Şimdi Ara

Samsung kamera pazarına bomba gibi dönüyor

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
28
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Samsung kamera pazarına bomba gibi dönüyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10358 Mesaj
    Samsung'un kamera pazarına gerçekten ciddi anlamda girebilmesi için önce sağlam bir lens üretimine başlaması gerekiyor. Ha, cep telefonundan hallice küçük kameralar üretirim, bir iki özellik koyarım markamla satarım diye düşünüyorlarsa daha önce başlarına geldikleri şekilde aynı hızla çıkarlar piyasadan. Ben Samsung'un yerinde olsa G. Kore'de Samyang diye dünya çapında bir lens üreticisi var, onu satın alır dalardım DSLR/aynasız piyasasına. Sony yıllar önce aynı yolu izledi, Minolta'yı satın alarak lens üretim işine girdi de kamera sektöründe tutunabildi, arkasına Zeiss'ı da alınca bir yerlere gelebildi.
    |
    |
    AMD Ryzen 1600, Asus Prime B350 Plus, XFX RX570 RS XXX Edition 4GB, Kingston Hyperx Predator 2x8gb 3000MHz DDR4, Samsung 860 Evo 250GB, toplamda 17tb WD HDD, Xigmatek Midgard, Logitech G413 Gümüş, Dell SE2717H 27" 75hz FreeSync
  • Yarbay
    6293 Mesaj

Çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: tayfn1907

Orijinalden alıntı: tayfn1907

quote:

Orijinalden alıntı: code-ShaRK

Cep telefonu kamerasıyla fotoğrafçılık olmaz ancak sosyal medyada anı paylaşımı yaparsın
    Fotoğraf çekmek için fotoğraf makinesi gerek

Dedi Lumia 1020 kullanmamış biri, Ve cevap verdi ona Lumia 1020 kullanmış biri;

Bunlar da benden gelsin. Tabii ki de dslr ile kapışamaz 1020-808 kardeşler ama şu an hala dünyadaki en iyi kameraya sahip telefonlarından.

Ulan Microsoft yaktın Nokia'nın başını
    |
    |

• Yüzbaşı
    582 Mesaj
    Samsung'un NX serisi ile aynasız fotoğraf makinesi piyasasında yeniden yer almasının gerçek olmasını isterdim ama maalesef bu haber (şimdilik) sadece söylentiden ibaret.
    https://www.mirrorlessrumors.com/good-true-high-end-samsung-aps-c-camera-based-exynos-9810-soc/
    |
    |
  • Yarbay
    19359 Mesaj

code-ShaRK; Fotoğraflar imzamdaki flickr bağlantısında mevcut bakabilirsin hocam görünmüyor ise kontrol etmen için ekliyorum ;https://www.flickr.com/photos/136888851@N04/
    Ben Lumia 1020'yi sıfır olarak 1100TL'ye almıştım bu fiyat aralığında olan bir dslr yok ikinci el dışında tabi, Kompakt makina yerine tercih edilir kesinlikle

Fx_57,5; Garip bir tepki vermişsiniz kıyaslama yaptığımı nereden çıkardınız anlamadım, Mesaj'da böyle birşey belirtmedim Kusur ararsanız D810'da bile bulursunuz bu sorun değil böyle yazdığınıza göre siz karşılaştırma yapıyorsunuz ben değil, Bu alet ile yapılabileceklerin sınırı var diğer her alet gibi, Kusur ararken bunları göz önünde bulundurun bu şekilde mesaj yazarken,
    Fotoğrafçılık nedir? Sadece makinası olanlarmı fotoğraf çeker? Her makinası olan fotoğrafçı'mı olur?

modifci: Aynen öyle yazık oldu bu sisteme gereken değeri vermedi ms sağolsun verilen sözler tutulsaydı ve gereken özen gösterilseydi tutardı bu sistem.

Ekleme: Birde çöp yazan olmuş sağ olsun güldürdü, Kedi uzanamadığı ciğere misali olmuş mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glorfindel1907 -- 9 Şubat 2018; 20:5:26 >
    |
    |
    Bahsedilenler: modifci , code-ShaRK , Fx_57,5

• Yarbay
    4080 Mesaj
    bari Microsoft lumia 1020 lere android rom kurulmasına izin verse. en azından android go rom yüklenip kullanılabilirdi
    |
    |
    [ MSI GeForce RTX 2060 VENTUS XS 6G GDDR6 192Bit DX12 ] [ AMD Ryzen™5 3600 Soket AM4 4.2GHz 35MB 65W 7nm ] [ MSI B450 GAMING PLUS MAX AM4 AMD Ryzen™ DDR4 4133MHz ] [ CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance Kırmızı DDR4 3200MHz CL16 Dual Kit ] [ Kingston 500GB A2000 Serisi NVMe M.2 SSD (Okuma 2200MB / Yazma 2000MB) ] [ Kingston 240GB HyperX Fury 3D Serisi Sata 3.0 ] [ XIGMATEK ASGARD 382 PURE BLACK EDITION 650W MidT ATX SİYAH ] [ MONITOR: LG 34UM580 21:9 IPS ]https://www.flickr.com/photos/161705755@N05/
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    beklemedeyizz ama benim pek bir ümidin yok yani
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    4986 Mesaj
    Büyük firmalar bir işe aniden girmez aniden çıkmaz.
    Samsung bu işten çıktıysa orta ve uzun vadede potansiyel görmediği içindir. iki günde firmanın bütün stratejisini değiştirecek şeylerin oluştuğunu sanmıyorum.
    Eskiden Android'li kameraları vardı ben o tarz birşey yapabilirler diye anladım.
    NX sistemi devam edecekmiş gibi görünmüyor.

NX kameralar güzeldi. Aniden piyasadan çıkmaları kötü oldu. Alanlara da biraz yazık oldu.
    |
    |
Sohbet
Media Sözlük
emek server
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,426
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.