Şimdi Ara

Samsung J7 [ANA KONU] (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.650
Cevap
24
Favori
98.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hafıza kartından yüklemek için cihazın rootlu olması gerekir (tavsiye etmem)

Orjinal rom bilgisayardan odin programı ile yüklenir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 6ya dönebilme şansımız var mı arkadaşlar?

• Ben yükledim çok memnunum
  • En son oreo yüklediğimde whatsapp ve Instagram'dan bildirim gelmiyordu hala aynı sorun devam ediyor mu ? Hataları düzeltmek için güncelleme verdiler mi ? 7.0 ile kullandıgım icin kendim bakamıyorum

• lanet olası sorun devam ediyor.

• Oreo vermiş olmak için vermişler demekki :/ düzgün bi custom rom bile yok

• Samsung Galaxy J7 (2016) için TWRP Yükleme ve Root’lama Rehberi

2016 model Samsung Galaxy J7 (j7xelte) için TWRP yükleme ve root’lama rehberini hazırladık. Detaylı anlatım sayesinde biraz bile teknik bilgiyle telefonunuzu root’layabileceksiniz.Bugün sizlere Samsung Galaxy J7‘nin 2016 versiyonuna (model kod adı j7xelte) nasıl TWRP Recovery’yi yükleyebileceğinizi ve nasıl root’lama yapabileceğinizi anlatıyoruz.2016 yılının cihazına bu makaleyi, 2019 yılında yazma gereksinimi TWRP İndir ve Yükle – %100 Çalışıyor! Test Edildi, Onaylandı! başlıklı yazımıza Oğuzhan isimli takipçimizin sorun yaşaması üzerine hasıl olmuştur

devamı :http://feedproxy.google.com/~r/galaxydestek/~3/D5Mr9vKRxB8/

• GoGoBaBa kullanıcısına yanıt
    Twrp yüklemekte bişey yok kabloyu takıyorsun yüklüyor ama twrp yüklemeye değicek bi sebep yok bence rom desen adam gibi calisan bir tane bulamadım root bilmiyorum kimin işine yarar

• Yeni güncelleme geldi mi ?

• merhaba
    elimde ekranı ve diğer parçaları sağlam ama anakartı arızalı J710F model cihaz mevcut. acaba elinde fazlalık anakart olan var mı ? olur da ekranı kırılan vs. olup da anakartı sağlam olan varsa satmayı düşünürse benimle iletişime geçebilir mi ?
    iyi forumlar.
  • Merhaba arkadaşlar.

ilgili model telefon ile ilgili büyük bir sorunumuz var. anneme ait olan bu telefonda, WhatsApp bildirim sesi geliyor ancak ekranda hiçbir uyarı gelmiyor. kilit ekranına baktığınız zaman üstte WhatsApp işareti bile yok yani eğer sesi kaçırırsanız bildirimleri kaçırıyorsunuz. Bu sorunu nasıl çözebiliriz ? Ayrıca yine aynı telefonda belli bir zaman aralıkla bağlantı sorunu yaşıyoruz. Mesela telefon kilitli, kendi telefonumdan bu telefonu WhatsApp araması yapıyorum hiçbir şekilde karşı telefona ulaşamıyorum. Telefonu elime alıp kilidini kaldırıyorum, WhatsApp uygulamasına giriyorum WhatsApp araması gelmiş olduğunu ancak öyle görüyoruz. Yardım bekliyoruz.
  • bildirim sesi ile ilgili olarak üstten bildirim geldiğinde muhtemelen yanlışlıkla bildirimleri sessize al/gösterme gibi bişey yapmış olabilirsiniz. arkadaşım da çok yapıyordu bunu zar zor düzeltiyordum. ayarlar / uygulamalar / whatsapp / bildirim ayarları gibi bi yer varsa oraya bi bakın.
    ayrıca whatsapp uygulamasını optimize edilenler kısmından çıkarın, optimize etmesin cihaz whatsapp'ı. optimize edilenler kısmındaysa kilidi kapayınca bağlantıyı falan kapatıyor o uygulamaya ait. onunla ilgilidir.
    bi kurcalayın buraları. bence halledilebilir bir durumdur.
  • Merhaba arkadaşlar!

Bir süredir bir proje üzerinde çalışıyorduk. Proje orjinal romlarla alakalı. Samsung Galaxy akıllı telefonların orjinal rom'larını biliyorsunuz ki internetten bulmak ve bulsak bile indirmek işkenceye dönüşebiliyor. Updato ücretsiz ancak yavaşlayan ve hatta kopan, Sammobile ise ücretsiz üyelikle çok yavaş indirmelere izin veriyor. Biz de düşündük, bu rom'ların şimdilik en güncel ve mümkün olduğunca Türkiye versiyonunu indirip, en hızlı indirilebilen bir indirme servisine yüklesek nasıl olur diye.

En sonunda biraz uğraşın ardından şuan piyasaya çıkmış olan tüm Samsung Galaxy akıllı telefonları için rom indirme listesini hazır edebildik. Bundan sonra, rom'ları güncel tutmaya özen göstereceğiz.

Lafı çok uzattım. İşte projemizi tamamladığımız rom indirme sayfamız:https://goo.gl/8Xou3Q

Eksiklerimiz var biliyoruz. Sizlerin de yardımıyla eksikleri kapatarak ilerlemeyi düşünüyoruz. Bu projeyi tamamladıktan sonra daha nice projeler aklımızda, onları da gerçekleştirmek için vakit kolluyoruz. Desteğiniz azmetmemizi sağlıyor :)

Hiçbir şey yapmayıp oturmaktansa elimiz değmişken böyle şeyler çıkarıyoruz ortaya.

• Ngem N kullanıcısına yanıt
    bir müddettir takip ediyorum yazılarınızı
    https://galaxydestek.com/feed/

teşekkürler. emeği geçenlere saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoGoBaBa -- 25 Mart 2019; 0:43:26 >
  • GoGoBaBa kullanıcısına yanıt
    Saolun teşekkür ederiz
  • Arkadaşlar çok ciddi bir problem yaşıyorum: Telefondan önce gmail hesabım kendi kendine yok oldu, şimdi de tel içinde genel ayarları sıfırladım ikonlar ekrana sığmıypr ve tocuhwiz error verdi sağolsun bir bok yapamıyorum reset atmadan nasıl kurtulurum bu lanet sorundan yardım edebilecek var mı ?
  • Batarya için Deji marka batarya alsam mı ne dersiniz? Telefonculardaki çakma orijinal almaktan daha iyi olur diye düşünüyorum. Internette baktığımda Samsungun sitesinde satışı bitmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

Batarya için Deji marka batarya alsam mı ne dersiniz? Telefonculardaki çakma orijinal almaktan daha iyi olur diye düşünüyorum. Internette baktığımda Samsungun sitesinde satışı bitmiş.
    Rez

• quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

Batarya için Deji marka batarya alsam mı ne dersiniz? Telefonculardaki çakma orijinal almaktan daha iyi olur diye düşünüyorum. Internette baktığımda Samsungun sitesinde satışı bitmiş.
    Şu bataryayı al bana dua edersin. Kendi orjinal batatyasından kat kat daha kalitelidir. Eski telefonum Galaxy Wonder a 2 kere getirttim. Şimdi J5 2016 cihazım içinde getirteceğim..

https://www.ebay.ca/itm/PolarCell-Battery-for-Samsung-Galaxy-J7-2016-SM-J710F-EB-BJ710CBE-DuoS-3500mAh/372691304260?_mwBanner=1&ul_ref=https%3A%2F%2Frover.ebay.com%2Frover%2F0%2F0%2F0%3Fmpre%3Dhttps%253A%252F%252Fwww.ebay.ca%252Fulk%252Fitm%252F372691304260%26rvr_id%3D0%26rvr_ts%3Dbae9603716b0ad482a012129ffcff19c&ul_noapp=true&pageci=c8fbb5fc-eb87-4e48-8054-404b4d436eaf

• Android 9'a yükseltmeyi deneyen var mı ? bide 8.1 room atabilecek var mı bana bulamadım da
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.