Şimdi Ara

SAMSUNG KS8500 kullanıcıları (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.479
Cevap
48
Favori
139.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Git bi konuş teknosayla şimdi sigorta yapılırsa geçerli olurmu diye eğer olur derlerse süper olur ha aklımdayken bu sigorta kırılmaya karşı 1 seneyi geçmemesi gerekiyor aklında olsun 1 seneyi geçtinmi olmuyormuş bende 2 ay kala direkten döndüm
  • Yok hocam satın alırken yapılması gerekiyormuş of of yapacam ben ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TunahanAkpulat

aynısı benim başıma geldi 2 ay önce bende kızdım kumandayı attım ekrana geldi ks8500 sonuç ekran pert :)) ben teknosadan teknogaranti diye bir nevi sigorta yapmışlardı benim tvye ozaman 3800 tl ye almıştım tv yi sigorta 2,279 tl bana hediye çeki verdi şimdi başka bir tv bakıcam kendime

49 inç mı idi sizin TV .

Sanırım şuanda bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet 49 inç adamlar geldi tv yi söktü götürdü 1 hafta sonra telefonuma hediye çeki mesajı geldi 2279,4 tl alışveriş çeki tarafınıza tanımlanmıştır. ben daha tv alamadım halen düşünme aşamasındayım bu sene 49 inç doğru düzgün model yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeNTiLMeN

tv nin altında hdmi soketlerininde bulunduğu kutunun tv ye bağlantı kablosunu çıkarıp tekrar tak bakalım. belki soket oynamıştır. bende digiturk sorun yok seste hiçte yaşamadım en başından beri.
    olmadı servis çağır eve gelen servis kontrolunu yapar orada düzelecek bi ayarsa düzeltirler. yoksa arızalıysada alıp gider birkaç güne hallederler sanırım.
    bu arada senden bir üstte bi arkadaş, digitürkte HDR aktif iken ses gidiyor demiş. bak buda olabilir. bende hdr sürekli kapalı olduğundan pek bi hdr digiturk deneyimim yok. sende açıksa kapat digitürkte öyle dene birde.

Servis geldi hdmi kısmına reset attı sorun düzeldi tesekkürler.
  • servis 2.200 tl ücret talep etti. ben de ödeyemeyeceğimi söyledim. yılbaşına kadar beklemem lazım, ödemelerim var. o zamana kadar kırık ekran izlerim. ne yapayım
  • merhabalar,

49 inc ks8500 kullaniyorum. akilli kumandanin acma kapama haric hangi tusuna basarsam basayim tvnin ust kisminda bluetooth isareti cikiyor ve cihazlar araniyor diye bir yazi beliriyor. bunun nedeni ne olabilir? ya da nasil cozulur? bu olayla birlikte kumandanin islevi kalmadi. acma kapama tusu ise calisiyor ama sadece tvyi acip kapatiyor.
  • Merhabalar, bu televizyonun 55’ modelini teknosa teşhir olarak 5000 TL ye veriyor. Mağaza 6 ay önce açıldı, bu sürede günde 10-12 saat çalışmış, dışarıdan her hangi bir çizik yada kusur gözükmüyor. Kararsız kaldım sizlerin fikri nedir arkadaşlar?

• cino__cool kullanıcısına yanıt
    Kapalı kutu garantisi verebilecekler mi ? Yani siz aldığınız gün kesilen fatura ile 2 sene sıfır ürün gibi garantili olacak mı ?

Saygılarımla...
  • cino__cool kullanıcısına yanıt
    Hocam sony 55xe9005 var sıfıt. 5,400 TL... 6 aylık teşhir tv alınmaz. Alınsa da o fiyattan alınmaz. Yapmayın. Hatta bugün mediamarkt webe özel kampanya yaptı. 4,880 TL'den satıldı kısa bir süre 55xe9005. Sakın almayın.
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Daha önceden diğitürk kullanıyordum ve kanallarda sağ üst köşede 50 hz yazıyordu, ve görüntü kalitesinden hiç memnun değildim.
    Diğitürkü iptal ettirdim ve kendi uydusu ile ücretsiz turksat uydusunu kullanıyorum görüntü kalitesi baya arttı.
    Burada merak ettiğim bu yayınların kaç hz olduğunu nasıl görebilirim ?
    Kumanda ile ortadaki tuşa basılı tutunca , sd ya da hd 576i vs yazıyor ama hz yazmıyor.
    Bilgisi olan var mı?
  • Telefondaki sesi bluetooth ile televizyondan dinleme şansımız var mıdır?
    Bir de internetten dizi izleme sitelerinin videolarını oynatmıyor. videoya kadar açılıyor ancak play tuşuna basılmıyor. bir engel mi var, yoksa benim açtığım sitelerde mi bir problem var?
  • Arkadaşlar merhaba,bu televizyonu yaklaşık 4 aydır kullanıyorum çok memnunum.Yalnız bu kanal değiştirirken siyah ekranda tv nin sağ tarafında alt ve üst taraftan aydınlık ışık var. Sadece siyah ekranlarda farkediyorum sizce ne yapmalıyım? Bu sorun daha da artar mı,servis çağırmalı mıyım,kabul ederler mi?

• Merhaba

Bu tv de kablosuz değil de, ethernet ile kablolu internete bağlantı yapılabiliyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

Merhaba

Bu tv de kablosuz değil de, ethernet ile kablolu internete bağlantı yapılabiliyormu?

tabiki. ben kablo ile bağladım mesela
  • CeNTiLMeN C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• Kanal değiştirirken siyah ekranda sağ taraf alt var üstten ışık var,sizce ne yapmalıyım,sorun yaratır mı?

• gokce7374 kullanıcısına yanıt
    hocam çaprazdan yandan herkeste o derece çıkar. şimdi tam karşısındayken ve sadece kanal değiştirdiğinde köşede olan hafif koyuluk farkını büyütmeyin bence. sonuçta oled tv değil bunlar. yani tv lerin panel yapıları gereği bu kadarı normal. eğer görüntü varken alttan üstten ışık sızması yoksa tv izleme esnasında görülmüyorsa bence sorun etmemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokce7374

Kanal değiştirirken siyah ekranda sağ taraf alt var üstten ışık var,sizce ne yapmalıyım,sorun yaratır mı?

Hayır sorun yaratmaz. Bende de var, birçok tv'de olan bir durum bu.

• Arkadaslar bende 49ks8500 kullanıcısıyım. sorunum var
    1.si tv de trt kanallarının hiç biri yok ne yaptımsa bulamadım.
    2.si de binada merkezi sistem var arama yaptırıp kanalları buluyorum 10 dakkıka sonra yayın kesılıyo sureklı boyle bunu yaşayan oldu mu binada kimsede bu sorun yok.
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.