Şimdi Ara

SAMSUNG KS8500 kullanıcıları (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.479
Cevap
48
Favori
139.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YouTubeda siyah ekran verip açılmayan arkadaşlar apps bölümünden uygulamanın üstüne gelip basılı tutup yeniden yükle deyip kurduğunuzda düzeliyor bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube ile ilgili sorun yaşayanlar smarthubu sıfırlamanız gerekir. Genel bir yavaşlama zaten mevcut.

• Arkadaşlar ayaklar nasıl sokuluyor,sokemedim acil

• quote:

Orijinalden alıntı: gokce7374

Arkadaşlar ayaklar nasıl sokuluyor,sokemedim acil
    Aşağı çekin hafif döndürür gibi:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar ,
    panelim kırıldı. ön paneli değiştirmem gerekiyor. servis 3250 fiyat verdi.
    Nette bir hayli araştırdım ama piyasada panel bulamadım hiç.
    satılan bildiğiniz bir yer var mı ?
  •  SAMSUNG KS8500 kullanıcıları
  • ROBINHOOD kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam, panel var mıymış peki ? Ben kalmamıştır dıye düşünmüştüm.
    merhaba,

benimde yaklaşık 1 sene önce kırılmıştı, servis o zaman 3850 TL demişti, ilginç 600 TL indirimli fiyat vermişler, bende o fiyattı verene kadar yeni bir TV almıştım ama simdi bir yakınıma hediye edeyim diyorum istanbulda 2 tane yer var bulabildiğim ama ne zaman arasam 1 ay sonra ekran gelecek diyorlar. siz ne yaptınız?

UE49KS8500UXTK
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadtas

Geçmiş olsun hocam, panel var mıymış peki ? Ben kalmamıştır dıye düşünmüştüm.
    çok teşekkürler evet panel mevcut. ama bende onun yerine 55NU7100 Satın aldım.
    49ks8500'yi parçalarına ayırdım dün akşam ve az öncede tüm çalışır vaziyetteki parçalarını satışa koydum
    .
     SAMSUNG KS8500 kullanıcıları  SAMSUNG KS8500 kullanıcıları  SAMSUNG KS8500 kullanıcıları SAMSUNG KS8500 kullanıcıları SAMSUNG KS8500 kullanıcıları SAMSUNG KS8500 kullanıcıları  SAMSUNG KS8500 kullanıcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROBINHOOD -- 3 Ekim 2020; 2:10:29 >

Hayırlı olsun hocam, parçalar satılbildi mi?

• ozkankrdrl kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, ilana koyalı bugün 4. gün ihtiyacı olan muhakkak olacaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROBINHOOD -- 4 Ekim 2020; 13:51:23 >

• Arkadaşlar selam. Bu Tvyi hiçbir problemi olmadan kullanmaktayım. Satmak istesem belirlemem gereken fiyat ne olur sizce? TV piyasasını pek takip etmiyorum sormak istedim.

• Depremden sonra tv boyle olmus yere falanda dusmedi .Servisi mi arasam  SAMSUNG KS8500 kullanıcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arnold Schwarzenegger -- 31 Ekim 2020; 13:34:4 >
  • Simdi duzeldi murepkep gibi seyler gecdi .Samsung servisini aradim goruntu testinde sorun cikmadi

Ne yapsam acaba servis eve gelince ekstra bisey yapiyo mu ? Goruntu hd yayinlar sanki cozunurluk az gibi geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arnold Schwarzenegger -- 31 Ekim 2020; 14:10:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokce7374

Televizyonu iki yıldır sorunsuz kullanıyorum,2 ay evde yoktum tatilden geldim yukardan aşağı heryer çizgilerle dolu,neden böyle oldu durup dururken anlamadım,başına gelen var mı?

Aynı sorunla karsılastım 10 dk sonra kendiliginden düzeldi

Sizde bidaha oldu mu bu sorun

• Sabah yine ayni sorunla karsilasdim 10 dk sonra duzeldi ne yapmak lazim

• Arnold Schwarzenegger kullanıcısına yanıt

Hocam geçmiş olsun. Çok önceden kullandığım LCD panel televizyonda buna benzer bir sorun yaşamıştım. Ana kart ve güç devresi değişimi yapıldı. Ana kartta bir yanma gerçekleşmiş. 200 250 lira kadar bir ücret talep etmişlerdi. Sorunu yok şu anda.

• resh_aykut kullanıcısına yanıt
    Saol hocam,Servisi aradim bakalim carsamba gelcekler bugun yine acdim ayni sorun 10 dk sonra duzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arnold Schwarzenegger -- 2 Kasım 2020; 14:57:21 >

hocam merhabalar,kumandanız da satılıksa fiyat alabilir miyim özelden?

ses açma-kapama ve kanal değiştirme tuşları tamamen çalışmaz bir hale geldi. kumanda tavsiyesi olan varsa tavsiyelere açığım. şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xwx_black -- 7 Kasım 2020; 17:47:52 >
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.