum...almayı düşünüyorum...bir de normal numerik bir kumanda alayım diyorum...uyumlu uygun fiyata kumanda var mıdır bildiğiniz....şimdiden teşekkür ederim....
  • ufukefe U kullanıcısına yanıt
    ben de aynı sorunu yaşıyorum x264, x265 kodekli karışık vidyoları oynatmıyor :/ ki tv ilk kurulumda açmıştı, güncelledim açılmadı belgesel :(
  • 1080p Geleceğe dönüş ve Matrixi denedim bugün, ikisini de açtı. Sondan bir önceki yazılım yüklü ama altyazıdaki büyük Türkçe karakterleri göstermiyor.
  • arkadaşlar herkes kullandığı en iyi görüntü ayarlarını yazabilirmi acaba?
  • Kutudan ciktigi gibi, standart goruntu modunda ayarlarini hic degistirmeden

vee maksimum eziyetle tepe tepe kullaniyorum...

An itibariyle de prospektusunde ne yaziyorsa eksiksiz hizmet etmeye gayret gosteriyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodrum

arkadaşlar herkes kullandığı en iyi görüntü ayarlarını yazabilirmi acaba?

TV nin doğal mod ayarı gayet güzel bence. Ayar yapmaya gerek duymuyorum.

• 40KU7000 kullanıyorum yeni aldım. HDMI ile Laptop'uma bağladığımda sorunuz ses ve görüntü alabiliyorum ama TV kumandasından ses düzeyini değiştiremiyorum. Sadece Laptop'dan ses ayarı yapılabiliyor dolayısıyla TV'den ses fazla çıkmıyor. Sizde de böyle mi, çok merak ediyorum.?
    Lenovo L502 dizüstü var bende, normalde onun HDMI soketi yok, Displayport diye birşey yapmışlar onunla bağladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkeles84

40KU7000 kullanıyorum yeni aldım. HDMI ile Laptop'uma bağladığımda sorunuz ses ve görüntü alabiliyorum ama TV kumandasından ses düzeyini değiştiremiyorum. Sadece Laptop'dan ses ayarı yapılabiliyor dolayısıyla TV'den ses fazla çıkmıyor. Sizde de böyle mi, çok merak ediyorum.?
    Lenovo L502 dizüstü var bende, normalde onun HDMI soketi yok, Displayport diye birşey yapmışlar onunla bağladım.

Displayport hdmi gibi sesi de aktarıyor muydu bilgili arkadaşlar bi yazsın.Ses aktarmıyor olabilir bi ihtimal.Bir de lenovolarda dolby ses driverı oluyor.Ses yöneticisinden dolby digital seçiliyse onu kapatıp iki kanal 44khz seçip bir de öyle deneyin.
  • Arkadaşlar bu televizyon mu yoksa lg 615v mi? Arasında 200 tl fark var.
  • Bu tvye logitech mouse taktık çalışmadı .

• Arkadaşlar 50KU7000 aldım ve bugün kuruldu.

Web Browser açtığımda ekran renkleri negatif oluyor. Beyaz olması gereken yerler siyah oluyor. Ayarlarına girdim baktım fakat düzeltemedim. Dediğim gibi yayın izlerken değil, sadece web tarayıcıyı açınca bu şekilde oluyor. Ne yapmalıyım?

Ayrıca hem kendi alıcısında, hemde Digiturk kutusundan aldığım yayınlarda titreme oluyor. Az bile hareketli olan sahnelerde sıkıntı yaşıyorum. Yapmam gereken bir ayar var mı?

Desteklerinizi rica ederim. Saygılarımla.

https://i.ytimg.com/vi/_BEEnOCVmn4/maxresdefault.jpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkali

Arkadaşlar 50KU7000 aldım ve bugün kuruldu.

Web Browser açtığımda ekran renkleri negatif oluyor. Beyaz olması gereken yerler siyah oluyor. Ayarlarına girdim baktım fakat düzeltemedim. Dediğim gibi yayın izlerken değil, sadece web tarayıcıyı açınca bu şekilde oluyor. Ne yapmalıyım?

Ayrıca hem kendi alıcısında, hemde Digiturk kutusundan aldığım yayınlarda titreme oluyor. Az bile hareketli olan sahnelerde sıkıntı yaşıyorum. Yapmam gereken bir ayar var mı?

Desteklerinizi rica ederim. Saygılarımla.

https://i.ytimg.com/vi/_BEEnOCVmn4/maxresdefault.jpg

Servisi çağırın ve durumu gösterin hemen.Kendiniz kurcalamayın.Normal değil bu.

• Arkadaşlar merhaba bu tv ye Seyirtük uygulaması yüklenebiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarahaten

Arkadaşlar bu televizyon mu yoksa lg 615v mi? Arasında 200 tl fark var.

Lg TV leri wrgb olduğu için aslında renkli pixel olarak 3k sayılır

Yani aradaki 200 TL deger

• Kanal düzenleme pasif oldu ? Bak hele yaa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglar_sss

quote:

Orijinalden alıntı: sarahaten

Arkadaşlar bu televizyon mu yoksa lg 615v mi? Arasında 200 tl fark var.

Lg TV leri wrgb olduğu için aslında renkli pixel olarak 3k sayılır

Yani aradaki 200 TL deger

Alsin da arkadaş sonra benim uh770v gibi siyahlari gri olarak idrak etsin. Evet yag gibi akiyor goruntu atlama tiklamayok on numara fakat aksam oldumu tv yi izlemek için sakin isiklari kapatmayın. Ips panel 3 metreden yatakta tam sagimda duruyor du. Yatağın ortasindan saga donup oturup tam olarak karsimda izliyorum siyahlar iyi(altta sagda solda bi metin bi cisim yoksa. Eger varsa zaten cihazda siyah diye bisey yok) yatağa yatiyotum uc ust kisim direk ters renk oluyor. Arkadas birde ips panel. Va alsak nasil olcak..allahtan iade ettim kurtuldum. Alacagim model kesinlikle va panel olacal. Ips de bulutlanmalar alttan uste altyazi acildiginda deli fibi aydinlanmalar 8 binlik sonylerde dahi oluyormuş. Dedigim gibi edge led aydinlatmasi buna sebep oluyor.

• Dün Vatan'dan 55KU7000 alarak aranıza katılmış bulunuyorum
  • Teknik terimlerden anlamam pek beyler ama 60KU7000 tv'mde, şu ekranın hareketli sahnelerde titremesi olayı bir türlü geçmiyor. Nerdeyse her dakika bir kaç saniyeliğine az hareketli sahnelerde bile ufak ufak titremeler hissediyorum. Göz zevkini bozuyor iyice. AutoMotion ayarlarını da kişisel 10 yaptım olmadı. Otomatik yaptım olmadı. Hep aynı. Sorun nasıl giderilir bilen var mı? Yoksa tv'nin kendi kronik sorunu mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozyun86 -- 13 Mart 2017; 15:40:41 >
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Uh770 bildiğim kadarıyla gerçek 100hz ama bu tv 50hz. Siz farkı hissettiniz mi? Bir de bu tvnin kasa kalitesini beğendiniz mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.