Şimdi Ara

Samsung Kies ile Toplu Rehber Kopyalama (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
55.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: fikretkurt

Teşekkürler ahmet bey.

Ahmet bey rehberimin sadece telefon numarası kaydı 915 kişi...
    Tek tek kişileri kat fonkisyonu kullanılabilir değil sanırım.
  • quote:

yine tekrarlayayım en iyisi.ilk mesajı okudunuz mu hiç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceylankral

quote:

yine tekrarlayayım en iyisi.ilk mesajı okudunuz mu hiç?

ceylankral sizin dediğiniz yöntemi kullandım,elinize emeğinize sağlık..
    rehberde isimler ayrı ayrı 915 kişi .vcf olarak kayıtta.tek bir rehber yapınca yine toplu bir kayıt var...
    Bizim amacımız Nokia'daki grupları "grup" olarak geçirmek...
    Gruplarıda tek tek ayrı ayrı vcf. dosyası yaptım.
    Mesela 22 kişi bodrum grubuna ait bunları bodrum.vcf dosyası yaptım...
    bunu rehbere aktarmam nasıl olacak bunu yapmak mümkün mü?
    Şimdi Ahmet doğan bey'in dediklerini uygulaydım.
    Ama yedekdön diyemedim.Çünkü ayrı ayrı uğrşacağım kayıtlar var daha...
    yinede herkese teşekkürler...

• Hocam Allah razı olsun.
  • çok sağolun hocam
  • Rehbedeki isimleri kopyalama meselesi telefon değiştiren herkesin başını bi kere agritmistir muhtemelen.. kimi excel i kullanir, kimi kiesi, kimide harici yazilimlari.. mesela bu metodu hic duymamistim daha önce. Bende kendi kullandigim yolu yazayim, belki birine yardimci olur..

Rehberin tamamini oldukca duzenli bir sekilde (gruplama, mail adresleri, resimler, adresler, ikinci tel. no vs vs..) bir kere gmail adresime aktardim.. Artik telefon degistirince sadece hesaptan yükle diyorum bitiyor.. Numaralarin kaybolma derdi falanda yok.. Yeni bi numarayida telefona kaydettiginizde zaten gmail otomatik guncelliyor.. Tavsiye ederim.. Bir kere yapin, bi daha rehber tasima derdiniz olmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel konu mesajım bulunsun.
  • nokia 5800 xm in bluetooth özelliği açılır. yine samsung s3ünde bluetoothu açılır. sim kart olmasa bile ikiside çalışabiliyor. ben nokia dan s3 e aktar dediğimde tüm isimleri adresleri ve telefon vs aktardı. sonra nokiadaki sim kartımı çıkarıp s3 üme taktım hiçbir problemle karşılaşmadan kullanmaya başladım.
  • Merhaba, ben samsung galaxy y telefonumdan rehberimi yedekledim ve hafıza kartıma .vcf dosyası olarak kaydedildi. Bu dosyadaki rehberimi Nokia E72 telefonuma aktarmak istiyorum. Nasıl dönüştürebilirim? Yorumlarda aradığım cevabı bulamadım, yardımcı olursanız sevinirim..
  • vcf elektronik kartvizit uzantısıdır.Nokia'da içeri aktar menüsünde elektronik kartvizit seçeneği olması lazım.seçenekleri bi karıştırın.ya da nokia pc suite ile de aktarabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceylankral -- 12 Ağustos 2013; 13:54:35 >
  • arkadaşlar merhaba. Rom ve root atmadan önce kies ile note 2 deki rehberimi yedekledim. rehber001.ecsv.bak diye bir dosya oluştu. Fakat rom ve rootdan sonra birtürlü atamıyorum rehbere bu dosyadaki tel numara ve isimlerini. 4.4.2 ve kies 3 kullanıyorum.
    Acilen yardım. Teşekkürler.
  • rehber001.ecsv.bak dosyasının sonundaki .bak uzantısını sil geriye sadece su isim kalsın "rehber001.ecsv". ondan sonra dene atmayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: a vagrant

arkadaşlar merhaba. Rom ve root atmadan önce kies ile note 2 deki rehberimi yedekledim. rehber001.ecsv.bak diye bir dosya oluştu. Fakat rom ve rootdan sonra birtürlü atamıyorum rehbere bu dosyadaki tel numara ve isimlerini. 4.4.2 ve kies 3 kullanıyorum.

hocam yedeklemede .vcf uzantılı dosya oluşturmadınız mı?
    eğer böyle ise;
    telefon Rehber'de içe aktar ile geri aktarmanız gerekli...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: a vagrant

arkadaşlar merhaba. Rom ve root atmadan önce kies ile note 2 deki rehberimi yedekledim. rehber001.ecsv.bak diye bir dosya oluştu. Fakat rom ve rootdan sonra birtürlü atamıyorum rehbere bu dosyadaki tel numara ve isimlerini. 4.4.2 ve kies 3 kullanıyorum.

hocam yedeklemede .vcf uzantılı dosya oluşturmadınız mı?
    eğer böyle ise;
    telefon Rehber'de içe aktar ile geri aktarmanız gerekli...

Kies bişeyler yaptı ve ecsv.bak diye bir dosya çıktı ortaya. vcf ile olsa idi zaten içe aktarırdım ama kies i ilk defa kullandım:(
  • Kies3 ile Samsung Note3 telefonumun içeriğini yedekledim.

Htc M8 aldım. Note3 rehber yedeğini Kies Htc yi görmediği için alamıyorum.
    Backup dosyaları içerisinde .vcf uzantılı dosya da bulunmuyor.

Nasıl yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cccaanneerr

Kies3 ile Samsung Note3 telefonumun içeriğini yedekledim.

Htc M8 aldım. Note3 rehber yedeğini Kies Htc yi görmediği için alamıyorum.
    Backup dosyaları içerisinde .vcf uzantılı dosya da bulunmuyor.

Nasıl yapabilirim?

samsung telefonunuzda rehberdeyken, rehber ayarlarından kişileri dışa aktar yapın. telefon içerisine vcf dosyası oluşturacak. onu htc telefonunuzun içerisine kopyalayın. kopyaladıktan sonra HTC telefonunuzun içerisinde içe aktar yapın.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.