Şimdi Ara

Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.777
Cevap
116
Favori
314.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aterikasedi

quote:

Orijinalden alıntı: bodrum

Arkadaşlar şöyle bir sorunum var 3-4 ay önce 60ku7000 tv aldım yeni mi gözüme çarpıyo yoksa aldığımda varmıydı bilemiyorum fakat ekranın sağ altında dikine ve enine çizgiler var hatta bu çizgiler ekranın üzerindeki nesnelere göre değişiyor özellikle gri tonlarda belli oluyor servis çağırdım bakalım ne olacak sonucu
     Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu

Son durum nedir ?

Servis geldi fotoğraflarını çekti, bugün arayacağım bakalım son durumu öğrenip yazarım buraya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• fujigef F kullanıcısına yanıt
    USB girişlerinin farkına da dikkat edin. Flash için yapılmış yere HDD takmayın. girişlerin yanında yazmışlar, belki bundan da olabilir. Flash için yapılan yere HDD takınca hard disk bariz şekilde iki dakika kadar yavaş açılıyor. 40Ku7000 de 1. USB flash için 2. usb HDD için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewilmaycry07 -- 28 Şubat 2017; 10:11:45 >
  • merfur M kullanıcısına yanıt
    1TB hard diski HDD yazan usb ye taktın mı? bir de flash için usb girişi var, hard diski oraya takarsan bariz yavaşlar.
  • Birşey rica etsem; acil şuan tv ünitesinin üst tarafı montelenecek fakat 55' ekran 55ku7000 in stand ayakları ile beraber boy ve en ölçüleri lazım bilen veya ölçebilen varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zblacKkenedz kullanıcısına yanıt
    Şuan bakamam ama resmi sitede standli standsiz ölçüleri var.

• ben 55ku7350 kullanıyorum ama samsung'un türkiye sayfasında böyle bir ürün gözükmüyor. 7000 var 7500 var. 7350 yok. acaba hangisine dahil oluyor 7350?

son yazılım ile ne değişti acaba?
  • Arkadaşlar 1165 daha yeni verildi, demek ki yine birşeyler eksik kalmış.

Üzerine yine yazılım var yayınlanmış bile... Gerçi versiyon 6969 olsa ne fark edecek ?

Anlayacağınız seri engelli doğdu. Ameliyatla estetikle yaşatmaya çalışıyorlar.

Artık takip edip önceden bilgi vermeyede gerek duymuyorum...

Sağlıcakla kalınız...
  • Yazılım için her zamanki gibi geç verilen Türkiye sitesini bekleyin.
  • Arkadaşlar selam herkese,

Temmuz'da düğünüm var TV konusunda baya uzun araştırmalar sonucu bütçeme ve beklentilerime uygun olarak 55ku7000 cihazda karar kıldım, forumu da takip ettikçe kararım pekişti.

Yalnız bir sorum var, IPTV kullanan ya da MKVOD v.s. gibi internet üzerinden kullanılan uygulamalarda sıkıntı yaşar mıyım? Samsung'un yeni serilerinde bazı uygulamalar yüklenemiyor gibi bir şey okudum size danışmak istedim.

Komşum LG kullanıyor ve IPTV üzerinden gerek online film-dizi, gerek lig maçları-avrupa maçlarını sorunsuzca izleyebiliyor, içinizde kullananlar var mı IPTV?
  • chaatai C kullanıcısına yanıt
    ip tv kullanımında bir sıkıntı yok arkadaşım. Yanlız marketteki ip tv uygulamasını satın alman gerekiyor. İp tvlerde çıkan sorunlar genelde tv ile değil ip tv yi aldığın kaynakla ilgili sorunlar.
  • Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 ay önce 40ku7000 aldım. Şimdi klavye mouse bakıyorum ne önerirsiniz
    ??
  • quote:

quote:

Arkadaşlar şöyle bir sorunum var 3-4 ay önce 60ku7000 tv aldım yeni mi gözüme çarpıyo yoksa aldığımda varmıydı bilemiyorum fakat ekranın sağ altında dikine ve enine çizgiler var hatta bu çizgiler ekranın üzerindeki nesnelere göre değişiyor özellikle gri tonlarda belli oluyor servis çağırdım bakalım ne olacak sonucu

Son durum nedir ?

evet samsung servisi paneli değiştirdi, sıkıntı giderildi fakat eski panelime göre banding biraz fazlalaştı, artık onun için uğraşamayacağım arkadaşlar.

• quote:

quote:

quote:

Son durum nedir ?

evet samsung servisi paneli değiştirdi, sıkıntı giderildi fakat eski panelime göre banding biraz fazlalaştı, artık onun için uğraşamayacağım arkadaşlar.

Geçmiş olsun.

• aterikasedi kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MAG

Geçenlerde wifi problemi yaşadım, normal çalışan TV hiç bir şekilde kablosuz bağlantıları görmedi, düzelmedi de.
    Son çare Hard Format attım tv'ye. ne var ne yok her şey gitti, sıfırdan kurulumu yaptım.
    Fakat servis menüsünde satın alma tarihi yazıyordu o tarih silinmiş.
    Hard Format atan oldu mu acaba o tarih yeniden yazılabiliyor mu? yazılamıyorsa bir sorun olur mu garanti açısından?

formatı nasıl attınız ? wifi sorunu çözüldü mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aaahmet61 -- 2 Mart 2017; 21:0:57 >
  • Restore Samsung Smart TV to Factory Default

Before beginning, it's very important to make sure that your TV is OFF.

Take your Smart Remote in hand and simultaneously press Info + Menu + Mute + Power.

Your television will boot up in service mode. Using your remote, go to Options > Factory Reset.

Your television will now turn off. Simply turn your device back on to proceed with the setup.

Related

Bu şekilde yaptım. Sorunum çözüldü ama dediğim gibi tv tam anlamıyla sıfırlanıyor. Her ayarı yeniden yapmalısınız.

Ayrıca adı akıllı kendi akılsız kumandası ile olmuyor. Eski tip kumanda lazım nümerik olanlardan.

• iyi geceler benim renklerle ilgili sorunum var bugün 50" lik modelden aldım ama insanların uzaktan yüzleri hafif beyaz gibi fabrika ayarlarında şuan acaba sizin kullandığınız renk ayarları nasıl yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler
  • zaman zaman sinyal yok hatası alıyor musunuz?
    nadiren çıkıyordu 5 10sn sonra düzeliyordu, dün yaklaşık 30 dk sinyal yok hatası verdi hiç bir kanal açılmadı,
    sonra kendiliğinden düzeldi?!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxser

ip tv kullanımında bir sıkıntı yok arkadaşım. Yanlız marketteki ip tv uygulamasını satın alman gerekiyor. İp tvlerde çıkan sorunlar genelde tv ile değil ip tv yi aldığın kaynakla ilgili sorunlar.

satın almadan kullanamıyormuyuz, ben de 3-4 gündür bir arkadaşımdan iptv aldım, denemek için kullanıyorum. yıllık satın almayı düşünüyorum, eğer smart iptv programını satın almazsam nasıl bir sorun yaşarım
  • MAG M kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de 1 aydır aynı sorunu yaşıyordum tvnin (LG LA660S serisi) kendi alıcısından kaynaklı sanıyordum, sonra d-smart aldım onunla da aynı sorunu yaşayınca anten kablosunun (uydu kablosu) uçları kesip tekrar taktım düzeldi. tv ni kötülemeden önce kabloyu değiştir ve ya uçlarını kesip tekrar bağlantını yapıp dene, tv den soğumak için bahane arama (ben öyle yaptım maalesef:( )
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.