Şimdi Ara

Samsung Krom Kaplaması Soyulan Cihaz İçin Basit Cözüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
10.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gecenlerede internetten cok ucuza Samsung Galaxy Fame aldim satici cizik ezik yok demisti ,, herneyse telefon 1 hafta sora elime gecti ,.. mallesef telefonun her kösesi ezik ve cizik dolu bi ne vi oyuna geldim ,,, saticiya mail attim ama israrla telefonda ciziik yok diyor :D her neyse zaten cok ucuza aldigim icin üstüne düsmedim buna basit bir cözüm aramaya basladim fazla masraf etmeden bu cizikleri yok etmenin bir yolu olmaliydi ,,,

aklima zimpara isi geldi ,, baktim evde bulasik süngeri var biraz kösesine sürrtüm iyi fena degil ise yariyor derken yaklasik 1 saat ugrastim telefonun alt sag sol köseleri ve yukari ses acma tusuna kadarki bölümdeki krom kaplamayi kpmple zimparayla kazidim aslinda telefonun icini acip cervebeyi gövdeden ayirarak zimpara cekecektim ama telefonu acmak icin anahtarim olmadigi icin acmadan üzerinde kazidim ama yinde bi sekilde sökmek icin tornavbida ayarlamam lazim ses acma kisma ve power tusuna zarar gelsin istemiyorum ,,,, her neyse zimpara sonucu zemindeki siyaz plastige ulastim .. inanin bana ne cizik kaldi ne ezik bence harika oldu ,, ama isim bitmedi yukarilarida yapmam gerekiyor acelem yok vakit buldukca i 15-20 dakika ugrasirsam tahminim bikac güne isim biter ,,, aslinda tekrar krom renk sprey boya alip boyamayi düsündüm ama siyah zemin benim daha cok hosuma gitti sprey boyaya güven olmaz plastik zemin belki kavlar dökülebilir ilaci olmadan ,,,

öncesi ve sorasi resimler ekliyorum arkadaslar lütfen düsüncelerinizi yazin ben bu modelde uyguladim ama birazdaha ileri gidilip samsung S4 S5 modellerindede uygulanabilir ,, samsunglarda bu hastalik ve herkez cözüm ariyor .. ..
     Samsung Krom Kaplaması Soyulan Cihaz İçin Basit  Cözüm Samsung Krom Kaplaması Soyulan Cihaz İçin Basit  Cözüm Samsung Krom Kaplaması Soyulan Cihaz İçin Basit  Cözüm Samsung Krom Kaplaması Soyulan Cihaz İçin Basit  Cözüm Samsung Krom Kaplaması Soyulan Cihaz İçin Basit  Cözüm Samsung Krom Kaplaması Soyulan Cihaz İçin Basit  Cözüm Samsung Krom Kaplaması Soyulan Cihaz İçin Basit  Cözüm Samsung Krom Kaplaması Soyulan Cihaz İçin Basit  Cözüm Samsung Krom Kaplaması Soyulan Cihaz İçin Basit  Cözüm

• Güzel düşünce güzel iş tebrikler
  • Düşünce güzel, ancak satıcıyla uğraşıp iade etmek çok daha güzel olabilirdi
  • Saolun arkadaslar ama verdigim emege degdi bence son halini paylasiyorum
     Samsung Krom Kaplaması Soyulan Cihaz İçin Basit  Cözüm Samsung Krom Kaplaması Soyulan Cihaz İçin Basit  Cözüm Samsung Krom Kaplaması Soyulan Cihaz İçin Basit  Cözüm Samsung Krom Kaplaması Soyulan Cihaz İçin Basit  Cözüm Samsung Krom Kaplaması Soyulan Cihaz İçin Basit  Cözüm
     Samsung Krom Kaplaması Soyulan Cihaz İçin Basit  Cözüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sekilsef -- 5 Şubat 2016; 0:17:21 >

• note 3 icin de uygulasam mi diye dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Predatör.

note 3 icin de uygulasam mi diye dusunuyorum

hocam bu telefon ucuz bir model oldugu icin arti cercevesi krom boya kapliydi hatta ilk resimlerde dikkat ettiyseniz cercedeki cizik bölgelerin alti siyah plastige iniyor sonuc olarak harika durdu benim telefonda... Note 3 ün cercevesindeki kaplama kavlayinca altindaki plastik muhtemelen gri renk olacaktir nasil durur bilmiyorum ama onda yine krom sprey boya ile boyanirsa bence orjinal haline döner tabii cerceveyi söküp boyamak gerek saga sola sicramasin diye ,,

ugrasmak gerek denemek gerek ben hem ucuz hemde etkili cözüm oldugu icin denedim telefon ucuz model oldugu icin kaybetsemde önemi yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sekilsef -- 8 Şubat 2016; 19:52:46 >
  • sekilsef S kullanıcısına yanıt
    sorun şu ki note3 de cerceve ekrana bagli oldugu icin sokulemiyor hocam. bir de kenarlari ince oluklu sizinki gibi düz degil.simdilik beklemedeyim belki kafam atar kazirim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim anlamadığım o metal parlaklığa ne gerek var bırak plastiğin kendi rengi ile kalsın bence orijinalinden bile güzel olmuş..konuyu okumadan öce bir 2.el samsung tablet almayı düşündüm onunda kenarları böyle idi aynen bunun gibi o metal kısımları kazıyıp alttaki siyah plastiği görünce acaba olurmu diye düşünürken sizin konuya denk geldim demekki oluyormuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ensar -- 30 Nisan 2020; 2:37:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.