Şimdi Ara

SAMSUNG KS8500 kullanıcıları (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.479
Cevap
48
Favori
139.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bundan 2 ay kadar önce bu KS 8500 den aldım fiyatı 3499 tl idi. Geçen gün bir talihsizlik sonucu paneli çatladı, garanti kapsamında olmadığı için servise verdim, inceleyip fiyat vereceğiz dediler. Sonuç tam bir rezalet! adamlar 4050 tl panel değişim ücreti talep ettiler. TV yi atın yenisini alın demek istediler anlayacağınız, VA panel olduğu için bu televizyonu alacak arkadaşlara sesleniyorum, eğer paneliniz en ufak darbede çatlarsa -ki önünde koruma falan yok, bu gibi durumlar olabilir- atın gitsin servisle falan uğraşmayın,
    Bir daha asla Samsung ürünü almayacağım, insanın aklıyla dalga geçiyorlar resmen...
  • Gökhan Gönültaş G kullanıcısına yanıt
    Panel zaten TV demek bu nedenle bu fiyat normal.

VA veya IPS olmasının sağlamlık ile alakası yok.

Ayrıca televizyonuda darbe vurmak için almıyoruz, ekranın sağlamlığının bir önemi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 26 Şubat 2018; 17:51:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dadassinan

Arkadaşlar bazen benim tv böyle oluyor. Üst bardaki hiç birşey gözükmüyor kapatıp açınca düzeliyor. Bu neden olur bilgisi olan varmı?

Servis cihaza uzaktan bağladı hmdı bağlantılarını güncelledi ve tv ayarlarını sıfırladık sorun düzeldi.

• dadassinan kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, sizin adınıza sevindim.

Saygılarımla...
  • İnternetten film izlemeğe kalktığımızda filmi ekranı kaplayacak şekilde açamıyoruz, sebebi ne olabilir?
    Aynı siteyi bilgisayarda açıyorum büyüyor ekran.
  • IraArel kullanıcısına yanıt
    Siteye bağlı sanırım.
    Benim arada bir yabancı dizi için kullandığım sitede sorunsuz tam ekran oluyor.

Saygılarımla...
  • Arkadaşım.oled alınca ben de ondaki ks 8500 ü aldım ks8500 kullanan arkadaşlar 4k film konusunda sorun yaşıyorsanız hd gönderin size elimde bulunan 250 ye yakın 4k filmlerden yükleyip göndereyim dua ederseniz yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shinji mikami -- 8 Mart 2018; 20:19:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows 10'da pc monitorunu kablosuz olarak tvye yansıt dediğimde televizyonu görmüyor pc, bunun nedeni ne olabilir? daha önce bu özelliği kullanıyordum fakat artık pcde bağlan dediğimde tvyi göremiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ben televizyonun faturasını kayıp ettim. Sizce herhangi bir kusurda ilgilenirler mi

• quote:

Orijinalden alıntı: VolkanElçin

Arkadaşlar ben televizyonun faturasını kayıp ettim. Sizce herhangi bir kusurda ilgilenirler mi

Tvyi aldığın yere git tekrar verirler. Arızayla ilgili durumlarda fatura olmadan işlem yapmıyorlar.

• Merhaba dostlar.Ben de ku7000 tvmi satıp ikinci el olarak ks8500 e geçiş yaptım.KS8500 için rtings sitesinde native 120hz panel deniliyor.Fakat 120hz olmasına rağmen pcden 120hz seçilip aktif edilemiyormuş.Tvyi oc ederek 1080p'de 70hz çalıştırmayı başardım fakat .720pde de 75hz'e çıkıyor.Fakat 120hz'e çıkamadım şimdilik.Var mı benim gibi bu işlere meraklı olan ve cihazı kurcalayan , daha da önemlisi olumlu sonuç alan?
  • Arkadaşlar malum NTVSporun yerine DMAX geldi, ben NTVSpor'un ismini değiştirmek istiyorum ama ilgili menü pasif durumda. (TV 49KS8500) Herkeste mi aynı acaba, bende mi sorun var?

• Samsung tvlere usbden yazılım nasıl atılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖZELKUVVET

Samsung tvlere usbden yazılım nasıl atılıyor

Samsung sitesine git ordaki yeni yazılımı flashın içine at. Tv ye flashi tak. Güncelleme menüsüne gelince flashtan yüklemeyi seç bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shinji mikami -- 19 Mart 2018; 16:43:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aterikasedi

Merhaba dostlar.Ben de ku7000 tvmi satıp ikinci el olarak ks8500 e geçiş yaptım.KS8500 için rtings sitesinde native 120hz panel deniliyor.Fakat 120hz olmasına rağmen pcden 120hz seçilip aktif edilemiyormuş.Tvyi oc ederek 1080p'de 70hz çalıştırmayı başardım fakat .720pde de 75hz'e çıkıyor.Fakat 120hz'e çıkamadım şimdilik.Var mı benim gibi bu işlere meraklı olan ve cihazı kurcalayan , daha da önemlisi olumlu sonuç alan?

Meraklıyız da anlamıyoruz ki yapalım. Nasıl yapıldığını yazarsanız belki biz de yaparız

• shinji mikami kullanıcısına yanıt
    Yaptım yüklemiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: shinji mikami

quote:

Merhaba dostlar.Ben de ku7000 tvmi satıp ikinci el olarak ks8500 e geçiş yaptım.KS8500 için rtings sitesinde native 120hz panel deniliyor.Fakat 120hz olmasına rağmen pcden 120hz seçilip aktif edilemiyormuş.Tvyi oc ederek 1080p'de 70hz çalıştırmayı başardım fakat .720pde de 75hz'e çıkıyor.Fakat 120hz'e çıkamadım şimdilik.Var mı benim gibi bu işlere meraklı olan ve cihazı kurcalayan , daha da önemlisi olumlu sonuç alan?

Meraklıyız da anlamıyoruz ki yapalım. Nasıl yapıldığını yazarsanız belki biz de yaparız

Pc tvye bağlı mı ?
  • quote:

quote:

quote:

Pc tvye bağlı mı ?

Bağlı değil kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖZELKUVVET

Yaptım yüklemiyor

http://www.samsung.com/tr/support/model/UE55KS8500UXTK#downloads Şu adresten güncelleme dosyasını indir kardeşim. https://teknobolge.com/nasil-yapilir/samsung-smart-tv-usbden-nasil-guncellenir bu adreste nasıl yapıldığı anlatılıyor bak tekrar dene

• quote:

quote:

quote:

quote:

Pc tvye bağlı mı ?

Bağlı değil kardeşim

O zaman yapamazsınız.

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.