Şimdi Ara

SAMSUNG KS8500 kullanıcıları (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.479
Cevap
48
Favori
139.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SAMET/

quote:

Orijinalden alıntı: gokce7374

quote:

quote:

kanal güncelleme sorununu nasıl çözerim? %90lara kadar ilerliyor ve başarısız diyor en az 50 defa denedim 5 gündür.

kanal güncelleme sorununu derken? ekranı fotoğraflayıp paylaşırmısınız

pardon yazılım güncelleme diyecektim.Şu anki sürüm 1152, yeni sürüm 1165 miş yükleniyor %90 larda başarısız diyor.

Televizyonu fişten bir süre çekip tekrar takıp yapmayı deneyin. kumandadan kapandığında aslında biz sadece paneli kapıyoruz sistemin reboot olması elektrikten kesilince oluyor

bunu 5 gündür yapıyorum yani kapat aç tekrar yükleyiniz diyorsunuz,en az 50 kere denedim hergün.

•  SAMSUNG KS8500 kullanıcıları SAMSUNG KS8500 kullanıcıları

kanal listesini tv den usb ye attım ve Samsung_ChannelListPCEditor_1.10 programı ve SamsChannelEditor-v0.1 programını yükledim fakat usb deki kanal listesini açmıyor yani düzenleme yapamıyorum. usb de sıkıntı yok normalde açılıp içindeki listeyi görebiliyorum ama bu programlar görmüyor.Yanlış program mı indirdim anlamadım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

kanal güncelleme sorununu nasıl çözerim? %90lara kadar ilerliyor ve başarısız diyor en az 50 defa denedim 5 gündür.

kanal güncelleme sorununu derken? ekranı fotoğraflayıp paylaşırmısınız

pardon yazılım güncelleme diyecektim.Şu anki sürüm 1152, yeni sürüm 1165 miş yükleniyor %90 larda başarısız diyor.

Televizyonu fişten bir süre çekip tekrar takıp yapmayı deneyin. kumandadan kapandığında aslında biz sadece paneli kapıyoruz sistemin reboot olması elektrikten kesilince oluyor

Kumandadaki Açma kapama düğmesine sürekli basarsanız 2-3 sn sonra reboot ediyor. (55KS8500)

• quote:

SAMSUNG KS8500 kullanıcıları SAMSUNG KS8500 kullanıcıları

kanal listesini tv den usb ye attım ve Samsung_ChannelListPCEditor_1.10 programı ve SamsChannelEditor-v0.1 programını yükledim fakat usb deki kanal listesini açmıyor yani düzenleme yapamıyorum. usb de sıkıntı yok normalde açılıp içindeki listeyi görebiliyorum ama bu programlar görmüyor.Yanlış program mı indirdim anlamadım.

• samsung bayisinden 6999a 55ks8500 aldim 49 alacaktim vazgeçtim son dk. a5 2017 telefon hediyesiyle bu fiyat. pazartrsi kurulacak insallah bir sorun çıkmaz diye umit ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskidciportt

Samsung yetkili satış bayisiyiz..almak istediğinizi samsung tv ler için bizden de fiyat alabilirsiniz..yerimiz haramidere / Esenyurt'tadır.. (e-5 yanı)..isteyen müşterilerimiz mağazamızı gelip görebilir...adres ve tel. bilgisi de paylaşabiliriz pm den..beyaz eşya olarak da satışını yapmaktayız..saygılar..

Samsung yetkili satış bayisiyiz..almak istediğinizi samsung tv ler için bizden de fiyat alabilirsiniz..yerimiz haramidere / Esenyurt'tadır.. (e-5 yanı)..isteyen müşterilerimiz mağazamızı gelip görebilir...adres ve tel. bilgisi de paylaşabiliriz pm den..beyaz eşya olarak da satışını yapmaktayız..saygılar..
  • quote:

quote:

Ks serisi televizyon fiyatlarınızı paylaşın herkes bilgilensin

• Sorum su arkadaşlar. Samsung 2 3yil öncesi gibi pislik bir firma mi yoksa artik mallarinin arkasinda duruyorlar mi? Baya bir okudum genelde sorunu olan arkadaslar degisim yaptirmislar. Masela ölü pixel olup değişim yaptıramayan oluyor mu hala?

• Daha 1 ay olmadı alalı 300 lira zarar ettik :)

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue-49ks8500-49-123-cm-curved-suhd-smart-led-tv-dahili-hd-uydu-alicisi.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Aynı Vatan geçen hafta bir gece 3.699TL den de sattı.

Elektronik işi böyle bir şey maalesef.

Saygılarımla...

• Merhabalar , bu tvyi almayi dusunuyorum ama servisi yuzunden elim gitmiyor. Sorumu cevaplarsaniz sevinirim.

Gecen haftalarda 49ku7500 aldim isik sizmasi cikti zorla da olsa iade ettim.

Tvyi duvara asacagim klasik aski aparati var servis ipli aparat disinda kurulum yapamam ekranda sikinti cikarsa garantiye girmez diye tehdit etti. Ben de ipli olan hosuma gitmedigi icin taktirmadim. Simdi duvarda klasik tip aparat takili.

49ks8500 aldigimda yine ayni muhabbet donecek garantiye girmez muhabbeti olacak diye almak istemiyorum. Ipli aparat olmazsa gercekten garanti kapsamina girmiyor mu yoksa servisin oyunu mu? Ekranda sorun cikma ihtimali yuksek sonucta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kml_77 -- 19 Mart 2017; 20:4:53 >
  • Selamlar,

Bugün Vatan'a 49" e bakmaya gittim ve satış temsilcisine bi kaç soru sordum. ışık sızması çok oluyor geri dönüşler ne durumda dedim. Dediğine göre samsung ışık sızması olan Tvleri alıp led ışıklandırmayı birkaç milim geri çekip sonra tekrar kullanıcılara iade ediyormuş. Sadece ışık sızmasından kaynaklı iade almıyormuş. Dediği ne kadar doğru tartışılır ama ben şaşırdım doğrusu. Bu arada bir de donanımhaber takip ediyorum bu tv le ilgili forumda başlık var dediğimde oralarda yorum yapanların çoğu dürüst değil hatta bazıları firmaları desteklemek veya kötülemek için bile yazıyor vs diye bişeyler diyince, tamam şampiyon diyip tartışmayı kestim.
    Hiç ışık sızmasından ürünü iade edip parasını geri alan ya da yeni tv alan oldumu? Merak ettiğim durum bu.

Saygılar.
  • density kullanıcısına yanıt
    O mağaza çalışanlarının hepsine saygılarımı sunarım.Onlar ne biliyorlarki birde ahkam kesiyorlar? Kolaydı led ışıklandırmyaı bir kaç milim geri alıp,sonra kullanıca geri vermek.Madem bu kadar kolay,fabrikada üretimde çıkışta bir cihaz kontrol eder öyle sürerlerdi piyasaya.

Mağaza çalışanları daha sattıkları ürünün özelliklerini bile bilmiyor,bir soru soruyorsun ya bilmiyorum diyor yada sallıyor.

Işık sızması hiç olmayan led tv asla yoktur.Tv nin özellikleriyle oynayıp,rahatsızlık veren seviyelerden geriye çevrilir.

Fabrikasyon hatalardan dolayı ışık sızması çok olan az bir miktar tv den bahsetmiyorum.

Işık sızması sadece samsungun bu serisine ait bir durum değildir yani.
  • Benimde geldi 1 saat icinde montaj ekibi gelecek kutusu hic acilmamis bantlar falan tek herhangi bir yipranma yok kutusunda.

sonuclaro yazarim

SAMSUNG KS8500 kullanıcıları

•  SAMSUNG KS8500 kullanıcıları

bana gelen urunun seri numarasi ve bilgileri.

• density kullanıcısına yanıt
    Ben yaptım. KS9000 iki kere değiştirildi ve ikisinde de aynı problem çıkınca (bahsettiğin problemler) tamamen reklamasyon yapıp paramı geri aldım. Bir iki sayfa geride durumun rezaletliğini ortaya koyan bir foto koydum.

• Sekiz yıldır kullandığım Samsung tvde de ışık sızması var ve aldığım 55 inçte de var. Sadece tamamen siyah ya da az gri ekranda görünüyor ve bu durum tvnin ekran görüntüsünde asla bir sorun yaratmadı. Her şey dört dörtlük hiçbir problem yok. Her iki tvden de memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avantis -- 20 Mart 2017; 16:43:19 >
  • GittiGidiyordan mediamarkt %7 indirimi ile 49ks8500 3.719₺ ye aldım inşallah sorunsuz çıkar televizyon.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar sabah kurulum yapildi abarti olmamak kosuluyla ışık sizmasi var ama karşıdan bakinca hic belli olmuyor ama yandan bakinca cok bariz belli oluyor. ama sadece siyah ekranda hissediliyor. olu pixel dokey golgelenme ghosting yok.

• 49ks8500 3619 lira axess kartı olanlar için çok iyi fiyat son iki tane almak isteyen elini çabuk tutsun. Satıcısı media markt
    http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/samsung-ue49ks8500uxtk-49-inc-124-cm-ekran-ultra-hd-4k-suhd-curved-smart-led-tv-271824312
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.