Şimdi Ara

Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
4.635
Cevap
119
Favori
274.361
Tıklama
Giriş
    3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: boolat

nerden yükledin?

güncellemeyi soruyorsanız ben yükleyemedim :)
    |
    |
    Arkadaşlar günaydın, youtube da video izlerken formatı otomatik 1080p yapıyor bunu 720p'ye nasıl düşürürüz?

Orijinalden alıntı: raiden82

Arkadaşlar günaydın, youtube da video izlerken formatı otomatik 1080p yapıyor bunu 720p'ye nasıl düşürürüz?

Aynen bende bazen müzik açıyorum kota kalmıyor. Keşke ayar olsa müzikte görüntü çok önemli değil

VİDEO İZLERKEN DİĞER SEÇENEKLERE BAKTIM AMA SADECE VİDEO NUN ÖZELLİKLERİ VAR ...
    GALİBA YOK....
    |
    |
    FastegL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    merhaba arkadaşlar, bende dün itibari ile 60ku7000 tv yi vatandan 3380 TL ye almış bulunmaktayım. alan tüm arkadaşlara ve bana hayırlı olsun, umarım kötü bir şeyler olmaz. neyse konuyu 1 saattir okuyorum fakat bazı arkadaşlar bazı sıkıntılarından bahsetmiş ve bunların cevapsız kaldığını görüyorum. benim düşüncem şu , burada kimseyi cevapsız bırakmayalım elimizden geldiğinde cevap verelim. şayet soruyu okuyorsak boş geçmeyelim. herkes derdine bir şekilde çare bulabilsin,
    bu arada ben tv den o bahsetmiş olduğunuz banding vs vs ne ise onlardan anlamam, gözle net görülür bir şeyler var ise şikayetimi servis elemanlarına dile getiririm elbet ama sizlerin daha profesyonel olduğunu düşündüğüm için bana hangi testleri yapmamı önerirsiniz. servis elemanları gelip kuracak bir şey yok diyecek , yani kimse malına kötü demez. o yüzden önerileriniz neler olur. saygılar sunuyorum.

• Yarbay
    5197 Mesaj

Youtube un android tv uygulamasında bu ayar mevcut fakat bizim televizyonlarımızdaki YouTube uygulamasında malesef çözünürlük ayarlama olayı yok. Direkt auto ya ayarlanmış. İnternet hızı o an en fazla hangi çözünürlüğü destekliyorsa onu veriyor otomatik olarak.

Edit : Google yardımdan YouTube uygulaması ile ilgili araştırdım. Sonuç bu malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press_Play_On_Tape -- 29 Kasım 2016; 12:47:38 >
    |
    |
    raiden82 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

paylaşılan resimde 1550.7 gözüküyor 1552 sürümü yok. ben de geçtiğimiz günlerde 1550.7 olarak güncelledim. samsung sitesinde ürünün destek bölümünde yazılım güncelleme bölümünden indirerek usb üzerinden güncellemiştim. ilgili dosyayı indirdikten sonra usb ye atınız. _USB uzantısını klasör isminden siliniz ve tvnin yazılım güncelleme bölümünde takılı usb dosya taransın mı uyarısını onaylayarak güncellemeyi başlatabilirsiniz.. Kolay gelsin..
    |
    |
    boolat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ancak şimdi kontrol ettim. Destek bölümündeki yazılımı değiştirmişler, tekrar eskisine çevirmişler. sanırım kararsızlıklar vardı. Biz de yüklemiş olduk, farkedilebilecek bir fark göremedim zaten. umarım sorun yaşamayız..
    |
    |

Elbette türkçe şarkılar da var olmaz mı. Gözat listeleri yabancı şarkı ağırlıklı genelde. arama çubuğunu kullanmanızı öneririm ayrıca Premium kullanıyorsanız telefondan kontrol edebilme özelliği oldukça başarılı çalışıyor ve pratiklik kazandırıyor.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: batari2521

merhaba arkadaşlar, bende dün itibari ile 60ku7000 tv yi vatandan 3380 TL ye almış bulunmaktayım. alan tüm arkadaşlara ve bana hayırlı olsun, umarım kötü bir şeyler olmaz. neyse konuyu 1 saattir okuyorum fakat bazı arkadaşlar bazı sıkıntılarından bahsetmiş ve bunların cevapsız kaldığını görüyorum. benim düşüncem şu , burada kimseyi cevapsız bırakmayalım elimizden geldiğinde cevap verelim. şayet soruyu okuyorsak boş geçmeyelim. herkes derdine bir şekilde çare bulabilsin,
    bu arada ben tv den o bahsetmiş olduğunuz banding vs vs ne ise onlardan anlamam, gözle net görülür bir şeyler var ise şikayetimi servis elemanlarına dile getiririm elbet ama sizlerin daha profesyonel olduğunu düşündüğüm için bana hangi testleri yapmamı önerirsiniz. servis elemanları gelip kuracak bir şey yok diyecek , yani kimse malına kötü demez. o yüzden önerileriniz neler olur. saygılar sunuyorum.

Tv hayırlı olsun.
    Umarım bir sorun çıkmaz
    samsung servisi genelde pek iyi sayılmaz.
    Gerekli testleri yaptırmaya çalış. .
    Daha sonra kendin yap. .
    Eğer sorun çıkarsa 15 gün içindeki haklarını kullanırsınız. ..Güzel Tv...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Nasıl değiştirmişler anlamadım? 1152 yüklü bende

|
    |
    acaesar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaşlar 55 inç ile 50 inç arasında kaldım 55inç çok mu büyük duruyor acaba ? Sizce hangisini alayım fikri olan var mı ?

Orijinalden alıntı: Batwoone

Trt 4k şuanki frekanstan izleyebiliyorum ama yeni frekanstan tarattığımda kanal bulmuyor. Sizlerde durum nasıl?

Aynı arkadas ayın 1 ni bekleyelim göreceğiz

ne 50 ne 55. al 60 gitsin :) vatanda indirim var yine.

|
    |
    rowsort 33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

|
    |

|
    |
Media Sözlük
bankalar.org
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.