Şimdi Ara

SAMSUNG KS8500 kullanıcıları (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.479
Cevap
48
Favori
139.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum Tv 100 Hz. Orda sıkıntı yok. Şunu bir kere kafana yaz ki ışık sızması olacak. Olmama ihtimali yok. Yani bana olmayanı belki denk gelir felan deme sakın. Bunu ya baştan kabullen ya da vazgeç. Sonra üzülmeni istemem.

Tv güzel mi evet güzel. Renkler çok iyi. Siyahlar çok iyi. Insanı çeken yanı da zaten. Onun dışında panel çok zarif, hassas. Tizen hızlı, tatmin ediyor.

Ben 2 tane deneyimledim aynı tv yi. Gözlemlediğim kadarıyla hareketli sahnelerde biraz bozulmalar oluyordu bir türlü ayar tutturamadım bununla ilgili. Bir de çok karanlık sahnelerde görüntü kalitesi düşük olduğunda insanın gözünü yoran bir hayalet efekt var. Onun dışında tv den memnundum aslında.

1. Tv yi ışık sızmasından dolayı değiştirdim. 2. Tvde ilkine göre biraz daha azdı. Ben de kabullendim. Ha son olarak şunu da söyleyeyim servis iyi değil. Allah kimseyi bunların eline düşürmesin. Gerçi bu sadece Samsung a has bir durum değil. Bir çoğu aynı.

Son karar sana ait. Umarım faydası olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icepiratex -- 22 Nisan 2017; 1:1:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• icepiratex İ kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

Açıkçası elinden gelenin fazlasını yapan biri ki şu ana kadar ağırlıkla telefon segmentinde geçen sene NOte 7 vakasında bir çok arkadaş için devreye girip
    tüm sorunları çok hızlı bir şekilde çözdürmüştü.

Eminim ki bu konuda da yardımcı olacaktır.
    Servis rezaletlerini artık sağır sultan bile duydu, onun duymama ihtimali yok.

Tekrar geçmiş olsun.
    Umarım sizin için olumlu bir şekilde en kısa zaman da çözülür.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 22 Nisan 2017; 22:38:11 >
  • Arkadaşlar ayarlardan altyazı dilini türkçe seçmeme rağmen türkçe fontları göstermiyor televizyon. 4300 sayıp bu sorunla karşılaşınca gıcık oldum. Dosyanın adını .tur ile bitiriyorum bu sefer de altyazıyı görmüyor. Aynı yaptığım vakit görüyor fakat font sorunu devam.
  • Arkadaşlar KS8500 serisinin 65 inch modeli yok mu?
  • Merhaba Arkadaşlar;

55KS8500'ün dahili hafızası kaç GB bilen var mı?
  • Aranıza katılmak için fiyatın düşmesini bekliyorum :)
  • 5 aydır aranızdayım ama bir türlü yazamadım.
    55KS8500 Sahibiyim.

Teledünya ile izliyorum. Tv 'sinde modül kullanan oldu mu ? Kanal geçiş hızı ve kalitesi gözlemleyen oldu mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadtas -- 26 Nisan 2017; 12:58:48 >
  • kadtas kullanıcısına yanıt
    Teledünya değil de D-Smart modül ile kullanıyorum.
    Sadece HD yayınlar ve 4K TRT yi izliyorum.
    Kanal geçiş hızlarında rahatsız edici şekilde bir yavaşlık sezmedim ki daha önce ki TV LG LM660S idi ve onda da D-Smart modül ile
    kullanıyordum ve ona göre gayet hızlı da diyebilirim ama bir harici uydu alıcısı hızı da beklememek gerek.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 26 Nisan 2017; 16:44:33 >
  • Merhaba arkadaşlar ;
    2 hafta önce aldığım 49ks8500 televizyonumdaki ışık sızması paylaştığım resimlerdeki gibidir.Paylaştığım resimlerde arka ışık 20.Arka ışık 8 olduğunda azalma olsa da yine ışık sızıyor.Gerçi bu problem bulutlanma mı yoksa ışık sızması mı onu da tam olarak anlayabilmiş değişim.Forumda okuduğum kadarıyla belirli bir seviyeye kadar ışık sızması makul kabul ediliyor.Değişim talep etmelimiyim sizce?

SAMSUNG KS8500 kullanıcıları SAMSUNG KS8500 kullanıcıları

• quote:

Orijinalden alıntı: airbaseee

Merhaba arkadaşlar ;
    2 hafta önce aldığım 49ks8500 televizyonumdaki ışık sızması paylaştığım resimlerdeki gibidir.Paylaştığım resimlerde arka ışık 20.Arka ışık 8 olduğunda azalma olsa da yine ışık sızıyor.Gerçi bu problem bulutlanma mı yoksa ışık sızması mı onu da tam olarak anlayabilmiş değişim.Forumda okuduğum kadarıyla belirli bir seviyeye kadar ışık sızması makul kabul ediliyor.Değişim talep etmelimiyim sizce?

Degisim kabul edeceklerini zannetmiyorum.
    Bu televizyonda isik sizmasi var uretimi bu sekilde diyebiliriz.
    Karanlik oda problemi daha da belirgin hale getiriyor.
    Yalniz arka isik 20 inanilmaz goz aliyor her ne kadar canli olsa da renkler, biraz dusuk tutmakta fayda var goz sagligi acisindan da bence.

• monegal M kullanıcısına yanıt
    2 - 2.5 GB arası bir şeydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Popcorn Playa

Arkadaşlar ayarlardan altyazı dilini türkçe seçmeme rağmen türkçe fontları göstermiyor televizyon. 4300 sayıp bu sorunla karşılaşınca gıcık oldum. Dosyanın adını .tur ile bitiriyorum bu sefer de altyazıyı görmüyor. Aynı yaptığım vakit görüyor fakat font sorunu devam.

Altyazı dosyasının TXT biçimi ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.

Aynı altyazı dosyasını PC de açtığınızda TR karakterleri görebiliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: grisales

Arkadaşlar KS8500 serisinin 65 inch modeli yok mu?

yok diye biliyorum

edit:http://www.samsung.com/tr/tvs/suhd-ks8500/UE65KS8500UXTK/
    varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReDeviL_ -- 27 Nisan 2017; 20:33:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: airbaseee

Merhaba arkadaşlar ;

ben de 55 aldım ama kurulumu yapmadım umarım bariz bir şekilde bu sorunla karşılaşmam.

• 13 martta tvinin kurulumu yapıldı ve hediye telefon halen gelmedi. Gelse de satsak artık.

• 49ks8500 üm pazartesi günü kuruldu.

Şansıma panel oldukca temiz cıkti.

Işık sızması zaten tüm ledlerde var. Çok şükür ki bende minimum seviyede çıktı diyebilirim. Renkler çok canlı , siyahlar ips panellere göre çok çok iyi.

Şimdilik memnunum

• Arkadaşlar tv yi aldım sabah kurulum yapacaklar, hangi testleri yapmam gerekioyr, yardımcı olur musunuz?
    Evet youtube da testler var ama ne görüp ne görmemem gerektiğini bilmiyorum.
    Yani banding testi açtığımda ne olması gerektiğini bilmiyorum. Ne olursa banding var ne olursa yok vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avantis

13 martta tvinin kurulumu yapıldı ve hediye telefon halen gelmedi. Gelse de satsak artık.

20 martta aldım 29martta netten telefon için başvuru yaptim telefon 26 nisanda geldi.

• arkadaslar tv de tarayiciyi actiktan sonra nereye girsem ,sadece guvenli mod goruntulenecek tarzinda bir uyari cikiyor bunu nasil iptal edebilirim

• ks8500 bugün vatanda 6000 liraydı.

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.