Şimdi Ara

SAMSUNG KS8500 kullanıcıları (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.479
Cevap
48
Favori
139.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iARDAs

Dostlar selam

PS4 pro için 49 inch KS8500 almak istiyorum. Gçrüntü kalitesinden şüphem yok yalnız input lag nasıl?

HDR açıkken lag oluyor diyenler var. Sizin deneyimleriniz nedir?

ks8500 ün input lag'i 20 ms civarında... yani çok iyi... hdr açıkken her tv'nin input lag'i çok artar ama zaten hem hdr hem online oyun oynamazsınız muhtemelen sorun olmaz.

bu arada alacaksanız acele edin, artık bulmak zor.
  • iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    Görüntü kalitesinden şüphen yokmuş zaten övmeye gerek yok :) Input lag konusunda şuan en başarılı panellerden birisi, hatta bu fiyata en iyisi!
  • 1201 güncellemesi gelmiş. güncellemeyi yapan arkadaşların deneyimlerini tavsiyelerini bekliyoruz. yükseltmeyi yapalımmı sorunla karşılaşan oldumu?
    birde bu güncelleme ile neler gelmiş bu konuda bilgisi olan varsa paylaşırsa iyi olur.
  • Merhabalar, ks8500 kullanıyorum, televizyondan memnunum ancak trt artı'da bir sorun olduğunu gördüm. Trt artı'yı açıp haberler kısmına girdiğimde, herhangi bir haberi açmaya çalıştığımda donuyor. Sizde de oluyor mu bu?

Bunun dışında televizyon gerçekten güzel. Ekran ayarlarını yaptım, ışık seviyesini düşürdüm, çok parlaktı. Henüz 1201 güncellemesini yapmadım. Bilmiyorum gerek var mı güncellemeye.
  • Maç yayınlarında uzun toplarda fluleşme oluyor nasıl giderilir bu sorun ?
  • romantik pepe kullanıcısına yanıt
    Siz yazınca ben de kontrol ettim ve 1201 en son sürümde bende de aynı sorun oldu.
    Kuvvetle muhtemel TRT nin uygulamasında sorun, TV ile alakası yok.
    Aynı şekilde uygulamada hava durumuna girince geri (mavi renk) tuşu ile ana menüye de dönülmüyor.
    Yani sadece haber bölümünde değil sorun.

Bu tarz bir sorun PuhuTV uygulamasında da mevcut.

Uygulamadan çıkmak istediğinizde geri tuşuna basıp EVET e tıkladığınızda uygulamadan çıkmıyor ki bu sorun uzun zamandır var ve bunu da düzeltecek olan yine uygulamanın geliştiricisi.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 9 Ağustos 2017; 23:0:46 >
  • Arnold Schwarzenegger kullanıcısına yanıt
    automotion kapatıp denermisiniz
  • marto1 kullanıcısına yanıt
    Denerim mac oldugunda
  • arkadaşlar merhaba,ben bu tv de uydu yayınlarını kurmayı bir türlü başaramadım. internette yazılanları birebir uyguladım ama hala sonuç yok, kablo bozuktur dedim yenisini aldım yine olmadı,evdeki tüm odalarda tv yi peşimden sürükleyerek denedim yine olmadı. evde merkezi sistem var ve komşularımın hepsi sıkıntısız faydalanabiliyor. acaba one connect box denilen kutuda bir sorun olabilir mi? yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  • xwx_black kullanıcısına yanıt
    Farklı bir tv ile deneyin hocam, benim evde de merkezi sistem var komşuların hepsinde sıkıntı yok bende var problem çanağa giden kablodaymış yeni hat çekilecek, benzer bir sıkıntı olabilir
  • Pentagramet kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim kardeşim, uydu işlerine bakan bir eleman çağırttım eve gelip bakacak artık,kablolarda sıkıntı yoksa servis yolu görünebilir bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Kendi uydusu ile yeni kullanmaya başladım, merkezi sistem çanak türksat var.
    Çok kullanamadım ancak Trt çocuk kanalında ses sorunu oluyor, çok kısa zaman aralığı için ses gidip geliyor.
    Bu şekilde sorun yaşayan var mı acaba ? Bu sorun neden kaynaklı olabilir ?
  • Merhaba Arkadaşlar;

Maalesef televizyon arızalandı ve konu ile ilgili firmaya ihtarname çekiyorum.Büyük ihtimalle sonrasında tüketici mahkemesi yolu bana gözüküyor.

Tv nin ekranına hiç bir şekilde darbe vurma düşme yok,konu ile ilgili yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

SAMSUNG KS8500 kullanıcıları SAMSUNG KS8500 kullanıcıları SAMSUNG KS8500 kullanıcıları SAMSUNG KS8500 kullanıcıları SAMSUNG KS8500 kullanıcıları

• quote:

Orijinalden alıntı: Ethan Winters

Merhaba Arkadaşlar;

Maalesef televizyon arızalandı ve konu ile ilgili firmaya ihtarname çekiyorum.Büyük ihtimalle sonrasında tüketici mahkemesi yolu bana gözüküyor.

Tv nin ekranına hiç bir şekilde darbe vurma düşme yok,konu ile ilgili yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

@ByRemake

Bir arkadaşa daha aynısı olmuştu. Ailece tv izlerken görüntü ortasından yarıldı demişti. Konuda onun fotoğrafları da olacaktı, aynı şekilde ortada siyah bir yarık görünüyor, emsal karar oluştGeöurması açısından ihtiyacınız olabilir ya da o üye ile temasa geçmek istersniz diye belirteyim dedim.

Geçmiş olsun bu arada, bu kadar para verip böyle sorunlar yaşamak çok üzücü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 13 Ağustos 2017; 10:8:54 >

• Umarım sizin için en kısa zaman da istediğiniz gibi sonuçlanır bu durum ki biraz alakasız olacak ama
    kendi adıma farklı bir konuda başvurduğum ve haklı olduğuma inandığım bir durumda bilirkişinin de benden yana olumlu görüş belirtmesine rağmen tüketici heyetinde ki
    diğer kişilerin oyları ile benim aleyhime sonuçlanan bir durumda yaşamıştım.

Neye göre nasıl karar aldıklarını ben çözemedim ve burası Türkiye, malesef tüketici lehine sonuçlanır dediğimiz onlarca şey aleyhine de sonuçlanabiliyor ama
    üst mesajın birinde ki arkadaşımızın da belirttiği gibi emsal olabilecek ve aynı durumu yaşayıp değişim almış bir başka kişi var ise bu sizin için de ciddi avantaj olabilir.

Allah'tan bu ülkede çözemediğiniz bir durumda Samsung Kore'ye kadar üşenmeyip bu durumu iletirseniz emin olun ki buradakilerden çok daha fazla yardımcı olacakları da aşikar.

Tekrar geçmiş olsun.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 14 Ağustos 2017; 2:18:47 >

• tosboğa T kullanıcısına yanıt
    Öncelikle yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar,konu ile ilgili üst sayfalarda tosboğa arkadaşımıza pm attım,bu sabah itibari ile avukatım aracılığı ile ihtar çekildi.Detaylar konusunda buradan bilgilendirmede bulunacağım.

İyi Forumlar.
  • 1201.6 Update'i alan var mi? Bu update ile birlikte Back Light kontrolü cok daha iyi olmus ve Renk Gamutunda gözle bariz görülür gelismeler var.Dün bir kac UHD BD filmi denedim:Fantastic Beasts,Warcraft,John Wick 2.Siyahlar cok daha derin,parlaklar ise cok daha detayli olmus lakin beraberinde gözlemledigim kadari ile Haloing de maalesef bi parca artmis.

Yalniz su filmler HDR da gözlere bayram yaptiriyor,hele ki John Wick 2 HDR altinda Referans olarak kullanilir.
  • Arkadaslar aileme 49inc Tv alcam 4k alcak amac sadece tv izlemek digiturkte mac arada birde internetten 101 oynar butce maximum 4000TL

En onemli sey görüntü kalitesi..

Samsung 49ks 8500 aklimdan gecen ama sirf kavisli diye birde gunduz cok isik yansitip parliyor diyorlar

Max izlerken sorun oluyormu kavisli diye mac izlerken nasil birde guncel yeni alan varmi bayi 4700diyor...

• Merhaba ben şu hdr olayını tam anlamış değilim özel görüntüleme modu altında olan hdr+ ti aktif edip te seryrediyoruz.yoksa diğer resim modlarında hdr olduğunu gösteren bir işaret yok

• HDR modunu açtığımda görüntü kötü oluyor. Renkler soluklaşıyor. HDR'siz daha güzel.
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.