Şimdi Ara

SAMSUNG KS8500 kullanıcıları (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.479
Cevap
48
Favori
139.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiyatlar hemen hemen aynı zaten hocam. 49KS8500 bakayım o zaman.
  • legion90 kullanıcısına yanıt
    Bende de 49KS8500 mevcut hocam. 2,5 metreden izleyip, 1,5 metreden oyun oynuyorum. Gayet yeterli, 55" biraz fazla kaçabilirmiş bu mesafeden. KS serisi KU serisinden çok daha ileri bi teknolojiye sahip, yani söz konusu bütçe olsa anlarım ama boyut için bir nesil önceki televizyonu almayın derim. Ya 2017 modelleri bekleyin ya da KS8500 alın :)
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.
  • O kadar sayfa yorum var bırısıde cıkıpta kardesım 1080p de 60hz pc de oyun oynadım aha vıdeosu 4kda 60hz oynadım aha vıdeosu dememıs.Bu tvlerı sız kanalları ızlemek ıcın mı aldınız?

KS8500 kullanıpta oyun oynayan yok mu hıc pc de?PS4 demıyorum pc yanı bılgısayar kullananlardan bahsedıyorum.Ogrenmek ıstedıgım bazı hususlar var deneyen belırtırse sevınırım.GTX 1070 ve uzerı kart kullanıcılarının denemesı daha dogru olur.

1- Cozunurlugu ekran kartı kontrol panelınden 1080p 60hz yapıp oyuna gırdıgınızde goruntusu nasıl, ekran bulanıklasıyor mu, yada netlık nasıl olması gerektıgı gıbı mı yoksa daha mı kotu?
    2- 1080p 60hz de oyun oynarken tv ayarlarından sanal 4k yı actıgınızda goruntude nasıl bır degısıklık oluyor?4k ya yakın mı goruntu verıyor yoksa berbat mı oluyor?
    3- 4k 60hzdekı goruntu kalıtesı ıle 1080p 60hz goruntu kalıtesı arasındakı farkları guzel bır kamera ıle cekıp ss olarak atar mısınız?
    4- Tv oyun modunda(goruntu olarak degıl) oldugunda klavye ve mouse gecıkmesı yanı ınput lag ne durumda?Hıssedılıyor mu?
    5- Hdr oyun denedınız mı?Resıdent evıl 7-Shadow warrıor 2 gıbı
    6- Tv nın goruntu hızlandırma teknolojısı adını tam bılmıyorum motıon plus mıdır nedır onu actıgınızda oyundakı akıcılık ne durumda?Goruntu takılıyor mu yada atlama yapıyor mu?
    7- Hıc tv ye overclock yapmayı denedınız mı?Nasıl yapıldıgını bılmeyenler benden pm den destek alabılır.

Sımdılık bu kadar ınsallah pc kullanıcısı vardır
  • Peki 55JU7500 mü dersiniz 55KS8500 mü? Aralarında ne farklar var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gravity717

Gerçekten anlamak güç. Samsung Türkiye garantili 3800 hepsiburada da. teknosa-medimarkt gibi yerlerde de 5100. acaba yalan mı söylüyorlar bize SamsungTürkiye garantisi var diyerek?

Ben bugün izmir balçovada mediamarkt, vatan bilgisayar ve samsung bayisini dolaştım. Sırayla fiyatlar 4500-4300-4800 tl idi.

İlginç bir şekilde samsung bayisi en yüksek fiyatı söyledi ve indirim yapmadı.

3 gezdiğim yere de aynı şeyi sordum internette 3900 lira olduğunu söyledim, hepsi de istisnasız mümkün değil kesin distribütör garantilidir dediler.

şu an 4300 liraya samsung 49ks8500 ve sony 8505 arasında kaldım, sony'nin yazılımı berbatmış kullananlar öyle söylüyor.
  • Arkadaşlar merhaba. 49 KS 8500 aldım hepsıburadan 5-6 gün oldu kurulum yapılalı ancak hiç memnun kalmadım.

Hareketli sahnelerden hiç memnun değilim, PS4 ile fifa oynarken topun izini yada hızlı sahne degısımınde goruntu bozuluyor.

Siz de böyle bir durum var mı? Oyun modu spor modu hepsını denedım sonuc aynı. auto motıon acık kapalı vs. denedim hep.

Hepsiburadaya İade etme şansım var mı ? bilgilendirirsenız sevınırım
  • Merhaba

05.02.2017 tarihinde, Bursa Samsung bayiinden 55KS8500 televizyon aldık. 300 TL hediye çeki ile. Fakat 07.02.2017 de Yeni bir kampanya ile bizim aldığımız tv için 2.500 TL'lik Samsung Galaxy S7 Edge hediyesi verileceğini öğrendim. Tabi 2 gün önce aldığımız için bize yok.

Daha TV eve teslim olmadı. Hemen satışı iptal edeyim diyorum ama Samsung para iadelerinde uğraştırıyormuş.

Kardeşler ben şimdi ne yapayım. Canım çok sıkkın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

Merhaba

05.02.2017 tarihinde, Bursa Samsung bayiinden 55KS8500 televizyon aldık. 300 TL hediye çeki ile. Fakat 07.02.2017 de Yeni bir kampanya ile bizim aldığımız tv için 2.500 TL'lik Samsung Galaxy S7 Edge hediyesi verileceğini öğrendim. Tabi 2 gün önce aldığımız için bize yok.

Daha TV eve teslim olmadı. Hemen satışı iptal edeyim diyorum ama Samsung para iadelerinde uğraştırıyormuş.

Bursada Hangi samsung bayisinden aldınız ? hediye çeki hariç ödediğiniz miktar nedir ? eve kurulum olmadıysa iade edebılırsınız sıkınyı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: marto1

KS8500 lerde ışık süzmesi bulutlanma ve bandig var artık bundan kaçış yok düzgün panel bulmak samanlıkta iğne aramak gibi siz siz olun eğer gözleriniz takıntılı biriyse uzun bir süre led tv almayın bakın ben aldım pişman oldum evde duruyor servis çağırdım iade -değişim yapamadım n11 den Smartevim satıcısından aldım aldığıma bin pişmanım Şimdi yeni panel gelecek anca oyle işe yarıyor servis rezalet Allah bin belalarını versin

Sakın internetten ürün almayın adamlar iade değişim ürünlerini paketleyip tekrardan satıyor Özellikle n11 den Smartevim satıcısından aman dikkat!!

Kendi sorduğum sorunun cevabını buldum :)
    Teşekkürler marto1 beni yanlış bir yoldan döndürdüğün için :)
  • quote:

Merhaba

55KS8500 e s7 edge vermiyor A5 veriyor
    http://www.samsung.com/tr/samsungvartv/
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih_avcı

quote:

Merhaba

Bursada Hangi samsung bayisinden aldınız ? hediye çeki hariç ödediğiniz miktar nedir ? eve kurulum olmadıysa iade edebılırsınız sıkınyı yok

Merhaba

Bursa'da Carrefour Samsung bayisinden aldım. Taksitli fiyatı 7.200 TL ye. 300 TL hediye çeki verdiler. Oysaki 2 gün daha bekleseydim S7 Edge verilecekti. Nerden bileyim.

Kurulum yapılmadı TV gelmedi. Hediye Çekini de daha kullanmadık.

Samsung un para iadelerini çok geç yaptığını okumuştum. İptal etsem para iadesini en az 1 ay beklerken birde zam yermiyiz ki? Ay be ya canım sıkıldı bu işe. Eşime de daha söyledim ama oda öğrenince canı sıkılacak.

Bu arada satıcı arkadaş zamlı fiyatların belli olduğunu söyledi fiyatlara yansıtmak için talimat beklediklerini söylemişti.

Teşekkürler bu arada ilginiz için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GÖKHANK -- 10 Şubat 2017; 11:18:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SzolnoK

quote:

Merhaba

55KS8500 e s7 edge vermiyor A5 veriyor
    http://www.samsung.com/tr/samsungvartv/

Şimdi sizin verdiğiniz linkten gördüm. Haklısın 55KS8500 için S7 EDGE değil de A5 veriliyormuş. A5 piyasa fiyatı 1500 TL civarı sanırım. Hemen satmak istiyorsan 1300 TL satılır. Fakat kampanyadan 2 gün hatta 1,5 gün önce fatura kestirdiğimiz için bize verdikleri 300 TL lik hediye çeki.Kısmet
  • GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    Bende koruparkta pazarlık yapmıştım. Hepsiburada dan 49 ks8500 aldım.

S7 edge kullanıyorum suan bılseydım bende 55 lik alırdım. Kurulum yapılmadıysa iade et kesinlikle. Para iadesi olacagı garanti o yuzden s7 li kampanyadan al tv yi digerinin para iadesi olur en gec 2 hafta içinde

• quote:

Orijinalden alıntı: semih_avcı

Arkadaşlar merhaba. 49 KS 8500 aldım hepsıburadan 5-6 gün oldu kurulum yapılalı ancak hiç memnun kalmadım.

Hareketli sahnelerden hiç memnun değilim, PS4 ile fifa oynarken topun izini yada hızlı sahne degısımınde goruntu bozuluyor.

Siz de böyle bir durum var mı? Oyun modu spor modu hepsını denedım sonuc aynı. auto motıon acık kapalı vs. denedim hep.

Hepsiburadaya İade etme şansım var mı ? bilgilendirirsenız sevınırım

Artifact problemi bende Digiturk yayininda oluyor. Dogal modda kullaniyorum stok ayarlar arka aydinlatma haric. Keskinlikle oynadiysaniz o da yapar.

PS4 Battlefield, GTA, Fifa, Diablo vs var. Bahsettiginiz problemi hic yasamadim. Oyun modunda kullaniyorum sadece tonlarla ilgili ayar yaptim oyun moduna biraz. Yesil renkleri mahvediyor Oyun Modu diye.. Sifir sorun, tv 55KS8500.

• Gold'da 3879 tl 49ks8500. Üstelik SamsungTürkiye garantili.Tabi bugün itibariyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan2525

4K uhd film nerden indirebiliriz bir sürü site 4k diyor ama 1080p/720

Hakikaten nerden buluyorsunuz 4k ları?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serkan2525

4K uhd film nerden indirebiliriz bir sürü site 4k diyor ama 1080p/720

Hakikaten nerden buluyorsunuz 4k ları?

https://1337x.to/search/4k+bluray/1/
  • GrkmAdr G kullanıcısına yanıt
    Hızlı geçişerin olduğu fifa oyununda doğal yada dinamik modda ( diğer ayarlar sabit) görüntü aşırı bozuluyor.

Spor moda aldığınızda evet idare eder derecesıne iniyor ama kalitesi bozuluyor bu seferde özellikle renk doygunluğu.

HDR, Görüntü Kalitesi, Parlaklığı ve Smart özellikleri ile 10 Üzerinden 10 veririm. ( tek rakibi Lg oled ) Tam Film ve Normal uydu için yapılmış.

Ancak;
    PS4 fifa gibi oyunlarda birçok ortalama tvnin üzerinde evet ama ben şimdiye kadar hep 200 hz Frekansa sahip Tv'ler kullandım belki de o yüzden bana kötü geldi, neticede KS8500 100hz panele sahip.

Ama Daha Kaliteli Hdmi kablo ile ve en uygun kalibrasyon ile tekrar detaylı inceleme yapmak lazım...
  • semih_avcı S kullanıcısına yanıt
    Şimdiye kadar hangi panelleri kullandınız 200 hz hocam?

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.