Şimdi Ara

Samsung J7 [ANA KONU] (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.650
Cevap
24
Favori
98.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar benim telefonum J710FQ mediamarkt tan almıştım 2016 yılında acaba oreo telefon üzerinden yüklenebilecek mi yoksa bilgisayardan mı yüklenmesi lazım 21 aralıkta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egeandra -- 25 Kasım 2018; 12:43:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeandra

arkadaşlar benim telefonum J710FQ mediamarkt tan almıştım 2016 yılında acaba oreo telefon üzerinden yüklenebilecek mi yoksa bilgisayardan mı yüklenmesi lazım 21 aralıkta
    kısaca evet
    açıkca izahatli detaylı paylaştığım/yazdığım gibi hem yazılarda, hem resimlerde anlaşılacağı üzere siz en şanslı gruptansınız. Samsung TR nin getirdiği sattığı destek verdiği serisiniz.

burdan takip edebilirsiniz
    https://forum.donanimhaber.com/alintila-135855006
  • GoGoBaBa kullanıcısına yanıt
    tamam teşekkür ederim ben gelince buraya yazacağım :)

• Arkadaslar, yeni 8.1 guncellemesi sonrasinda samsung app de oturum acamiyorum!

"Samsung account zaten hesap yoneticisinde mevcut"

Boyle bir uyari metni cikiyor. .

Ayni sorunu yasayan varmi?

Cozumu bilen varsa destegini beklerim.

Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Byone kullanıcısına yanıt
    Aynı şifreyi Aynı hesabı kullanıyorsan Açabilirsin ama

• guncelmiyiz.com da dün geldi yazıyor ama J710FQma güncelleme gelmedi

• Esenboğa 5 E kullanıcısına yanıt
    Aynı, hesap ama boyle bir hata oldu guncellemeden sonra, sanirim sadece bende var. .

• Galaxy j7 core telefon ımei kopyalıydı, guncellemeden sonra ımei gitti. Yeni ımei atilabiliyormu? Bilgisi olan var mı? Telefoncu android 8 de ımei kopyalama yapamıyoruz diyor.

• arkadaşlar bana geldi J710FQ sabah yapacağım 6.0 mükemmeldi
    7.0 daha da iyiydi
    8.0 fan ümidim ve iyi yorumlar çook

• quote:

Orijinalden alıntı: ycanhcr

guncelmiyiz.com da dün geldi yazıyor ama J710FQma güncelleme gelmedi
    güncelmiyiz de bir çelişki var ?

Bundan önceki alıontıladığım resmini burdan paylaştığımda ki ile şimdiki arasında tutarsızlık var gibi. Kıyaslayamadım ama OREO gelecek derken şimdi MARSMALLOW gelmiş sunulmuş gibi, beklenen de hala OREO yazıyor ?

bendeki (DeltaServis ithalatı) samsung cihazı olguğundan ve bendeki seri sadece Android MAESMALLOW 6.01 stock Rom idi, ben ODİN ile CSS yani ülke kodu değiştirip 8.1 yükseldim . Ama Samsung TR Araık 21 de kendi serisine OREO gelecek diye duyurmuş idi, ya hala geçerli ama takvimde yer almıyor , yada 2019 a sarktı güncelmiyiz güncel değil :(

.

Samsung J7 [ANA KONU]

.

Samsung J7 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: GoGoBaBa

güncelmiyiz de bir çelişki var ?

Bundan önceki alıontıladığım resmini burdan paylaştığımda ki ile şimdiki arasında tutarsızlık var gibi. Kıyaslayamadım ama OREO gelecek derken şimdi MARSMALLOW gelmiş sunulmuş gibi, beklenen de hala OREO yazıyor ?

bendeki (DeltaServis ithalatı) samsung cihazı olguğundan ve bendeki seri sadece Android MAESMALLOW 6.01 stock Rom idi, ben ODİN ile CSS yani ülke kodu değiştirip 8.1 yükseldim . Ama Samsung TR Araık 21 de kendi serisine OREO gelecek diye duyurmuş idi, ya hala geçerli ama takvimde yer almıyor , yada 2019 a sarktı güncelmiyiz güncel değil :(

.

.

Alıntıları Göster
    merhaba,benim telefonum samsung galaxy j7 (2016)sm-j710gn delta garantili cihaz (united arab emirates)yazıyor,ve bu ay sonu garantisi bitiyor.şu anda android sürümü : 6.0.1 yüklü.bu cihaza yurtdışı ürün olduğu için herhalde hiç güncelleme gelmedi.bunu nasıl güncelleyebilirim bilginiz varmı?bir sorun olursa garanti dışı kalırmı?kusura bakmayın bu konularda biraz bilgim yok,yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: NACTRUMS

merhaba,benim telefonum samsung galaxy j7 (2016)sm-j710gn delta garantili cihaz (united arab emirates)yazıyor,ve bu ay sonu garantisi bitiyor.şu anda android sürümü : 6.0.1 yüklü.bu cihaza yurtdışı ürün olduğu için herhalde hiç güncelleme gelmedi.bunu nasıl güncelleyebilirim bilginiz varmı?bir sorun olursa garanti dışı kalırmı?kusura bakmayın bu konularda biraz bilgim yok,yardımcı olursanız sevinirim.

Alıntıları Göster
    özellikle buradaki yazıma ve benim önceki paylaşımlarıma bir bakıver. Sendeki cihaza uygun maalesef bendeki ve sendeki serilerin stockrom'u halen 6.01 olarak kalacak idi,
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/135855006
    benim bu paylaşımım ile sende güncelleyebilirsin.

ama ben bu işlerden hiç anlamam, riskini göze alamıyorum dersen , DELTA SERVİS size telefonda yardımcı oluyor garanti süresince destek veriyor, hatta garantisi bitmeden bence istanbul da isen veya yakın isen DELTA servis 'in
    https://www.deltaservis.com.tr/bize-ulasin.html
    adresine gidin , azıcık ısrarla size muhtemelen ücretsiz güncelleme kendileri yapacaktır. önce ıhh mıhh derler ama azıcık ısrar ile yaparlar ( en azından gecen sene öyleydi)

bu arada eskiden destek kısmında var idi J7 2016 çift hatlılar için, bayağıdır yok
    https://www.deltaservis.com.tr/telefon-yazilim-destek.html#Samsung

görselli izahatlı
    Samsung Telefonlara Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır ?
    https://www.deltaservis.com.tr/cep-telefonu/samsung-telefonlara-yazilim-guncellemesi-nasil-yapilir.html
    https://www.deltaservis.com.tr/cep-telefonu/paralel-ithalat-hakkinda-merak-dilenler.html

uzunca oldu ama önce bir oku özümse. kendin yapmaya karar verirsen ki ben ömrümde ilk defa bu telefonda kendi başıma sadece yazılanları okuyarak yaptım, riskide göze aldım , pert olursa olsun dedim, ki meğerse brick olursa dahi kurtarılabiliniyormuş.

bu işleri sağolsun kuzen halleder idi, bende hiç anlamazdım. iş başa düşünce zor gelmedi. dikkat edilecek husular topluca şu yazım içinde
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/135855006

kolay gelsin. Android 6.01 iyiydi, android 7 ye ben dayanamadım, tekrar STOCK ROM yani orjinaline 6.01 e döndüm.
    arada kuzen resmi stock Oreo çıkmadan modifi edilmiş portlanmış , Custom Oreo 8 varyasonlar kurdu.

şimdi isehttps://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/135855006 buradan hareketle resmi orjinal STOCK ROM OREO 8.01 kurup adeta telefonu yenilemiş oldum. Şu anda kullandığım samsung Galaxy A8 çift harlıda dahi android 8 oreo var ki , j7 de android 8.1 kuruluyor.

ben anlamam dersen yazımın başında önerim üzerine delta servis ile garantin biştmeden irtibatlaş. az zamanın kalmış.

• GoGoBaBa kullanıcısına yanıt
    cevabınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim.ama maalesef antalyadayım.onun için becerebilirsem kendim yapmaya çalışacağım.
  • Oreo guncellemesi gelmis sonunda tr cihazlarina. Kullanan varsa yorum bekliyorum ne gibi yenilikler var, kalitesi nasil vs.?

• berkan 197 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım hemen güncelle telefon çok güzel oldu yediden kat kat iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

Oreo guncellemesi gelmis sonunda tr cihazlarina. Kullanan varsa yorum bekliyorum ne gibi yenilikler var, kalitesi nasil vs.?
    957 mb güncelleme geldi yüklüyor şu an kardesim
  • arkdaslar yeni guncellemeyle klavyenin sayi tuslarinin ustunde bir bar cikti kisa yollara ulasmak icin bu bari nasil kaldiriyoruz ayarlardan bir turlu bulamadim yardimci olursaniz sevinirim.

• yeni güncelleme sonrası telefon bazı uygulamalara girmeden bildirimlerini göstermiyor, bu sorunu tek ben mi yaşıyorum? örneğin whatsappa girdiğimde 50 tane mesaj birden geliyor ama telefon uyku modundayken bana bildirim gelmiyor

• mg3 M kullanıcısına yanıt
    ayarlar > genel yönetim > dil ve giriş > ekran klavyesi > samsung klavye > klavye düzeni ve geri bildirim > klavye araç çubuğu kapat

• 8.1 de sonunda bildirim panelini siyah yapabiliyoruz goodlock ile fakat benim bir sorum var muzik bildirimleri sürekli daraltılmış görünüyor hep genişletilmiş olarak göstermenin yoli varmı ?

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.