Şimdi Ara

SAMSUNG KS8500 kullanıcıları (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.479
Cevap
48
Favori
139.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biraz geç olmuş ama servisin kurulum yaparken dediği beze kolonya sıkıp temizlemek idi.
  • Arkadaşlar 65KS9500 kullanıyorum YOUTUBE uygulamadan 4k 60fps olan yüksek kalite videolarda takılmalar oluyor sizlerde durum nedir .

0.35 dk san sonra takılma başlıyor sizde durum nedir

• SzolnoK kullanıcısına yanıt
    Kendi bezi veya gözlük bezini saf su ile cok hafif nemlendirip silin.
  • SzolnoK kullanıcısına yanıt
    Duvara montaj yapmayın hocam ağırlık yapar kavisli zaten ekrana zarar verebilirsiniz
  • Kolonyayı beze sıkıp mikrofiber bez ile çok sildim bir zararın görmedim hocam. Saf su ya kadar gerek yok :)
  • Emin misiniz ekrana zarar vereceğimize hocam? Askı yerleri yapmışlar ona göre ayarlamamışlar mıdır?
    TV yi asan yok mudur ki?

Bu arada servis 80 TL dedi. 70 TL de kurulum istersek toplam 150 TL fiyat çektiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: peshtamal

Arkadaşlar merhaba, benim tv pert oldu. 2 yaşındaki ufaklık tahta oyuncağı fırlatıp ekranı kırmış. Az önce servisi aradım 3200tl fiyat çektiler, biraz ısrar edince 3000'e anlaştık. Fiyat normal mi diye soracağım ama mantıken normal değil ama en azından piyasa bu bu fiyatlarda mı onu sorayım. Bir de çıkma panel takarlar diye de endişeliyim.

Ben bu olaydan sonra tv'yi duvara monte ettirdim. 3 sene olmuş mesajı yazalı henuz panelde bir sıkıntı yaşamadım. Hatta bir kaç ay önce de ekrana internetten ekran koruyuculardan aldım. Evde kucuk çocuk varsa kesinlikle duvara monte ettir bence bir sıkıntı çıkacagını sanmıyorum.

• Merhaba ks8500 serisi tizen 3 mu ? Degilse yukseltilebikiyor mu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben şu şekil temizliyorum

Türk işi ama en iyi bu şekilde 1 gram iz kalmıyor ekranda.

4 kat kağıt havlu hafif temiz su ile nemlendir tüm ekranı su izleri kalana kadar sil. Sonra migrostan alınan ucuz mikrofiber temizlik bezi ile orta şiddet bastırarak sil en ufak su izi kalmayana kadar. En ufak leke kalmıyor.

Su olmadan olmuyor hatta çizeceğini düşünüyorum kimyasallarda iz bırakıyor.

SAMSUNG KS8500 kullanıcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filips -- 22 Aralık 2020; 22:49:6 >
  • peshtamal P kullanıcısına yanıt
    Ekran koruyucu yansıma yapıyor mu hocam izlerken nereden aldınız acaba cocuk var büyümeden aliyim bende:)
  • Bizim tv tarzı için (kavisli) ekran koruyucu tavsiyesi olan var mı? Bizim çocuk da fırlatma çağına geldi korkmaya başladım yavaştan :)
  • Ekran koruyucuyu netten alışveriş sitelerinin birinden aldım. ilk gönderdikleri sert kavisli plastikti kargodan kırık çıktı. Yeni urun istedim. Sonra gönderdikleri daha yumuşak plastiktendi kavisli degildi ama 4 misinayla arkadan gerdirince tvye tam oturdu. Misinayla gerdirildigi için az da olsa yansıması oluyor. Gunduz insanı rahatsız ediyor. Tv çercevesiz de olsa alttaki şeritten dolayı yanlarda 3 4 mmlik açıklık kalıyor. O açıklıktan da tozlandıgını farkettim. Henuz çıkarıp temizlemedim ama illa ki temizlemek gerekecek. Bunlara ragmen iyi ki almışım diyorum içim rahat en azından.

• Bestoglass firmasından 55ks8500 için aldım Tvnin Web sitesinde ölçüler farklı olduğu icin ebatını bildirerek aldım. Tam uydu cocuk flaan varsa tavsiye ederim ekrani cok hassas çünkü. 122 x 69cm tam oluyor.

SAMSUNG KS8500 kullanıcıları
  • Bugun guncelleme gelmis yaptim hizmet sartlari vs biseyler cikti menude
  • Arnold Schwarzenegger kullanıcısına yanıt
    Ben bu tarz güncellemelerde çok geriliyorum hocam ya... Bi ara TV’nin görsel kalitesi bariz düşmüştü, sonra sonra düzelttiler. Son güncellemede hissettiğiniz herhangi bi görsel fark mı?
  • Versiyon kac bende 1242 ve arayınca güncelleme yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 13 Ocak 2021; 19:23:44 >
  • 1243 sitesinde var
  • Arkadaşlar merhaba cihazı smartthings uygulaması ile kullanan var mı? Benim bir ara ekliydi ama şu anda görünmüyor ve eklenmiyor öneriniz nedir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocuklar yüzünden ekran koruyucu alacağım. Görüntüyü bozmayan yansıma siyah kalitesi vs. 55ks8500 için önereceğiniz marka varmı acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Upgrade yapanlar yorum yazabilir mi ona göre güncelleyelim .

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.