Şimdi Ara

SAMSUNG KS8500 kullanıcıları (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.479
Cevap
48
Favori
139.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    usb yuvaları, çok sık sök tak yapıldığında deforme olabiliyor. o yüzden ben yuvalarda kabloları hep takılı bırakıyorum. kabloya diskleri takıp çıkarıyorum ve cihazdan kabbloyu mecbur olmadıkça sökmüyorum. ffarklı kablo ve diskleerlede kontrol edin. açılmayan disklere pc ile hata denetimi yaptırın belki disklerdedir sorrun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeNTiLMeN

bilgissayar ekran kartından, tv hdmi bağlantısı (genelde bozuk bağlantı, özellikle dvi hdmi kablosu) varsa, arada böyle karıştırıyor. cihazı kapat, tüm elektrik dahil kabloları sök tak belki düzelir.
    malesef sorun düzelmedi. SAnırım anakartta arıza var.. Servis çapırsak bir sürü ücret.. Bakalım gorecegız
  • Bu Tv'ye en son güncelleme ne zaman geldi bilen varmı? Güncellenme olduğunda uyarı vermiyor sanırım. Ayarlardanmı kontrol ediyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    güncelleme geldiğinde ekranın en üst kısmında uyarı bandı çıkıyor. oradan hemenmi, daha sonramı yada hiçbir zaman yükleme gibi buna benzer seçimleri yapabiliyorsun.
  • CeNTiLMeN C kullanıcısına yanıt
    Bilgi için Tesekkur ediyorum. Baktım Tv'de yeni güncelleme yok dedi. Bende Samsung sitesinde KS8500 yazılım güncellemesi kısmına baktım. 25.09.2019 da 1241.5 nolu bir güncelleme olmuş. Usb'ye alıp yüklemek gerekiyor. Tam yapacaktım ama şu anda Samsung apps den tv ye yüklediğim ve ücretli olarak aldığım smart ıptv, stbemu gibi uygulamalara ödediğim ücretin yanacağı aklıma geldi. Çünkü Samsung Hup yeniden kurulacak. Yüklemekten vazgeçtim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    sitedeki yüksek version firmwareler türkçe değildir yani dikkat edin. maceraya gerek yok. zaten bir süre sonra illaki türkçe sürüm indirmeye hazır olarak tv ye gelicek.
  • Merhaba, 4 sene kazasız belasız kullanma sonucu bugün ekrana oyuncak gelmesi sonucu ekran kırıldı. Servis 3100 tl dedi yeni ekran için Dolayısı ile yeni tv almaya karar verdim,
    49 inch UE49KS8500UXT kodlu tv mi yedeparça niyetine satacağım. Kutusu bile duruyor :)
  • youtube uygulamam çalışıyor ama ana ekranda sadece videoların yazıları var sizde durum nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: alisga

Merhaba, 4 sene kazasız belasız kullanma sonucu bugün ekrana oyuncak gelmesi sonucu ekran kırıldı. Servis 3100 tl dedi yeni ekran için Dolayısı ile yeni tv almaya karar verdim,
    49 inch UE49KS8500UXT kodlu tv mi yedeparça niyetine satacağım. Kutusu bile duruyor :)
    Aynısı benim başıma geldi. Bizim ufaklık 55ks8500 Tv nin dibine gidip elindeki suluğu fırlattı. Ekran gitti. Servis 4250 iştedi. Şimdi TV bakıyorum ama ayni ayarda TV Samsung q80 q90 modelleri onlarda 9000 den başlıyor. Karar veremedim yaptırsam mı yeni bir TV mi alsam. Bir de Sony nin 55xf9005 modeli var. Onu övmüşler 2018 model olmasına rağmen 6500 civarı.
    Ne yapmalı sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Achina

Aynısı benim başıma geldi. Bizim ufaklık 55ks8500 Tv nin dibine gidip elindeki suluğu fırlattı. Ekran gitti. Servis 4250 iştedi. Şimdi TV bakıyorum ama ayni ayarda TV Samsung q80 q90 modelleri onlarda 9000 den başlıyor. Karar veremedim yaptırsam mı yeni bir TV mi alsam. Bir de Sony nin 55xf9005 modeli var. Onu övmüşler 2018 model olmasına rağmen 6500 civarı.
    Ne yapmalı sizce?

Alıntıları Göster
    yeni panel takacaklarsa yaptırın boşuna dünya para saçmanıza gerek yok derim.

benim bildiğim kadarıyla ks8500 teknolojisi şuan ki tv lerde var 4k olanlarda hatta bazıların panelleri bile sıkıntılı

ancak oled ya da qled düşünürsneiz ayrı onlarda belli başlı sıkıntılar var

1000 nit,hdr ve quantum dot teknolojisi var bu tv de ben sizin yerinizde olsam yaptırırdım ek 1 sene garanti yaptırırdım.

ayrıca yeni alacağınız tv de en az 6-7-8k gözden çıkarmanız lazım bence paranızı çöpe atmayın tv nize sahip çıkın derim servisle gerekirse pazarlık edin

• Arkadaşlar önceden tvnin browserini kullanıp internetten dizi izleyebiliyordum ama epeydir izleyemiyorum sizlerde de var mı aynı sorun ?
    dizibox adlı sitede yaşıyorum bu problemi açıkcası diger sitelerde de açılıp açılmadıgını denemedim. Telefondan açıp ekranı yansıtıyorum tv ye ama az da olsa seslerde gecikme yaşanıyor sanırım arada takılmalar oluyor kendi browserındaki aynı akıcılıgı vermiyor.
  • Merhaba arkadaşlar,sizden bir ricam olucak 😔 servis ayarlarına girerek biraz karıştırdım ayarlarımı,servis ayarlarından güncel ayarları foto olarak yollayabilirmisiniz,lütfen yardımcı olun yoksa tv çöp olucak😔😔😔

• Yeni güncelleme gelmiş tv ye, az önce açtım güncellemiş otomatik, bildirim geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Yeni güncelleme gelmiş tv ye, az önce açtım güncellemiş otomatik, bildirim geldi.
    Evet tam olarak ne değişti acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, değişen birşey farketmedim aynı herşey.
  • Tvnin güncellemesini kapatmıştım ancak nasıl olduysa güncellemiş ve smartiptv gitti tvden.ücretini de ödemiştim zamanında 3 senedir kullanıyordum. Nasıl gelecek veya alternatif ücretsiz verim aldığınız bir yöntem var mı?

• uakoc kullanıcısına yanıt
    ara tuşuna gir. oradan bu uygulamayı bul. tekrar indir.

not:şimdiye kadar buldum.şimdi ben de bulamıyorum. haklısın galiba. smart iptv kayboldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksu01 -- 2 Nisan 2020; 11:41:6 >
  • Aynı şey benim de başıma geldi. 3400 TL para istedi servis. Yeni mi almalı diyorum 5000 TL den aşağı TV yok. Siz ne yaptınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Küçük çocuğum var hepsiburadadaki ekran koruyucular iş görürmü kullanan var mı?
     SAMSUNG KS8500 kullanıcıları
    https://www.hepsiburada.com/bestoclass-samsung-49ks8500-49-124-ekran-tv-ekran-koruyucu-p-HBV00000QVW1P?magaza=BESTOCLASS

• Merhabalar,
    Son zamanlarda tv izlerken seste cızırtılanma oluyor. Çok sık olmaya başladı. Sebebini anlayamadım. Bu sorunu yaşıyan var mı?

ks8500 serisi için güncel uydu kanallarını nereden bulabilirim?

Son olarak evde kamera sistemim var, tv de modeme bağlı, app kısmından kameraya bağlanabileceğim bir uygulama var mı?

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.